Van Bommel kiest 'vervangers' voor Alderweireld & Butez

door stemmen
Van Bommel kiest 'vervangers' voor Alderweireld & Butez

Met enkele deugddoende zeges tegen Lierse Kempenzonen en KRC Genk rechtte Antwerp weer de rug. Nu moet ook in de Champions League de nul nog van het bord. Helaas incasseerde Mark van Bommel voor de afreis naar Porto een dubbele opdoffer.

Tenslotte kan de Great Old daar niet rekenen op Jean Butez en Toby Alderweireld. De doelman blijft thuis om zijn hoogzwangere vrouw bij te staan, terwijl de aanvoerder de trip uit voorzorg overslaat. Over de precieze aard van zijn blessure bestaat wel nog wat onduidelijkheid.

LEES OOK: 'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

Wijndal of Van den Bosch?

Het Nieuwsblad stelt dat Alderweireld last heeft aan zijn knie, volgens Het Laatste Nieuws sukkelt hij daarentegen met de hamstrings. Hoe dan ook moet Van Bommel op zoek naar vervangers voor het betrouwbare duo. Tussen de palen krijgt Senne Lammens wellicht zijn kans.

Achterin lijkt Zeno van den Bosch dan weer de logische kandidaat om Alderweireld zijn plaats in te nemen, al kan Ritchie De Laet ook opschuiven richting het centrum. In dat geval verschijnt Owen Wijndal, de laatste tijd aan de bank gekluisterd, mogelijk nog eens aan de aftrap.

Kaart van de jeugd

Om de vrijgekomen plekjes in zijn kern op te vullen trekt Van Bommel alleszins de kaart van de jeugd. Milo Horemans en Eran Tuypens, allebei 17, vervoegen namelijk de A-ploeg. Al lijkt de kans wel klein dat de spelmaker en linksachter ook in actie zullen komen in Portugal.

Hun afwezigheid zal zich alleszins laten voelen bij de Young Reds, die het ook al zonder Robbe Doms, Zakaria Gueddar, Kyano Delaporte en Milan Smits moeten stellen. In de Youth League zijn de Antwerpse jonkies eveneens nog op zoek naar hun eerste puntengewin.

Wie moet Alderweireld vervangen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

29
29
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

77
77
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

105
105
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

86
86
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

181
181
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

193
193
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

150
150
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

133
133
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

490
490
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

713
713
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

410
410
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

215
215
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

128
128
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

82
82
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

419
419
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

307
307
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

281
281
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

434
434
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

444
444
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

296
296
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

48
48

Meer sportnieuws