De Ketelaere kan niet stunten tegen Internazionale

door
De Ketelaere kan niet stunten tegen Internazionale

Zaterdagavond probeerde Atalanta om de aansluiting te maken bij de top van het klassement. Het kreeg daarvoor de ideale gelegenheid, want leider Internazionale kwam op bezoek in Bergamo. Maar Atalanta is er niet in geslaagd om te stunten.

Daar kon ook Charles De Ketelaere niets aan veranderen. De Rode Duivel moest al voor de derde wedstrijd op rij vrede nemen met een rol als invaller en mocht pas in de laatste tien minuten opdraven. Op dat moment stond de eindstand al op het scorebord en daar kon De Ketelaere niets meer aan verhelpen.

LEES OOK: Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Inter klopt Atalanta

Inter was vijf minuten voor rust op voorsprong gekomen. Doelman Musso haalde Darmian neer in de zestien, waardoor de bal op de stip ging. Calhanoglu faalde niet en zorgde voor 0-1. In de tweede helft besliste Inter vrij snel de match met een tweede goal van Lautaro Martinez.

Al werd die dubbele voorsprong wel snel weer gehalveerd door de aansluitingstreffer van Scamacca. Verder raakte Atalanta echter niet meer en het eindigde de wedstrijd ook nog met tien nadat in blessuretijd invaller Toloi nog een tweede gele kaart pakte.

Atalanta moet top vier laten lopen

Daardoor blijft Atalanta op de vijfde plaats hangen en ziet het de top vier verder weglopen. Napoli passeerde hen al eerder op de dag met een zege op Salernitana, terwijl Juventus en AC Milan later nog hun voorsprong kunnen vergroten.

Inter blijft dan weer al zeker autoritair aan de leiding staan. Het heeft voorlopig al vijf punten voorsprong op eerste achtervolger Juventus, dat dus wel nog een wedstrijd tegoed heeft.

Moet De Ketelaere zich zorgen maken over zijn statuut?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

49
49
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

20
20
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

45
45
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

17
17
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

82
82
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

163
163
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

148
148
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

55
55
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

126
126
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

59
59
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

48
48
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

101
101
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

283
283
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

250
250
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

142
142
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

488
488
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

372
372
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1286
1286
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

688
688
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

251
251
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

180
180
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

387
387
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

175
175
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

346
346

Meer sportnieuws