De Boeck looft duo Kortrijk: "Heel wat kwaliteit"

170 stemmen
De Boeck looft duo Kortrijk:

KV Kortrijk kroop door het oog van de naald in de beker. De Kerels stootten na strafschoppen door tegen Dender, maar focussen zich nu op RWDM in de competitie. Glen De Boeck blikte vrijdag vooruit.

De Boeck stond al vier wedstrijden aan het roer bij KVK, met afwisselend succes. In de JPL werd verloren van KVC Westerlo en KRC Genk, maar wel gewonnen van grote West-Vlaamse broer Club Brugge. Tegen RWDM moet het er opnieuw op zijn voor de Kerels. Dat beseft ook De Boeck.

"We zullen zelf op niveau moeten zijn, want zij zullen zich ook willen bewijzen", weet de coach van KVK. "Alle wedstrijden die er nu aankomen zijn belangrijk. We spelen opnieuw op verplaatsing, maar dan volgen er nog enkele matchen tegen rechtstreekse concurrenten."

De Boeck looft Mighten

Waarna De Boeck het over aanvaller Alexander Mighten had, die hem al kon bekoren. "Mighten heeft het heel goed gedaan. Het was de eerste keer dat we hem echt aan het werk konden zien. (...) Misschien kwam de Premier League wat te vroeg voor hem, maar hij beschikt over heel wat kwaliteit", aldus De Boeck.

De Boeck is ook lyrisch over Malinov

Ook Kristiyan Malinov maakte al een goede indruk. "Malinov is dan weer de lijm tussen het aanvallend en verdedigend vermogen op het veld. Hij neemt wel geregeld een gele kaart, maar dat is zijn spel. Ik ben tevreden over zijn prestaties."

Na RWDM trekt KVK naar Union SG. De speeldag daarop is KV Mechelen de tegenstander in het Guldensporenstadion.

Zal KV Kortrijk zich redden?

Meest recent

Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

17
17
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

34
34
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

45
45
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

33
33
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

78
78
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

31
31
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

222
222
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

85
85
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

558
558
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

50
50
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

243
243
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

247
247
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

500
500
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

440
440
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

564
564
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

75
75
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

106
106
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

176
176
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

92
92
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

225
225
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

161
161
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

146
146
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

279
279
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

565
565

Meer sportnieuws