Ten Hag op de wip: "Hij gaat het niet redden bij Man Utd"

123 stemmen
Ten Hag op de wip:

Manchester United verloor met 0-3 van Newcastle United en ligt uit de League Cup. De Nederlandse manager Erik ten Hag staat zwaar onder druk. Gaat hij weldra het gelag betalen voor alweer een mislukt seizoen van Manchester United?

Ten Hag staat met Man Utd 8ste na een 15 op 30 in de Premier League. Ze liggen al uit de League Cup en in de Champions League boekten ze een 3 op 9. Daarnaast kreeg Ten Hag het sinds zijn periode op Old Trafford ook al aan de stok met enkele grote namen.

LEES OOK: 'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Mislukte transfers onder Ten Hag

Ten Hag had ook een grote zeg in het transferbeleid en spelers als Antony (100 miljoen euro), Sofyan Amrabat (10 miljoen euro), André Onana (50 miljoen euro) en Tyrell Malacia (15 miljoen euro) kwamen er via hem en waren tot op heden allerminst een succes.

De Nederlander blijft vertrouwen hebben in zichzelf en de ploeg. "Ik ben een vechter. Ik heb er vertrouwen in dat ik het kan, maar op dit moment zitten we op een slechte plek."

Man Utd heeft te weinig kwaliteit

De Britse manager Neil Warnock denkt dat Ten Hag weldra ontslagen zal worden. "Ik zie niet wat ze willen doen en hoe ze dat willen doen. Alles wat ze doen als ze de bal hebben is die in bezit houden. Ik zie er helemaal niets in. Ik zie ook geen gelukkige werkomgeving bij United. Ik denk niet dat deze manager dat gaat oplossen. Ik denk niet dat hij het gaat redden, en ik denk dat hij dat zelf ook al weet. Hij moet gefrustreerd zijn door het gebrek aan vooruitgang."

Manchester United is geen topploeg meer. Dit seizoen verloor het al zijn topmatchen tegen Tottenham, Arsenal, Bayern München, Manchester City en Newcastle. Een teken dat er veel te weinig kwaliteit is.

Gaat Ten Hag weldra ontslagen worden?

Meest recent

Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

4
4
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

19
19
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

43
43
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

43
43
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

105
105
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

116
116
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

21
21
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

112
112
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

233
233
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

294
294
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

283
283
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

51
51
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

54
54
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

179
179
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

103
103
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

107
107
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

87
87
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

50
50
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

187
187
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

68
68
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

295
295
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

118
118
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

295
295
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

39
39

Meer sportnieuws