Ten Hag op de wip: "Hij gaat het niet redden bij Man Utd"

123
Ten Hag op de wip:

Manchester United verloor met 0-3 van Newcastle United en ligt uit de League Cup. De Nederlandse manager Erik ten Hag staat zwaar onder druk. Gaat hij weldra het gelag betalen voor alweer een mislukt seizoen van Manchester United?

Ten Hag staat met Man Utd 8ste na een 15 op 30 in de Premier League. Ze liggen al uit de League Cup en in de Champions League boekten ze een 3 op 9. Daarnaast kreeg Ten Hag het sinds zijn periode op Old Trafford ook al aan de stok met enkele grote namen.

LEES OOK: Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Mislukte transfers onder Ten Hag

Ten Hag had ook een grote zeg in het transferbeleid en spelers als Antony (100 miljoen euro), Sofyan Amrabat (10 miljoen euro), André Onana (50 miljoen euro) en Tyrell Malacia (15 miljoen euro) kwamen er via hem en waren tot op heden allerminst een succes.

De Nederlander blijft vertrouwen hebben in zichzelf en de ploeg. "Ik ben een vechter. Ik heb er vertrouwen in dat ik het kan, maar op dit moment zitten we op een slechte plek."

Man Utd heeft te weinig kwaliteit

De Britse manager Neil Warnock denkt dat Ten Hag weldra ontslagen zal worden. "Ik zie niet wat ze willen doen en hoe ze dat willen doen. Alles wat ze doen als ze de bal hebben is die in bezit houden. Ik zie er helemaal niets in. Ik zie ook geen gelukkige werkomgeving bij United. Ik denk niet dat deze manager dat gaat oplossen. Ik denk niet dat hij het gaat redden, en ik denk dat hij dat zelf ook al weet. Hij moet gefrustreerd zijn door het gebrek aan vooruitgang."

Manchester United is geen topploeg meer. Dit seizoen verloor het al zijn topmatchen tegen Tottenham, Arsenal, Bayern München, Manchester City en Newcastle. Een teken dat er veel te weinig kwaliteit is.

Gaat Ten Hag weldra ontslagen worden?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

20
20
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

36
36
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

60
60
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

59
59
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

125
125
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

172
172
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

66
66
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

90
90
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

61
61
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

111
111
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

18
18
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

78
78
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

198
198
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

116
116
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

98
98
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

899
899
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

153
153
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

103
103
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

41
41
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

390
390
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

427
427
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

412
412

Meer sportnieuws