Vrancken velt zijn oordeel over ruime Genkse zege

door
Vrancken velt zijn oordeel over ruime Genkse zege

Er sneuvelden tot dusver al enkele eersteklassers in de zestiende finales van de Croky Cup, maar de topclubs lieten tot dusver nog geen steken vallen. Anderlecht, Union en Antwerp stootten al allemaal door en ook KRC Genk pakte woensdagavond zonder problemen de kwalificatie.

Met Visé troffen de Limburgers de rode lantaarn in eerste nationale en die bracht hen uiteindelijk niet in de problemen. Zelfs met een fel gewijzigd elftal liet Genk uiteindelijk een 0-4-zege optekenen. Al duurde het toch even voor ze echt afstand konden nemen van Visé.

LEES OOK: Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Vrancken tevreden over prestatie Genk

Halfweg stond er immers 'slechts' 0-1 op het bord, waarna Tolu vroeg in de tweede helft de score verdubbelde. Pas in de laatste tien minuten werd de score nog verder opgedreven met doelpunten van Zeqiri en Bonsu Baah.

"Ik ben zeker tevreden", reageerde Wouter Vrancken echter bij Sporza. "We hebben het onszelf makkelijker gemaakt dankzij onze ingesteldheid en onze start van de wedstrijd. In de eerste helft was ons spel soms nog te onzuiver, omdat Visé heel laag stond. In de tweede helft hebben we het beter gedaan en het verschil gemaakt."

Genk wacht kraker tegen Antwerp

Genk bekert dus verder en blijft voorlopig actief op drie fronten. In de komende week komen er ook alweer belangrijke wedstrijden aan in de Jupiler Pro League én de Conference League. Volgende donderdag moet Genk naar Ferencvaros, maar eerst wacht in de competitie nog een kraker tegen Antwerp.

"Nu moeten we de lijn van de laatste weken doortrekken naar zaterdag". Het zal niet makkelijk zijn, maar we zullen alles geven om de punten mee te pakken", blikt Vrancken daarop vooruit.

Mag Genk tevreden zijn over zijn prestatie?

Meest recent

Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

2
2
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

7
7
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

274
274
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

70
70
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

186
186
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

194
194
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

68
68
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

89
89
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

137
137
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

103
103
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

454
454
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

171
171
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

240
240
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

104
104
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

587
587
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

628
628
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

287
287
Grote uitblinker, Nederland vreest: Europese pers fileert Club

Club Brugge heeft zich in de Champions League herpakt na een gitzwarte week. De Belgische ...

660
660
Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

88
88
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

75
75
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

76
76
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

44
44
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

257
257
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

80
80
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

161
161

Meer sportnieuws