Vrancken velt zijn oordeel over ruime Genkse zege

door
Vrancken velt zijn oordeel over ruime Genkse zege

Er sneuvelden tot dusver al enkele eersteklassers in de zestiende finales van de Croky Cup, maar de topclubs lieten tot dusver nog geen steken vallen. Anderlecht, Union en Antwerp stootten al allemaal door en ook KRC Genk pakte woensdagavond zonder problemen de kwalificatie.

Met Visé troffen de Limburgers de rode lantaarn in eerste nationale en die bracht hen uiteindelijk niet in de problemen. Zelfs met een fel gewijzigd elftal liet Genk uiteindelijk een 0-4-zege optekenen. Al duurde het toch even voor ze echt afstand konden nemen van Visé.

LEES OOK: Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Vrancken tevreden over prestatie Genk

Halfweg stond er immers 'slechts' 0-1 op het bord, waarna Tolu vroeg in de tweede helft de score verdubbelde. Pas in de laatste tien minuten werd de score nog verder opgedreven met doelpunten van Zeqiri en Bonsu Baah.

"Ik ben zeker tevreden", reageerde Wouter Vrancken echter bij Sporza. "We hebben het onszelf makkelijker gemaakt dankzij onze ingesteldheid en onze start van de wedstrijd. In de eerste helft was ons spel soms nog te onzuiver, omdat Visé heel laag stond. In de tweede helft hebben we het beter gedaan en het verschil gemaakt."

Genk wacht kraker tegen Antwerp

Genk bekert dus verder en blijft voorlopig actief op drie fronten. In de komende week komen er ook alweer belangrijke wedstrijden aan in de Jupiler Pro League én de Conference League. Volgende donderdag moet Genk naar Ferencvaros, maar eerst wacht in de competitie nog een kraker tegen Antwerp.

"Nu moeten we de lijn van de laatste weken doortrekken naar zaterdag". Het zal niet makkelijk zijn, maar we zullen alles geven om de punten mee te pakken", blikt Vrancken daarop vooruit.

Mag Genk tevreden zijn over zijn prestatie?

Meest recent

Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

14
14
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

27
27
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

64
64
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

126
126
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

361
361
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

75
75
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

47
47
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

132
132
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

477
477
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

124
124
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

197
197
‘Club in paniek: dure stunttransfer gaat compleet fout’

Club Brugge wil uitpakken met een megadeal, maar die “stunttransfer” dreigt uit te ...

752
752
Club blijft verweesd achter: reden vertrek Furo bekend

De geruchtenmolen draait deze winter volop over het vertrek van verschillende sterkhouders bij Club ...

306
306
Breekt Genk eindelijk door? Hayen ziet iets kantelen

De kop is er eindelijk af voor Nicky Hayen. De trainer begon als trainer bij KRC Genk met twee ...

112
112
Opmerkelijke opstootje: Emery geeft Tielemans forse duw

Het was donderdagavond voor verschillende Belgen een bewogen avond in de Europa League. Zo ging ...

131
131
Genk reageert na onlusten met fans en doet mooie geste

KRC Genk deed donderdag een uitstekende zaak. Het boekte eindelijk zijn eerste zege onder Nicky ...

152
152
Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

55
55
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

102
102
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

1290
1290
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

62
62
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

728
728
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

102
102
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

178
178
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

850
850
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

110
110

Meer sportnieuws