Vrancken velt zijn oordeel over ruime Genkse zege

door
Vrancken velt zijn oordeel over ruime Genkse zege

Er sneuvelden tot dusver al enkele eersteklassers in de zestiende finales van de Croky Cup, maar de topclubs lieten tot dusver nog geen steken vallen. Anderlecht, Union en Antwerp stootten al allemaal door en ook KRC Genk pakte woensdagavond zonder problemen de kwalificatie.

Met Visé troffen de Limburgers de rode lantaarn in eerste nationale en die bracht hen uiteindelijk niet in de problemen. Zelfs met een fel gewijzigd elftal liet Genk uiteindelijk een 0-4-zege optekenen. Al duurde het toch even voor ze echt afstand konden nemen van Visé.

LEES OOK: 'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

Vrancken tevreden over prestatie Genk

Halfweg stond er immers 'slechts' 0-1 op het bord, waarna Tolu vroeg in de tweede helft de score verdubbelde. Pas in de laatste tien minuten werd de score nog verder opgedreven met doelpunten van Zeqiri en Bonsu Baah.

"Ik ben zeker tevreden", reageerde Wouter Vrancken echter bij Sporza. "We hebben het onszelf makkelijker gemaakt dankzij onze ingesteldheid en onze start van de wedstrijd. In de eerste helft was ons spel soms nog te onzuiver, omdat Visé heel laag stond. In de tweede helft hebben we het beter gedaan en het verschil gemaakt."

Genk wacht kraker tegen Antwerp

Genk bekert dus verder en blijft voorlopig actief op drie fronten. In de komende week komen er ook alweer belangrijke wedstrijden aan in de Jupiler Pro League én de Conference League. Volgende donderdag moet Genk naar Ferencvaros, maar eerst wacht in de competitie nog een kraker tegen Antwerp.

"Nu moeten we de lijn van de laatste weken doortrekken naar zaterdag". Het zal niet makkelijk zijn, maar we zullen alles geven om de punten mee te pakken", blikt Vrancken daarop vooruit.

Mag Genk tevreden zijn over zijn prestatie?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

61
61
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

26
26
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

32
32
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

32
32
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

105
105
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

65
65
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

19
19
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

168
168
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

204
204
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

51
51
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

114
114
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

365
365
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

59
59
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

277
277
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

220
220
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

86
86
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

79
79
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

213
213
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

108
108
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

86
86
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

138
138
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

417
417
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

42
42
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

171
171

Meer sportnieuws