Cercle Brugge jammert: "De ref durfde zelf geen beslissing nemen"

264 stemmen
Cercle Brugge jammert:

Cercle Brugge hoopte stiekem om dit jaar ver te geraken in de Beker van België. Zulte Waregem goeide roet in het eten en ging winnen in Brugge. Bij Cercle waren ze achteraf uiteraard zeer teleurgesteld over de bekeruitschakeling.

Maxim De Langhe kreeg eens een kans in doel. Hij sprak na de match over de uitschakeling. "Dit is zeer ontgoochelend. Zeker als je ziet dat we kansen hadden om het in de 90 en de 120 minuten te beslissen. Dat hebben we niet gedaan en bij penalty's kan het altijd alle kanten op."

LEES OOK: Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Zulte Waregem is JPL-waardig

Van onderschatting was volgens hem geen sprake. "Zulte Waregem staat eerste in tweede klasse, dus we hebben hen zeker niet onderschat. Het is een JPL-waardig team, we wisten dat het een strijd zou worden. We hebben hen laten leven en we hadden hen moeten doodmaken."

Bij Cercle waren ze ook niet helemaal tevreden over de spellieding. "Ik denk dat het wel in ons nadeel was dat er geen VAR was. De scheidsrechter moest zelf de beslissing nemen en durfde het dan niet. Er waren toch een paar discutabele fases."

Cercle maakt zich klaar voor Anderlecht

"Ik ben wel tevreden over mijn eigen prestatie, ik zat goed in de wedstrijd. Ik heb mijn team kunnen helpen, alleen jammer dat ik geen extra strafschop heb kunnen stoppen", verklaarde hij nog.

Cercle Brugge maakt zich nu klaar voor de topper van komend weekend tegen RSC Anderlecht. Daar vechten ze een rechtstreeks duel uit voor de tweede plaats. 

Had Cercle reden tot klagen?

Meest recent

'Vandenhaute & Alderweireld willen Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

16
16
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

81
81
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

164
164
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

57
57
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

60
60
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

37
37
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

120
120
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

63
63
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

47
47
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

295
295
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

175
175
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

197
197
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

387
387
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

98
98
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

230
230
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

76
76
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

409
409
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

191
191
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

179
179
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

75
75
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

301
301
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

297
297
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

102
102
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

353
353
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1095
1095

Meer sportnieuws