Arsenal wint zeer makkelijk, VAR nekt Kompany

door
Arsenal wint zeer makkelijk, VAR nekt Kompany

In de Premier League mochten een aantal ploegen om 16u aantreden. Arsenal nam het op tegen Sheffield United en won makkelijk met 5-0. Het Burnley van Vincent Kompany speelde de kelderkraker tegen Bournemouth. Ze verloren met 2-1. Burnley staat nu voorlaatste op twee punten van een veilige plaats. Al zal er nog héél veel gezegd worden over de afgekeurde gelijkmaker van Burnley.

LEES OOK: Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Burnley verliest weer

Burnley stond voor een belangrijke partij op het veld van Bournemouth. De thuisploeg was de betere ploeg in de eerste helft, maar de Clarets kwamen op 0-1 na een knappe trap van Taylor. Tien minuten later scoorde Semenyo de verdiende 1-1. Bournemouth kreeg de beste kansen, Burnley dreigde ook regelmatig, maar de thuisploeg verdiende stilaan meer. Het bleef 1-1 bij de rust.

In de tweede helft bleef de thuisploeg de betere ploeg. Burnley was nog amper gevaarlijk en moest het spel ondergaan. Net toen Burnley meer controle had, gingen Vitinho en Trafford gruwelijk in de fout. Zij maakten verkeerde keuzes en zo werd het een kwartier voor tijd 2-1. Burnley ging nog op zoek naar de gelijkmaker en Rodriguez scoorde die ook in de 90ste minuut. Er werd gevlagd voor buitenspel. De VAR checkte en zag dat het zeer nipt buitenspel was. Ze moesten maar liefst 6-7 minuten kijken, maar echt duidelijk was het toch niet... Berge miste nadien nog een enorme kans en zo verloor Burnley weer.

Nketiah treft drie keer raak

Arsenal, met Trossard op de bank, kwam op 1-0 via Nketiah. Daar bleef het ook bij tot aan de rust. Na de koffie was het Nketiah die partij besliste met zijn tweede treffer van de dag. Even later scoorde hij zelfs de 3-0. Een prachtige partij voor de aanvaller. Ondertussen was Trossard na 66 minuten mogen invallen. Vieira en Tomiyasu zorgden nog voor de 5-0-eindstand.

Een blunder van de VAR?

Meest recent

Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

60
60
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

49
49
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

307
307
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

252
252
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

71
71
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

251
251
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

450
450
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

70
70
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

57
57
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

36
36
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

318
318
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

490
490
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

247
247
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

84
84
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

71
71
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

414
414
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

206
206
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

306
306
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

197
197
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

133
133
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

195
195
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

108
108
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

232
232
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

97
97
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0

Meer sportnieuws