Arsenal wint zeer makkelijk, VAR nekt Kompany

door
Arsenal wint zeer makkelijk, VAR nekt Kompany

In de Premier League mochten een aantal ploegen om 16u aantreden. Arsenal nam het op tegen Sheffield United en won makkelijk met 5-0. Het Burnley van Vincent Kompany speelde de kelderkraker tegen Bournemouth. Ze verloren met 2-1. Burnley staat nu voorlaatste op twee punten van een veilige plaats. Al zal er nog héél veel gezegd worden over de afgekeurde gelijkmaker van Burnley.

LEES OOK: Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Burnley verliest weer

Burnley stond voor een belangrijke partij op het veld van Bournemouth. De thuisploeg was de betere ploeg in de eerste helft, maar de Clarets kwamen op 0-1 na een knappe trap van Taylor. Tien minuten later scoorde Semenyo de verdiende 1-1. Bournemouth kreeg de beste kansen, Burnley dreigde ook regelmatig, maar de thuisploeg verdiende stilaan meer. Het bleef 1-1 bij de rust.

In de tweede helft bleef de thuisploeg de betere ploeg. Burnley was nog amper gevaarlijk en moest het spel ondergaan. Net toen Burnley meer controle had, gingen Vitinho en Trafford gruwelijk in de fout. Zij maakten verkeerde keuzes en zo werd het een kwartier voor tijd 2-1. Burnley ging nog op zoek naar de gelijkmaker en Rodriguez scoorde die ook in de 90ste minuut. Er werd gevlagd voor buitenspel. De VAR checkte en zag dat het zeer nipt buitenspel was. Ze moesten maar liefst 6-7 minuten kijken, maar echt duidelijk was het toch niet... Berge miste nadien nog een enorme kans en zo verloor Burnley weer.

Nketiah treft drie keer raak

Arsenal, met Trossard op de bank, kwam op 1-0 via Nketiah. Daar bleef het ook bij tot aan de rust. Na de koffie was het Nketiah die partij besliste met zijn tweede treffer van de dag. Even later scoorde hij zelfs de 3-0. Een prachtige partij voor de aanvaller. Ondertussen was Trossard na 66 minuten mogen invallen. Vieira en Tomiyasu zorgden nog voor de 5-0-eindstand.

Een blunder van de VAR?

Meest recent

Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

15
15
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

147
147
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

89
89
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

241
241
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

307
307
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

284
284
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

122
122
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

189
189
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

104
104
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

332
332
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

161
161
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

192
192
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

166
166
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

139
139
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

475
475
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

77
77
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

168
168
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

344
344
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

259
259
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

87
87
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

410
410
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

343
343
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

232
232
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

544
544

Meer sportnieuws