'Newcastle haalt verrassende vervanger Tonali'

door
'Newcastle haalt verrassende vervanger Tonali'

Newcastle United wil de Engelse en de Europese top bestormen. De Magpies kregen in die queeste nu wel een stevige domper te verwerken met de (nakende) schorsing van middenvelder Sandro Tonali.

Tijdens zijn periode bij AC Milan zou Tonali onder meer op wedstrijden van zijn eigen team gegokt hebben en vrijdag maakte de voorzitter van de Italiaanse voetbalbond bekend dat de middenvelder voor maar liefst tien maanden geschorst zal worden. Maar terwijl iedereen dacht dat zijn invalbeurt op woensdag tegen Dortmund zijn laatste wedstrijd was, blijkt Tonali ondanks zijn schorsing ook zaterdag weer gewoon in actie te kunnen komen.

Dan speelt zijn Newcastle United in de Premier League tegen Wolverhampton. Bij Newcastle blijken ze immers nog niet officieel op de hoogte gebracht te zijn van de schorsing. "We hebben het nieuws en de speculatie en het statement gelezen, maar we hebben nog niets gehoord van de Italiaanse autoriteiten", verklaarde trainer Eddie Howe op zijn persconferentie vrijdag.

Newcastle zoekt toch naar een vervanger voor Tonali

Hoe dan ook: Newcastle lijkt wel al op zoek te gaan naar een vervanger voor de Italiaan. TalkSPORT weet dat de Noord-Engelsen daarbij zelfs in Saoedi-Arabië terechtkomen. Zo denken de Magpies eraan om Ruben Neves (26) opnieuw naar de Premier League te halen.

Van de Wolves naar Al Hilal

Neves verkaste afgelopen zomer van Wolverhampton naar Al Hilal voor 55 miljoen euro, maar zou nu dus opnieuw in de Premier kunnen gaan spelen. Het zou gaan om een uitleenbeurt in januari.

Opvallend detail: zowel Newcastle als Al Hilal zijn in handen van hetzelfde Saoedische investeringsfonds, wat de transfer ongetwijfeld in een stroomversnelling kan doen terechtkomen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Wie vind jij de beste?

Meest recent

'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

19
19
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

103
103
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

61
61
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

325
325
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

241
241
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

145
145
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

17
17
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

371
371
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

277
277
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1087
1087
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

362
362
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

341
341
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

331
331
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

274
274
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

444
444
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

197
197
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

329
329
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

239
239
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

364
364
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3013
3013
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

710
710
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

452
452
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

337
337
Genk laat Fink vallen: opvallende zondebok geviseerd

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

225
225
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

488
488

Meer sportnieuws