'Napoli dokt 60 miljoen voor voormalige JPL-sensatie'

door
'Napoli dokt 60 miljoen voor voormalige JPL-sensatie'

Napoli ging dinsdag gevleid met 0-1 winnen op het veld van Union Berlin in de Champions League. De Italiaanse kampioen lijkt daardoor op weg naar de achtste finales van het kampioenenbal. Ondertussen zijn de Napolitanen druk in de weer met de zoektocht naar een opvolger van Victor Osimhen (24).

Het lijkt immers een kwestie van tijd voordat de Nigeriaan andere oorden opzoekt. Hij was vorig seizoen een van de drijvende krachten achter de titel van Napoli en was ook deze campagne al goed voor 6 goals in 10 matchen. In totaal legde hij er al 65 in het mandje in 111 wedstrijden voor de Zuid-Italianen. Fraaie statistieken.

Het mag dan ook niet verbazen dat er de nodige interesse is voor de spits. Fichajes linkt Osimhen nu aan Liverpool, dat naar verluidt bijna 140 miljoen euro veil zou hebben. Napoli blijft niet bij de pakken zitten en speurt de markt af naar een vervanger. En het komt daarbij uit in de Ligue 1.

LEES OOK: 'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Napoli is geïnteresseerd in Jonathan David

Napoli zou namelijk geïnteresseerd zijn in Jonathan David, de 23-jarige steraanvaller van OSC Lille. Rudi García, de huidige coach de van de Italianen, heeft naar verluidt zijn toestemming al gegeven voor de transfer, waardoor niets een overgang nog in de weg lijkt te staan. Het zou de tweede keer op korte tijd zijn dat Napoli een spits weghaalt bij Les Dogues, want het haalde ook Osimhen al bij Lille.

David heeft een verleden bij AA Gent

We kennen David uiteraard van zijn periode bij AA Gent, waar hij de ballen er vlot inlegde. In 83 duels voor de Buffalo's was hij goed voor 37 goals en 15 assists. Het leverde hem een transfer op naar Lille voor 27 miljoen euro, een recordbedrag voor Gent.

Datzelfde Fichajes maakt gewag van een transfersom van 60 miljoen euro. Zo passeert Lille na 75 miljoen voor Osimhen in 2020 opnieuw langs de kassa.

Kan David Osimhen doen vergeten bij Napoli?

Meest recent

Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

8
8
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

167
167
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

33
33
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

321
321
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

146
146
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

273
273
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

284
284
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

311
311
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1127
1127
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

398
398
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

669
669
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

305
305
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

397
397
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

943
943
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

446
446
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

477
477
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

91
91
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

58
58
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

348
348
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

135
135
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

124
124
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

96
96
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

481
481
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

71
71

Meer sportnieuws