'Napoli dokt 60 miljoen voor voormalige JPL-sensatie'

139
'Napoli dokt 60 miljoen voor voormalige JPL-sensatie'

Napoli ging dinsdag gevleid met 0-1 winnen op het veld van Union Berlin in de Champions League. De Italiaanse kampioen lijkt daardoor op weg naar de achtste finales van het kampioenenbal. Ondertussen zijn de Napolitanen druk in de weer met de zoektocht naar een opvolger van Victor Osimhen (24).

Het lijkt immers een kwestie van tijd voordat de Nigeriaan andere oorden opzoekt. Hij was vorig seizoen een van de drijvende krachten achter de titel van Napoli en was ook deze campagne al goed voor 6 goals in 10 matchen. In totaal legde hij er al 65 in het mandje in 111 wedstrijden voor de Zuid-Italianen. Fraaie statistieken.

Het mag dan ook niet verbazen dat er de nodige interesse is voor de spits. Fichajes linkt Osimhen nu aan Liverpool, dat naar verluidt bijna 140 miljoen euro veil zou hebben. Napoli blijft niet bij de pakken zitten en speurt de markt af naar een vervanger. En het komt daarbij uit in de Ligue 1.

LEES OOK: Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Napoli is geïnteresseerd in Jonathan David

Napoli zou namelijk geïnteresseerd zijn in Jonathan David, de 23-jarige steraanvaller van OSC Lille. Rudi García, de huidige coach de van de Italianen, heeft naar verluidt zijn toestemming al gegeven voor de transfer, waardoor niets een overgang nog in de weg lijkt te staan. Het zou de tweede keer op korte tijd zijn dat Napoli een spits weghaalt bij Les Dogues, want het haalde ook Osimhen al bij Lille.

David heeft een verleden bij AA Gent

We kennen David uiteraard van zijn periode bij AA Gent, waar hij de ballen er vlot inlegde. In 83 duels voor de Buffalo's was hij goed voor 37 goals en 15 assists. Het leverde hem een transfer op naar Lille voor 27 miljoen euro, een recordbedrag voor Gent.

Datzelfde Fichajes maakt gewag van een transfersom van 60 miljoen euro. Zo passeert Lille na 75 miljoen voor Osimhen in 2020 opnieuw langs de kassa.

Kan David Osimhen doen vergeten bij Napoli?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

24
24
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

39
39
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

39
39
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

23
23
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

114
114
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

78
78
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

46
46
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

52
52
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

221
221
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

66
66
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

120
120
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

93
93
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

109
109
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

96
96
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

328
328
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

345
345
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

305
305
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

241
241
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

193
193
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

210
210

Meer sportnieuws