'Napoli dokt 60 miljoen voor voormalige JPL-sensatie'

door
'Napoli dokt 60 miljoen voor voormalige JPL-sensatie'

Napoli ging dinsdag gevleid met 0-1 winnen op het veld van Union Berlin in de Champions League. De Italiaanse kampioen lijkt daardoor op weg naar de achtste finales van het kampioenenbal. Ondertussen zijn de Napolitanen druk in de weer met de zoektocht naar een opvolger van Victor Osimhen (24).

Het lijkt immers een kwestie van tijd voordat de Nigeriaan andere oorden opzoekt. Hij was vorig seizoen een van de drijvende krachten achter de titel van Napoli en was ook deze campagne al goed voor 6 goals in 10 matchen. In totaal legde hij er al 65 in het mandje in 111 wedstrijden voor de Zuid-Italianen. Fraaie statistieken.

Het mag dan ook niet verbazen dat er de nodige interesse is voor de spits. Fichajes linkt Osimhen nu aan Liverpool, dat naar verluidt bijna 140 miljoen euro veil zou hebben. Napoli blijft niet bij de pakken zitten en speurt de markt af naar een vervanger. En het komt daarbij uit in de Ligue 1.

LEES OOK: Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Napoli is geïnteresseerd in Jonathan David

Napoli zou namelijk geïnteresseerd zijn in Jonathan David, de 23-jarige steraanvaller van OSC Lille. Rudi García, de huidige coach de van de Italianen, heeft naar verluidt zijn toestemming al gegeven voor de transfer, waardoor niets een overgang nog in de weg lijkt te staan. Het zou de tweede keer op korte tijd zijn dat Napoli een spits weghaalt bij Les Dogues, want het haalde ook Osimhen al bij Lille.

David heeft een verleden bij AA Gent

We kennen David uiteraard van zijn periode bij AA Gent, waar hij de ballen er vlot inlegde. In 83 duels voor de Buffalo's was hij goed voor 37 goals en 15 assists. Het leverde hem een transfer op naar Lille voor 27 miljoen euro, een recordbedrag voor Gent.

Datzelfde Fichajes maakt gewag van een transfersom van 60 miljoen euro. Zo passeert Lille na 75 miljoen voor Osimhen in 2020 opnieuw langs de kassa.

Kan David Osimhen doen vergeten bij Napoli?

Meest recent

'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

6
6
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

94
94
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

142
142
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

35
35
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

190
190
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

151
151
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

157
157
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

339
339
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

305
305
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

101
101
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

271
271
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

160
160
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

543
543
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

625
625
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

405
405
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

333
333
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

163
163
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

623
623
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

581
581
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

362
362
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

174
174
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

529
529
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

234
234

Meer sportnieuws