'Napoli dokt 60 miljoen voor voormalige JPL-sensatie'

door
'Napoli dokt 60 miljoen voor voormalige JPL-sensatie'

Napoli ging dinsdag gevleid met 0-1 winnen op het veld van Union Berlin in de Champions League. De Italiaanse kampioen lijkt daardoor op weg naar de achtste finales van het kampioenenbal. Ondertussen zijn de Napolitanen druk in de weer met de zoektocht naar een opvolger van Victor Osimhen (24).

Het lijkt immers een kwestie van tijd voordat de Nigeriaan andere oorden opzoekt. Hij was vorig seizoen een van de drijvende krachten achter de titel van Napoli en was ook deze campagne al goed voor 6 goals in 10 matchen. In totaal legde hij er al 65 in het mandje in 111 wedstrijden voor de Zuid-Italianen. Fraaie statistieken.

Het mag dan ook niet verbazen dat er de nodige interesse is voor de spits. Fichajes linkt Osimhen nu aan Liverpool, dat naar verluidt bijna 140 miljoen euro veil zou hebben. Napoli blijft niet bij de pakken zitten en speurt de markt af naar een vervanger. En het komt daarbij uit in de Ligue 1.

Napoli is geïnteresseerd in Jonathan David

Napoli zou namelijk geïnteresseerd zijn in Jonathan David, de 23-jarige steraanvaller van OSC Lille. Rudi García, de huidige coach de van de Italianen, heeft naar verluidt zijn toestemming al gegeven voor de transfer, waardoor niets een overgang nog in de weg lijkt te staan. Het zou de tweede keer op korte tijd zijn dat Napoli een spits weghaalt bij Les Dogues, want het haalde ook Osimhen al bij Lille.

David heeft een verleden bij AA Gent

We kennen David uiteraard van zijn periode bij AA Gent, waar hij de ballen er vlot inlegde. In 83 duels voor de Buffalo's was hij goed voor 37 goals en 15 assists. Het leverde hem een transfer op naar Lille voor 27 miljoen euro, een recordbedrag voor Gent.

Datzelfde Fichajes maakt gewag van een transfersom van 60 miljoen euro. Zo passeert Lille na 75 miljoen voor Osimhen in 2020 opnieuw langs de kassa.

Kan David Osimhen doen vergeten bij Napoli?

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

4
4
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

41
41
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

7
7
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

164
164
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

26
26
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

58
58
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

19
19
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

37
37
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

45
45
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

40
40
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

30
30
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

73
73
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

30
30
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

63
63
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

560
560
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

208
208
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

263
263
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

67
67
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

463
463
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

18
18
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

91
91
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

103
103
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

134
134
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1136
1136

Meer sportnieuws