'De Gea gaat bizarre rentree maken'

door
'De Gea gaat bizarre rentree maken'

Afgelopen zomer waren een aantal grote namen einde contract en niet allemaal hebben ze al een nieuwe club gevonden. De grootste naam die nog steeds zonder werkgever zit, is zonder twijfel David De Gea. De 32-jarige doelman kreeg geen nieuw contract bij Manchester United.

Sindsdien werd De Gea wel gelinkt aan een aantal clubs, maar opmerkelijk genoeg was er niemand die hem tot dusver oppikte. Nochtans heeft de Spanjaard een indrukwekkende staat van dienst. Hij verzamelde 45 caps voor Spanje en was maar liefst twaalf jaar bij Man Utd aan de slag, ook al haalde hij er in zijn laatste seizoenen niet langer zijn allerbeste niveau.

LEES OOK: Sensatie! United reanimeert titelstrijd met zege op Arsenal

De Gea terug naar Man Utd?

Toch is het vreemd om te zien dat De Gea intussen al bijna vier maanden zonder club zit. Maar mogelijk wacht er nu toch een nieuwe uitdaging op hem. Al is 'nieuw' in dit geval niet de juiste term. Volgens The Sun zou De Gea immers zowaar alweer kunnen gaan terugkeren op Old Trafford.

Man Utd haalde in de zomer Amadou Onana bezig als nieuwe nummer één onder de lat, maar de Kameroener zal in januari en februari een tijdlang afwezig zijn als hij met Kameroen de Africa Cup speelt. In augustus stelde Onana zich immers weer beschikbaar voor de nationale ploeg.

United heeft geen vertrouwen in reservekeepers

Erik ten Hag zal het dus een tijdje zonder zijn eerste doelman moeten doen en daarom zou De Gea weleens kunnen terugkeren. United zou overwegen hem een contract tot het einde van het seizoen te geven om de afwezigheid van Onana te overbruggen. 

Nochtans heeft Ten Hag met Altay Bayindir en Tom Heaton nog twee doelmannen in zijn selectie, maar blijkbaar is het vertrouwen in hen toch niet groot genoeg om een reeks wedstrijden af te werken. Bayindir werd nochtans pas afgelopen zomer voor 5 miljoen euro overgenomen van Fenerbahçe, maar de Turk wacht nog steeds op zijn debuut.

Moet Man Utd De Gea voor die periode terughalen?

Meest recent

‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

24
24
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

57
57
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

150
150
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

251
251
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

12
12
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

132
132
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

35
35
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

273
273
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

309
309
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

47
47
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

309
309
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

365
365
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

615
615
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

621
621
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

948
948
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

169
169
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

47
47
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1061
1061
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

292
292
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

346
346
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

172
172
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

202
202
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

637
637
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

607
607
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

340
340

Meer sportnieuws