De Bilde scherp voor Antwerp-aanwinst: “Het is te weinig”

213 stemmen
De Bilde scherp voor Antwerp-aanwinst: “Het is te weinig”

Royal Antwerp FC is begonnen aan zijn match tegen FC Porto. De Great Old moet punten pakken als het nog een rol van betekenis wil spelen in deze groep. Gilles De Bilde weet waarom Antwerp momenteel niet goed draait. 

Antwerp is niet goed bezig. Het wist maar een van zijn laatste zeven matchen te winnen. In de Champions League pakte een 0 op 6. In België staat een povere 17 op 33 als balans. Het moet beter.

LEES OOK: ‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

De Bilde ziet aanvallend probleem

"Er is heel weinig scorend vermogen in de ploeg. Er zijn te weinig jongens die het verschil maken, of die met een actie het kunnen openbreken. Voeg daar een Janssen aan toe die niet in zijn beste vorm steekt, dan is het geen toeval dat ze minder draaien”, zei De Bilde bij VTM 2.

Janssen kon niet scoren in zijn laatste zeven matchen. Bovendien zijn de prestaties van Janssen in Europa niet geweldig. Daarover maakten we eerder op de dag nog een artikel.

Wijndal overtuigt niet

Antwerp hoopt dus met een sterke prestatie vertrouwen te tanken tegen FC Porto. Dat is nodig, want de Great Old loopt momenteel niet over van het vertrouwen. 

Dat is ook het geval voor Owen Wijndal. "Dat De Laet nu speelt is een teken dat het te weinig is wat Wijndal brengt", aldus De Bilde. De Nederlander werd weggehaald bij Ajax, waar hij compleet door de mand viel. Voorlopig kon de voormalige speler van AZ niet overtuigen in Antwerpen.

Is Wijndal voorlopig een tegenvaller?

Meest recent

'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

5
5
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

12
12
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

52
52
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

35
35
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

155
155
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

162
162
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

55
55
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

252
252
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

27
27
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

405
405
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

287
287
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

327
327
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

133
133
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

61
61
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

113
113
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

96
96
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

45
45
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

208
208
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

255
255
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

129
129
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

77
77
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

763
763
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

520
520
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

276
276
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

306
306

Meer sportnieuws