De Bilde scherp voor Antwerp-aanwinst: “Het is te weinig”

door
De Bilde scherp voor Antwerp-aanwinst: “Het is te weinig”

Royal Antwerp FC is begonnen aan zijn match tegen FC Porto. De Great Old moet punten pakken als het nog een rol van betekenis wil spelen in deze groep. Gilles De Bilde weet waarom Antwerp momenteel niet goed draait. 

Antwerp is niet goed bezig. Het wist maar een van zijn laatste zeven matchen te winnen. In de Champions League pakte een 0 op 6. In België staat een povere 17 op 33 als balans. Het moet beter.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

De Bilde ziet aanvallend probleem

"Er is heel weinig scorend vermogen in de ploeg. Er zijn te weinig jongens die het verschil maken, of die met een actie het kunnen openbreken. Voeg daar een Janssen aan toe die niet in zijn beste vorm steekt, dan is het geen toeval dat ze minder draaien”, zei De Bilde bij VTM 2.

Janssen kon niet scoren in zijn laatste zeven matchen. Bovendien zijn de prestaties van Janssen in Europa niet geweldig. Daarover maakten we eerder op de dag nog een artikel.

Wijndal overtuigt niet

Antwerp hoopt dus met een sterke prestatie vertrouwen te tanken tegen FC Porto. Dat is nodig, want de Great Old loopt momenteel niet over van het vertrouwen. 

Dat is ook het geval voor Owen Wijndal. "Dat De Laet nu speelt is een teken dat het te weinig is wat Wijndal brengt", aldus De Bilde. De Nederlander werd weggehaald bij Ajax, waar hij compleet door de mand viel. Voorlopig kon de voormalige speler van AZ niet overtuigen in Antwerpen.

Is Wijndal voorlopig een tegenvaller?

Meest recent

Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

5
5
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

56
56
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

30
30
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

242
242
Smaakmaker voor Union SG: Hubert nu al onder de indruk

Union SG begon goed aan 2026 met een zeer makkelijke kwalificatie voor de halve finales van de Beker ...

43
43
Hayen tovert met deze verrassing wit konijn uit de hoed

KRC Genk speelt zaterdag op het veld van Zulte Waregem. Dat is een belangrijke match voor de ...

155
155
Kleedkamer-interventie bij Club: Verhaeghe keihard aangepakt

Club Brugge is niet bepaald goed aan de tweede helft van het seizoen begonnen. Blauw-Zwart verloor ...

447
447
Onrust bij Man Utd: Lammens voelt meteen de gevolgen

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

153
153
Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

714
714
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

426
426
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

359
359
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

531
531
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

23
23
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

64
64
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

508
508
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

386
386
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

270
270
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

319
319
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

102
102
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

725
725
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

272
272
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

535
535
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

770
770
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

219
219
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

453
453

Meer sportnieuws