'Club Brugge onthult concrete plannen wintermercato'

door
'Club Brugge onthult concrete plannen wintermercato'

Met een schamelijke 16 op 33 beleeft Club Brugge haar slechtste competitiestart in 40 jaar. Ingrijpen tijdens de wintermercato lijkt dus een must. Dat is ook de bedoeling, al hoeven we blijkbaar geen grootschalig transferoffensief te verwachten.

Tijdens een onderhoud met de leden van de Club Brugge Foundation kondigde Bart Verhaeghe alvast aan dat Blauw-Zwart in januari minstens één versterking wil vastleggen indien de huidige selectie haar niveau niet dringend gevoelig opkrikt.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Geen nieuwe spits

Vooral in de defensie kan Ronny Deila wel een kwaliteitsinjectie gebruiken. Hoewel de voorzitter niet verduidelijkte welke linie aangepakt zal worden lijkt het dan ook aannemelijk dat Vincent Mannaert en co op zoek gaan naar vers bloed achterin.

Ondanks het matige vormpeil van Ferran Jutglà en nieuwkomer Igor Thiago is een nieuwe spits volgens Het Nieuwsblad dan weer minder waarschijnlijk. Daarbij wordt onder meer gewezen op Thiago zijn prijskaartje van een zevental miljoen.

Vinger op de knip

"Het zou kapitaalsvernietiging zijn om hem naar het achterplan te duwen", aldus de krant, die tot slot aangeeft dat Club zeker geen financiële risico's zal nemen. Na enkele dure miscasts wil het bestuur het geld niet door ramen en deuren gooien.

Bovendien beseft men in Westkapelle, waar de vinger dus enigszins op de knip gaat, dat ze zich dit keer geen fouten meer kunnen permitteren. Afwachten dus hoe diep er precies in de buidel zal worden getast voor een of meerdere aanwinsten. 

Denkt u dat Club toch zal uitpakken in januari?

Meest recent

'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

77
77
‘Van Bommel naar Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

87
87
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

47
47
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

124
124
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

46
46
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

39
39
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

262
262
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

23
23
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

100
100
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

123
123
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

143
143
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

82
82
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

73
73
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

53
53
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

115
115
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

142
142
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

323
323
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

56
56
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

355
355
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1162
1162
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

81
81
Breuk verteerd: Amy Sonck zet Instagram in vuur en vlam

In wat barre winterse tijden (al lopen de temperaturen nog behoorlijk hoog op) is er steeds Amy ...

195
195
KRC Genk heeft beet: toptalent tekent tot medio 2028

Door het ontslag van Thorsten Fink domineert KRC Genk momenteel tegen wil en dank de krantenkoppen. ...

243
243
Oosting incasseert opdoffer: blessuregolf treft Antwerp

Met een negen op negen in de competitie, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de ...

724
724
Fink komt met met opvallende reactie na ontslag bij Genk

Een donderslag bij heldere hemel kunnnen we het bezwaarlijk noemen, maar dat KRC Genk maandag ...

787
787

Meer sportnieuws