'Verhaeghe grijpt in: dit is Club Brugge van plan in januari'

door
'Verhaeghe grijpt in: dit is Club Brugge van plan in januari'

Club Brugge geraakt maar niet uit de negatieve sportieve spiraal die nu toch al meer dan een jaar bezig is in de Belgische competitie. Met een 16 op 33 is de start van het seizoen niet goed. Blauw-Zwart gaat de komende maanden intensief rondspeuren naar versterking. Dat staat nu al vast.

LEES OOK: 'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Club brugge-versterking op komst

Voorzitter Bart Verhaeghe sprak met de leden van de Club Brugge Foundation en volgens Het Nieuwsblad gaf hij aan dat Club Brugge in januari voor minstens één positie versterking zal halen. Het staat nu al vast dat dit voor de defensieve sector zal zijn.

Club Brugge haalde in de zomer geen extra centrale verdediger, ook al vertrokken Clinton Mata (Lyon) en Abakar Sylla (Straatsburg). Beiden konden daar uit de voeten. Het sierde Club dat het alle vertrouwen had in Jorne Spileers maar een duo Mechele-Spileers lijkt op het eerste zicht niet heel complementair. Het zijn beiden sobere verdedigers die een gelijkaardig profiel hebben. 

Verdediger voor Club Brugge

Club Brugge heeft nood aan een leider die ook wat durf heeft met bal aan de voet. Voor Dedryck Boyata en Joel Ordonez begint de tijd ondertussen stilaan te dringen. Zij dreigen helemaal uit de boot te vallen als er een nieuwe verdediger komt. 

Toch kan Club Brugge maar best nog een defensieve speler aantrekken. De ploeg heeft duidelijk nood aan een verdedigende middenvelder, bij wie vooral de defensieve kwaliteiten sterk zijn. Iemand die eerst aan verdedigen denkt. Raphael Onyedika mist die 'defensieve verbetenheid'. Het vertrek van Mats Rits laat zich op de '6' toch voelen voor het evenwicht. Ook daar lijkt Club nood te hebben aan versterking, of krijgt Eder Balanta nu voluit zijn kans?

Lees ook:

Wat moet Club in januari halen?

Meest recent

Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

14
14
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

87
87
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

64
64
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

57
57
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

211
211
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

52
52
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

64
64
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

121
121
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

51
51
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

205
205
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

225
225
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

47
47
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

140
140
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

52
52
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

207
207
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

87
87
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

326
326
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

341
341
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

20
20
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

510
510
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

264
264
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

145
145
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

543
543
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

48
48
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

284
284

Meer sportnieuws