'Verhaeghe grijpt in: dit is Club Brugge van plan in januari'

door
'Verhaeghe grijpt in: dit is Club Brugge van plan in januari'

Club Brugge geraakt maar niet uit de negatieve sportieve spiraal die nu toch al meer dan een jaar bezig is in de Belgische competitie. Met een 16 op 33 is de start van het seizoen niet goed. Blauw-Zwart gaat de komende maanden intensief rondspeuren naar versterking. Dat staat nu al vast.

LEES OOK: 'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Club brugge-versterking op komst

Voorzitter Bart Verhaeghe sprak met de leden van de Club Brugge Foundation en volgens Het Nieuwsblad gaf hij aan dat Club Brugge in januari voor minstens één positie versterking zal halen. Het staat nu al vast dat dit voor de defensieve sector zal zijn.

Club Brugge haalde in de zomer geen extra centrale verdediger, ook al vertrokken Clinton Mata (Lyon) en Abakar Sylla (Straatsburg). Beiden konden daar uit de voeten. Het sierde Club dat het alle vertrouwen had in Jorne Spileers maar een duo Mechele-Spileers lijkt op het eerste zicht niet heel complementair. Het zijn beiden sobere verdedigers die een gelijkaardig profiel hebben. 

Verdediger voor Club Brugge

Club Brugge heeft nood aan een leider die ook wat durf heeft met bal aan de voet. Voor Dedryck Boyata en Joel Ordonez begint de tijd ondertussen stilaan te dringen. Zij dreigen helemaal uit de boot te vallen als er een nieuwe verdediger komt. 

Toch kan Club Brugge maar best nog een defensieve speler aantrekken. De ploeg heeft duidelijk nood aan een verdedigende middenvelder, bij wie vooral de defensieve kwaliteiten sterk zijn. Iemand die eerst aan verdedigen denkt. Raphael Onyedika mist die 'defensieve verbetenheid'. Het vertrek van Mats Rits laat zich op de '6' toch voelen voor het evenwicht. Ook daar lijkt Club nood te hebben aan versterking, of krijgt Eder Balanta nu voluit zijn kans?

Lees ook:

Wat moet Club in januari halen?

Meest recent

‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

169
169
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

68
68
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

18
18
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

172
172
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

122
122
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

136
136
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

178
178
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

179
179
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

101
101
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

321
321
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

325
325
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

185
185
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

145
145
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

500
500
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

95
95
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

161
161
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

150
150
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

78
78
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

83
83
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

107
107
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

276
276
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

208
208
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

339
339
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

540
540
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

222
222

Meer sportnieuws