'Verhaeghe grijpt in: dit is Club Brugge van plan in januari'

door
'Verhaeghe grijpt in: dit is Club Brugge van plan in januari'

Club Brugge geraakt maar niet uit de negatieve sportieve spiraal die nu toch al meer dan een jaar bezig is in de Belgische competitie. Met een 16 op 33 is de start van het seizoen niet goed. Blauw-Zwart gaat de komende maanden intensief rondspeuren naar versterking. Dat staat nu al vast.

LEES OOK: De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Club brugge-versterking op komst

Voorzitter Bart Verhaeghe sprak met de leden van de Club Brugge Foundation en volgens Het Nieuwsblad gaf hij aan dat Club Brugge in januari voor minstens één positie versterking zal halen. Het staat nu al vast dat dit voor de defensieve sector zal zijn.

Club Brugge haalde in de zomer geen extra centrale verdediger, ook al vertrokken Clinton Mata (Lyon) en Abakar Sylla (Straatsburg). Beiden konden daar uit de voeten. Het sierde Club dat het alle vertrouwen had in Jorne Spileers maar een duo Mechele-Spileers lijkt op het eerste zicht niet heel complementair. Het zijn beiden sobere verdedigers die een gelijkaardig profiel hebben. 

Verdediger voor Club Brugge

Club Brugge heeft nood aan een leider die ook wat durf heeft met bal aan de voet. Voor Dedryck Boyata en Joel Ordonez begint de tijd ondertussen stilaan te dringen. Zij dreigen helemaal uit de boot te vallen als er een nieuwe verdediger komt. 

Toch kan Club Brugge maar best nog een defensieve speler aantrekken. De ploeg heeft duidelijk nood aan een verdedigende middenvelder, bij wie vooral de defensieve kwaliteiten sterk zijn. Iemand die eerst aan verdedigen denkt. Raphael Onyedika mist die 'defensieve verbetenheid'. Het vertrek van Mats Rits laat zich op de '6' toch voelen voor het evenwicht. Ook daar lijkt Club nood te hebben aan versterking, of krijgt Eder Balanta nu voluit zijn kans?

Lees ook:

Wat moet Club in januari halen?

Meest recent

De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

0
0
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

36
36
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

61
61
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

97
97
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

66
66
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

52
52
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

51
51
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

83
83
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

199
199
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

164
164
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

144
144
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

69
69
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

65
65
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

131
131
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

189
189
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

276
276
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

157
157
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

103
103
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

207
207
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

396
396
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

70
70
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

122
122
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

529
529
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

133
133
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

139
139

Meer sportnieuws