Vrancken glundert: Genk geniet van driedubbele opsteker

door
Vrancken glundert: Genk geniet van driedubbele opsteker

In de Conference League krijgt KRC Genk donderdag Ferencvaros over de vloer. Na de vlotte zege tegen KV Mechelen blaken de Limburgers van het zelfvertrouwen. Bovendien lijken de sterren gunstig te staan in de Cegeka Arena.

Zo kunnen de Hongaren mogelijk geen beroep doen op hun scherpschutter Barnabas Varga. De zevenvoudig international, die in de vorige twee groepsmatchen telkens raak trof, moest zondag naar de kant met last aan de hamstrings.

 

"Het is nog niet duidelijk hoe ernstig de blessure is", gaf coach Dejan Stankovic achteraf toe dat er een vraagteken achter zijn naam staat. Genk moet Varga, dit kalenderjaar goed voor 39 (!) goals in 42 matchen, allicht dus niet vrezen.

Wouter Vrancken daarentegen kreeg net goed nieuws uit de ziekenboeg. Het Belang van Limburg weet namelijk dat hij op een volledig fitte selectie kan rekenen. Zo is ook Alieu Fadera opnieuw van de partij.

 

Vermits hij sinds zijn revalidatie van een lichte blessure nog maar één groepstraining achter de kiezen had ontbrak de winger zondag nog in de wedstrijdkern, maar nu is Fadera dus terug inzetbaar. Een extra troef dus voor Vrancken op de flank.

Daarnaast bleef ook Daniel Muñoz tegen Malinwa uit voorzorg uit de kant. Hij is volgens HBVL eveneens weer speelklaar, al bleek Zakaria El Ouahdi wel een waardige vervanger. Benieuwd wie de voorkeur krijgt rechts achterin. 

POLL: Denkt u dat Fadera en Muñoz donderdag zullen starten?

Meest recent

'Dender gaat lopen met revelatie uit 1B'

FCV Dender was dit seizoen één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. ...

7
7
Vormer zet verrassende eerste stap in trainerscarrière

Vorige zomer zette Ruud Vormer op 36-jarige leeftijd een punt achter een rijkgevulde ...

151
151
TRANSFERUURTJE: 'Club houdt smaakmaker, 2 nieuwe targets Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

106
106
Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

103
103
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

52
52
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

47
47
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

160
160
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

227
227
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

67
67
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

187
187
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

67
67
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

95
95
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

99
99
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

72
72
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

515
515
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

105
105
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

103
103
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

295
295
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

143
143
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

107
107

Meer sportnieuws