'Man United legt 70 miljoen op tafel voor opvolger Casemiro'

108 stemmen
'Man United legt 70 miljoen op tafel voor opvolger Casemiro'

Manchester United pakte het afgelopen weekend de drie punten in de Premier League. De Red Devils haalden het met 1-2 op het veld van Sheffield United en blijven zo de voeling behouden met de (sub)top. Niet in de kern: Casemiro.

De Braziliaan liep bij Brazilië een blessure op en moest daardoor verstek laten gaan voor het duel tegen Sheffield. Maar achter de schermen zou de ex-middenvelder van Real Madrid niet bijster gelukkig zijn op Old Trafford en spijt hebben van zijn overgang naar de Premier League. United is ondertussen naar verluidt al op zoek naar een vervanger voor Casemiro, die met zijn 31 lentes niet meer van de jongsten is.

Volgens El Nacional zou United het vizier richten op Benfica en meer bepaald op de 19-jarige middenvelder Joao Neves. De Engelsen zouden bereid zijn om te voldoen aan de vraagprijs van Benfica, die 70 miljoen euro zou bedragen. Dat is een pak meer dan het prijskaartje van 20 miljoen euro dat Transfermarkt aan de speler hangt.

LEES OOK: 'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

12 optredens

Ondanks zijn prille leeftijd is Neves dit seizoen een belangrijke pion bij Benfica. Hij was al goed voor 12 optredens, waarin hij 1 assist uitdeelde. In totaal zit hij aan 32 optredens voor de Adelaars (1 goal, 2 assists).

Debuut voor Portugal

De goede prestaties van Neves leverden hem onlangs ook zijn eerste cap op voor Portugal. Roberto Martinez liet hem onlangs vijf minuten invallen in de 5-0-zege tegen Bosnië en Herzegovina in de kwalificaties voor het EK in 2024. De toekomst van Neves lijkt dus verzekerd.

Moet United vol voor Neves gaan?

Meest recent

'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

45
45
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

38
38
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

65
65
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

49
49
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

21
21
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

49
49
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

68
68
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

59
59
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

140
140
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

266
266
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

937
937
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

210
210
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

102
102
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

206
206
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

109
109
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

297
297
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

112
112
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

582
582
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

600
600
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

437
437
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

1031
1031
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

246
246
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

307
307
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

488
488
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

61
61

Meer sportnieuws