'Man United legt 70 miljoen op tafel voor opvolger Casemiro'

door
'Man United legt 70 miljoen op tafel voor opvolger Casemiro'

Manchester United pakte het afgelopen weekend de drie punten in de Premier League. De Red Devils haalden het met 1-2 op het veld van Sheffield United en blijven zo de voeling behouden met de (sub)top. Niet in de kern: Casemiro.

De Braziliaan liep bij Brazilië een blessure op en moest daardoor verstek laten gaan voor het duel tegen Sheffield. Maar achter de schermen zou de ex-middenvelder van Real Madrid niet bijster gelukkig zijn op Old Trafford en spijt hebben van zijn overgang naar de Premier League. United is ondertussen naar verluidt al op zoek naar een vervanger voor Casemiro, die met zijn 31 lentes niet meer van de jongsten is.

Volgens El Nacional zou United het vizier richten op Benfica en meer bepaald op de 19-jarige middenvelder Joao Neves. De Engelsen zouden bereid zijn om te voldoen aan de vraagprijs van Benfica, die 70 miljoen euro zou bedragen. Dat is een pak meer dan het prijskaartje van 20 miljoen euro dat Transfermarkt aan de speler hangt.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

12 optredens

Ondanks zijn prille leeftijd is Neves dit seizoen een belangrijke pion bij Benfica. Hij was al goed voor 12 optredens, waarin hij 1 assist uitdeelde. In totaal zit hij aan 32 optredens voor de Adelaars (1 goal, 2 assists).

Debuut voor Portugal

De goede prestaties van Neves leverden hem onlangs ook zijn eerste cap op voor Portugal. Roberto Martinez liet hem onlangs vijf minuten invallen in de 5-0-zege tegen Bosnië en Herzegovina in de kwalificaties voor het EK in 2024. De toekomst van Neves lijkt dus verzekerd.

Moet United vol voor Neves gaan?

Meest recent

Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

2
2
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

40
40
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

67
67
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

199
199
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

33
33
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

105
105
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

61
61
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

59
59
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

169
169
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

96
96
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

370
370
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

152
152
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

76
76
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

372
372
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

17
17
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

164
164
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

629
629
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

66
66
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

85
85
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

297
297
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

264
264
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

232
232
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

189
189
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

166
166
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

236
236

Meer sportnieuws