'Man United legt 70 miljoen op tafel voor opvolger Casemiro'

108 stemmen
'Man United legt 70 miljoen op tafel voor opvolger Casemiro'

Manchester United pakte het afgelopen weekend de drie punten in de Premier League. De Red Devils haalden het met 1-2 op het veld van Sheffield United en blijven zo de voeling behouden met de (sub)top. Niet in de kern: Casemiro.

De Braziliaan liep bij Brazilië een blessure op en moest daardoor verstek laten gaan voor het duel tegen Sheffield. Maar achter de schermen zou de ex-middenvelder van Real Madrid niet bijster gelukkig zijn op Old Trafford en spijt hebben van zijn overgang naar de Premier League. United is ondertussen naar verluidt al op zoek naar een vervanger voor Casemiro, die met zijn 31 lentes niet meer van de jongsten is.

Volgens El Nacional zou United het vizier richten op Benfica en meer bepaald op de 19-jarige middenvelder Joao Neves. De Engelsen zouden bereid zijn om te voldoen aan de vraagprijs van Benfica, die 70 miljoen euro zou bedragen. Dat is een pak meer dan het prijskaartje van 20 miljoen euro dat Transfermarkt aan de speler hangt.

LEES OOK: 'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

12 optredens

Ondanks zijn prille leeftijd is Neves dit seizoen een belangrijke pion bij Benfica. Hij was al goed voor 12 optredens, waarin hij 1 assist uitdeelde. In totaal zit hij aan 32 optredens voor de Adelaars (1 goal, 2 assists).

Debuut voor Portugal

De goede prestaties van Neves leverden hem onlangs ook zijn eerste cap op voor Portugal. Roberto Martinez liet hem onlangs vijf minuten invallen in de 5-0-zege tegen Bosnië en Herzegovina in de kwalificaties voor het EK in 2024. De toekomst van Neves lijkt dus verzekerd.

Moet United vol voor Neves gaan?

Meest recent

'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

6
6
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

8
8
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

137
137
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

217
217
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

198
198
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

207
207
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

413
413
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

258
258
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

360
360
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

109
109
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1663
1663
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

154
154
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

232
232
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

201
201
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

72
72
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

328
328
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

315
315
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

150
150
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

154
154
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

212
212
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

179
179
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

57
57
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

436
436
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

51
51
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

397
397

Meer sportnieuws