SK Beveren verjaagt crisis met bolwassing van Club NXT

247 stemmen
SK Beveren verjaagt crisis met bolwassing van Club NXT

SK Beveren heeft eindelijk nog eens een wedstrijd overtuigend gewonnen in de Challenger Pro League. De Waaslanders kregen eerder deze week ferm wat kritiek van de supporters maar rechtten de rug op Schiervelde door Club NXT een bolwassing te geven.

In de Challenger Pro League ging het geplaagde SK Beveren vandaag op bezoek bij Club NXT. Op Schiervelde kon enkel een zege van de Waaslanders wat rust in de tent brengen, eerder deze week eisten de supporters van Beveren nog het ontslag van zowel de CEO als de technisch directeur.

LEES OOK: Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Blunderend Club NXT op dubbele achterstand

Er stond serieus wat druk op deze partij voor SK Beveren maar de bezoekers gingen daar prima mee om. Na dik vijf minuten spelen kwam de bal aan de tweede paal bij kapitein Bateau en die tikte de 0-1 in doel. Club Nxt kreeg nadien zeker zijn kansen via onder meer Barbera en Vermant, een prima keepende Reus hield echter zijn netten schoon. Op slag van rust gingen de jonge Blauw-Zwarte talenten nog gruwelijk in de fout: Geusens onderschepte en legde eenvoudig de 0-2 in doel, halfweg zat SKB op rozen.

Strafschop doet boeken toe

Club NXT zocht na de pauze naar een vroege aansluitingstreffer maar kreeg nog voor het uur de doodsteek. Na een fout in de zestien meter mocht Koyalipou aanleggen voor een strafschop en hij faalde niet: 0-3. Een controlerend bezoekend elftal kwam nadien nooit meer echt in de problemen en boekt eindelijk nog eens een deugddoende zege.

Scoreverloop:

0-1 (8') Bateau, 0-2 (45+1') Geusens, 0-3 (59') Koyalipou (p)

Ziet u dit SK Beveren nog een rol van betekenis spelen dit seizoen?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

14
14
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

19
19
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

47
47
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

88
88
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

60
60
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

90
90
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

370
370
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

210
210
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

63
63
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

46
46
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

368
368
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

124
124
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

758
758
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

114
114
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

108
108
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

382
382
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

351
351
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

578
578
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1016
1016
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws