SK Beveren verjaagt crisis met bolwassing van Club NXT

door
SK Beveren verjaagt crisis met bolwassing van Club NXT

SK Beveren heeft eindelijk nog eens een wedstrijd overtuigend gewonnen in de Challenger Pro League. De Waaslanders kregen eerder deze week ferm wat kritiek van de supporters maar rechtten de rug op Schiervelde door Club NXT een bolwassing te geven.

In de Challenger Pro League ging het geplaagde SK Beveren vandaag op bezoek bij Club NXT. Op Schiervelde kon enkel een zege van de Waaslanders wat rust in de tent brengen, eerder deze week eisten de supporters van Beveren nog het ontslag van zowel de CEO als de technisch directeur.

LEES OOK: CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

Blunderend Club NXT op dubbele achterstand

Er stond serieus wat druk op deze partij voor SK Beveren maar de bezoekers gingen daar prima mee om. Na dik vijf minuten spelen kwam de bal aan de tweede paal bij kapitein Bateau en die tikte de 0-1 in doel. Club Nxt kreeg nadien zeker zijn kansen via onder meer Barbera en Vermant, een prima keepende Reus hield echter zijn netten schoon. Op slag van rust gingen de jonge Blauw-Zwarte talenten nog gruwelijk in de fout: Geusens onderschepte en legde eenvoudig de 0-2 in doel, halfweg zat SKB op rozen.

Strafschop doet boeken toe

Club NXT zocht na de pauze naar een vroege aansluitingstreffer maar kreeg nog voor het uur de doodsteek. Na een fout in de zestien meter mocht Koyalipou aanleggen voor een strafschop en hij faalde niet: 0-3. Een controlerend bezoekend elftal kwam nadien nooit meer echt in de problemen en boekt eindelijk nog eens een deugddoende zege.

Scoreverloop:

0-1 (8') Bateau, 0-2 (45+1') Geusens, 0-3 (59') Koyalipou (p)

Ziet u dit SK Beveren nog een rol van betekenis spelen dit seizoen?

Meest recent

Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

69
69
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

131
131
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

160
160
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

154
154
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

94
94
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

75
75
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

148
148
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

49
49
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

316
316
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

104
104
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

350
350
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

156
156
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

249
249
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

523
523
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

195
195
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

331
331
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

401
401
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

829
829
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

113
113
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

116
116
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

152
152
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

245
245
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

836
836
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

109
109
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

307
307

Meer sportnieuws