Vanheusden langer bij Standard? Dit is zijn antwoord

452 stemmen
Vanheusden langer bij Standard? Dit is zijn antwoord

Zinho Vanheusden keerde deze zomer voor een derde keer terug naar Standard. De centrale verdediger is er goed bezig en lijkt eindelijk verlost te zijn van zijn blessureleed. De Limburger sprak over een mogelijk verlengd verblijf in de Vurige Stede. Ook Carl Hoefkens deed zijn zegje.

LEES OOK: Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Blijven bij Standard?

Standard huurt Vanheusden van Internazionale. Bij de Italiaanse topclub lijkt Vanheusden niet meteen een toekomst te hebben. De Rouches bedongen een aankoopoptie die maar liefst 7 miljoen euro zou bedragen.

"Standard is speciaal voor mij. Er is een grote wederzijdse liefde, wat de zaken makkelijker kan maken. De aankoopoptie lichten? Kijk, ik speelde nog maar tien matchen voor Standard. We zullen zien na twintig of dertig wedstrijden", aldus Vanheusden bij La Dernière Heure.

Rode Duivels

De speler is naar eigen zeggen nog niet op zijn beste niveau. Hij wil daar de komende weken naar toegroeien. Desondanks haalde Domenico Tedesco hem wel bij de selectie van de Rode Duivels.

Terecht vond Hoefkens."Zijn selectie was terecht. Zinho is een van de leiders van onze verdediging, die de op een na beste in het kampioenschap is. Ik had niet verwacht dat hij speeltijd zou krijgen, maar nu al aanwezig zijn in de groep is goed voor hem en voor Standard, want het is tien jaar geleden dat we voor het laatst twee spelers hadden bij de Duivels. Dit is wat we in de toekomst willen doen: spelers aanleveren voor het nationale team.”

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten
132

Zal Vanheusden blijven?

Meest recent

Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

11
11
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

62
62
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

236
236
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

196
196
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

209
209
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

304
304
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

291
291
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

239
239
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

132
132
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

365
365
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

252
252
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

135
135
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

105
105
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

156
156
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

188
188
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

144
144
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

96
96
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

457
457
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

112
112
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

308
308
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

134
134
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

302
302
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

168
168
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

408
408
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

244
244

Meer sportnieuws