"Die 4 spelers hebben potentie om hoger te spelen dan Standard"

door

Bij Standard konden ze Aron Donnum voor ruim 4 miljoen euro verkopen. De club hoopt in de toekomst nog meer spelers voor mooie sommen van de hand te doen. Jonathan Legear ziet vier spelers die op termijn mogen dromen van een grotere club dan de Rouches.

LEES OOK: TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

Vanheusden & co

"Als ik vier spelers moet noemen die de potentie hebben om hoger te spelen dan Standard, dan zou ik zeggen Steven Alzate, maar ook Nathan Ngoy, Merveille Bokadi en Zinho Vanheusden. Nathan was uitmuntend tegen Brugge. Bokadi maakt indruk omdat hij meters durft te maken met de bal aan de voet. Hij is nooit bang en dat is voor een ploeg heel belangrijk. Zinho Vanheusden is al enkele maanden niet meer geblesseerd en we kennen zijn kwaliteiten”, verklaart hij aan RTBF.

Standard zal echter nog fors moeten doorduwen om deze spelers ooit ten gelde te maken. Alzate is geen eigendom van de club en wordt gehuurd van Brighton. De Luikenaars bedongen ook geen aankoopoptie. Hem kopen lijkt financieel niet haalbaar.

De tijd dringt voor Standard

Vanheusden wordt gehuurd van Inter, maar er is wél een optie om hem aan te kopen. Die bedraagt 7 miljoen euro. Standard hoopt hem te houden, maar kan hij door zijn blessureverleden op nog meer mikken? Bokadi is dan weer een speler die aan het einde van het seizoen einde contract is. Binnen ruim twee maanden kan de speler vrij aan tafel zitten met andere ploegen. De tijd dringt.

Tot slot is er Ngoy. De 20-jarige verdediger doet het goed bij Standard. Hij ligt nog tot medio 2026 onder contract. Als hij zich kan verder blijven ontwikkelen, mogen ze bij Standard dromen van een uitgaande toptransfer.

Wie zal het het verst schoppen?

Meest recent

Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

5
5
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

91
91
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

29
29
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

95
95
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

192
192
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

95
95
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

241
241
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

140
140
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

489
489
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

103
103
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

95
95
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

353
353
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

137
137
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

252
252
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

174
174
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

45
45
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

103
103
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

110
110
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

61
61
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

318
318
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

199
199
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

301
301
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

78
78
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

271
271

Meer sportnieuws