De Boeck: "Zij hebben een van de sterkste kernen in de JPL"

door
De Boeck:

Glen De Boeck verloor zijn eerste match met KV Kortrijk tegen KVC Westerlo. Morgen om 16u wacht een zware thuismatch tegen Club Brugge. Toch acht de trainer van de Kerels zijn team zeker niet kansloos tegen een Club Brugge dat moét winnen in het Guldensporenstadion.

LEES OOK: Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

Tegen Club Brugge

"Ze hebben een van de sterkste kernen van de Jupiler Pro League. Ik verwacht een moeilijke wedstrijd, maar ik geloof erin. We hebben de voorbije twee weken op fysiek vlak hard gewerkt", vertelde De Boeck via de clubkanalen.

De Boeck legde er de pees op. "Ik vond het nodig om een stap te zetten qua conditietraining. Bij mij is 100 procent fysieke paraatheid een basis voor resultaten. Felipe Avenatti viel tijdens die intensieve trainingen even uit met een kleine contractuur, maar is paraat. Mighten komt terug uit blessure en krijgt een plaats in de kern. Mehssatou evolueert gunstig. Hij sluit volgende week aan bij de groep."

Zwaar programma

Met Club Brugge en KRC Genk is het programma niet van de poes. Toch is De Boeck zeker niet van plan om nu al de handdoek te gooien. Integendeel.

"We hebben op Westerlo goede dingen laten zien. We hadden het eerste halfuur en het laatste kwartier duidelijk overwicht. We dwongen tien corners af tegen een en we werden een punt ontnomen. Dat heeft de mannen moed gegeven. Ik voel ook dat ze deze week sterker naar elkaar toe zijn gegroeid. Thuis met de supporters in de rug kunnen we altijd meer. Dat is niet nieuw. Ik reken erop dat we ook dit keer onszelf kunnen overtreffen", aldus de coach.

Gaat Kortrijk stunten tegen Club Brugge?

Meest recent

Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

44
44
Club-Gent: Leko puzzelt met basiself, drie wissels De Mil

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

196
196
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

115
115
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

92
92
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

545
545
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

102
102
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

46
46
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

127
127
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

164
164
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

783
783
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

123
123
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

197
197
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

72
72
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

221
221
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

1052
1052
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

286
286
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

207
207
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

191
191
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

224
224
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

497
497
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

621
621
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

47
47
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

60
60
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

36
36

Meer sportnieuws