De Boeck: "Zij hebben een van de sterkste kernen in de JPL"

door
De Boeck:

Glen De Boeck verloor zijn eerste match met KV Kortrijk tegen KVC Westerlo. Morgen om 16u wacht een zware thuismatch tegen Club Brugge. Toch acht de trainer van de Kerels zijn team zeker niet kansloos tegen een Club Brugge dat moét winnen in het Guldensporenstadion.

LEES OOK: KVM kondigt 'toptransfer' aan, KVK strikt bekend gezicht

Tegen Club Brugge

"Ze hebben een van de sterkste kernen van de Jupiler Pro League. Ik verwacht een moeilijke wedstrijd, maar ik geloof erin. We hebben de voorbije twee weken op fysiek vlak hard gewerkt", vertelde De Boeck via de clubkanalen.

De Boeck legde er de pees op. "Ik vond het nodig om een stap te zetten qua conditietraining. Bij mij is 100 procent fysieke paraatheid een basis voor resultaten. Felipe Avenatti viel tijdens die intensieve trainingen even uit met een kleine contractuur, maar is paraat. Mighten komt terug uit blessure en krijgt een plaats in de kern. Mehssatou evolueert gunstig. Hij sluit volgende week aan bij de groep."

Zwaar programma

Met Club Brugge en KRC Genk is het programma niet van de poes. Toch is De Boeck zeker niet van plan om nu al de handdoek te gooien. Integendeel.

"We hebben op Westerlo goede dingen laten zien. We hadden het eerste halfuur en het laatste kwartier duidelijk overwicht. We dwongen tien corners af tegen een en we werden een punt ontnomen. Dat heeft de mannen moed gegeven. Ik voel ook dat ze deze week sterker naar elkaar toe zijn gegroeid. Thuis met de supporters in de rug kunnen we altijd meer. Dat is niet nieuw. Ik reken erop dat we ook dit keer onszelf kunnen overtreffen", aldus de coach.

Trending:

'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

Gaat Kortrijk stunten tegen Club Brugge?

Meest recent

'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

43
43
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

252
252
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

305
305
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

109
109
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

75
75
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

439
439
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

48
48
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1021
1021
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

331
331
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

885
885
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

343
343
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

589
589
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

472
472
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

216
216
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

80
80
'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Het middenveld van Club Brugge ondergaat straks wellicht een metamorfose. Niet alleen dreigt Ardon ...

657
657
'Renard pleegt coup: Anderlecht shopt bij Standard'

Vanaf volgend seizoen zijn er opnieuw bezoekende fans welkom in de zogenaamde Clasico tussen RSC ...

670
670
'Genk drukt door: opvolger Tolu al in de wachtkamer'

Op formele bevestiging blijft het voorlopig wachten, maar met de lucratieve overstap van Christopher ...

285
285
'Anderlecht pikt fors graantje mee bij knaltransfer Sadiki'

Union deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken door miskende talenten elders weg te plukken. ...

331
331
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over de mogelijke overstap van Ardon Jashari naar AC ...

1376
1376
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

RSC Anderlecht haalde tot dusver al vijf zomeraanwinsten in huis, maar langs uitgaande zijde bleef ...

857
857
Anderlecht legt zoon ex-Rode Duivel onder contract

RSC Anderlecht heeft al vele jaren een uitstekende jeugdopleiding. De spelers die doorbraken ...

171
171
Niemand zag dit aankomen: Van Looy biecht op als Antwerp-fan

Eerder vandaag kon u al lezen dat Erik Van Looy weer enkele nieuwe kandidaten wist te strikken voor ...

240
240
Pocognoli velt oordeel over 'uittocht' bij Union SG

Union SG bereidt zich in alle rust voor op het nieuwe seizoen. Geen Europese voorrondes voor hen, ...

121
121
Anderlecht speelt gelijk: Olivier Renard is aan zet

We weten het wel: je moet geen drastische conclusies trekken na oefenmatchen, maar één ...

541
541

Meer sportnieuws