De Boeck: "Zij hebben een van de sterkste kernen in de JPL"

door
De Boeck:

Glen De Boeck verloor zijn eerste match met KV Kortrijk tegen KVC Westerlo. Morgen om 16u wacht een zware thuismatch tegen Club Brugge. Toch acht de trainer van de Kerels zijn team zeker niet kansloos tegen een Club Brugge dat moét winnen in het Guldensporenstadion.

LEES OOK: Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

Tegen Club Brugge

"Ze hebben een van de sterkste kernen van de Jupiler Pro League. Ik verwacht een moeilijke wedstrijd, maar ik geloof erin. We hebben de voorbije twee weken op fysiek vlak hard gewerkt", vertelde De Boeck via de clubkanalen.

De Boeck legde er de pees op. "Ik vond het nodig om een stap te zetten qua conditietraining. Bij mij is 100 procent fysieke paraatheid een basis voor resultaten. Felipe Avenatti viel tijdens die intensieve trainingen even uit met een kleine contractuur, maar is paraat. Mighten komt terug uit blessure en krijgt een plaats in de kern. Mehssatou evolueert gunstig. Hij sluit volgende week aan bij de groep."

Zwaar programma

Met Club Brugge en KRC Genk is het programma niet van de poes. Toch is De Boeck zeker niet van plan om nu al de handdoek te gooien. Integendeel.

"We hebben op Westerlo goede dingen laten zien. We hadden het eerste halfuur en het laatste kwartier duidelijk overwicht. We dwongen tien corners af tegen een en we werden een punt ontnomen. Dat heeft de mannen moed gegeven. Ik voel ook dat ze deze week sterker naar elkaar toe zijn gegroeid. Thuis met de supporters in de rug kunnen we altijd meer. Dat is niet nieuw. Ik reken erop dat we ook dit keer onszelf kunnen overtreffen", aldus de coach.

Gaat Kortrijk stunten tegen Club Brugge?

Meest recent

Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

57
57
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

34
34
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

407
407
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

80
80
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

264
264
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

75
75
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

368
368
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

351
351
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

121
121
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

430
430
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

249
249
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

453
453
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

509
509
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

425
425
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

184
184
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

260
260
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

345
345
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

226
226
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

94
94
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

223
223
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

209
209
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

63
63
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

689
689
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

127
127
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

664
664

Meer sportnieuws