Chadli komt met opmerkelijk statement over toekomstplannen

door
Chadli komt met opmerkelijk statement over toekomstplannen

Nacer Chadli heeft z'n contract bij Westerlo nog met één seizoen verlengd. De voormalige Rode Duivel tekende een overeenkomst tot 2024 en dat vindt hij prima. In een gesprek met Het Nieuwsblad sprak hij openharting over zijn plannen voor de toekomst. 

Chadli is op z'n 34ste nog steeds een vaste waarde voor KVC Westerlo. De Antwerpse club heeft het echter bijzonder moeilijk dit seizoen en staat na tien wedstrijden op de voorlaatste plaats met amper zes punten. En toch denkt de voormalige Rode Duivel nog niet aan stoppen. 

“Ik zit in een fase waarin ik het jaar per jaar wil bekijken. Ik speel in eerste instantie voor mijn ­plezier, maar als ik geen meerwaarde meer kan zijn voor een ploeg, dan stopt het", legt hij eerlijk uit. 

LEES OOK: ‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

EINDE CARRIERE 

In een ideale wereld blijft de linksbuiten nog voetballen op een zo hoog mogelijk niveau. "Liefst zo lang ­mogelijk. Als ik nu stop, dan zal ik zes maanden blij zijn. Daarna zal ik zeker spijt hebben van die ­beslissing.”

Al beseft Chadli maar al te goed dat hij, op z'n 34ste, steeds dichterbij het einde van z'n carrière komt. "Dat is met pijn in het hart, maar ik weet ook dat ik niet tot mijn vijftigste kan ­blijven voetballen. Mentaal voel ik me nog goed, maar fysiek bots je op een dag op je ­limieten.”

Ben jij een fan van Chadli?

Meest recent

Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

37
37
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

97
97
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

218
218
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

60
60
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

217
217
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

188
188
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

165
165
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

461
461
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

305
305
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

525
525
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

540
540
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

641
641
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

136
136
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

539
539
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1191
1191
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

740
740
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

235
235
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

455
455
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

333
333
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

610
610
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

987
987
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

350
350
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

841
841
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

696
696
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

364
364

Meer sportnieuws