Nusa voert transfersom verder op: "Ik was omver geblazen"

817 stemmen
Nusa voert transfersom verder op:

Club Brugge mag in de komende dagen zijn internationals weer verwelkomen en een aantal van hen keert met een extra portie vertrouwen op zak terug. Bjorn Meijer bijvoorbeeld, toonde bij de Nederlandse beloften dat hij helemaal hersteld is van zijn blessure. En ook Antonio Nusa liet opnieuw van zich spreken.

De 18-jarige flankaanvaller uit Noorwegen is bezig aan het seizoen van zijn grote doorbraak. Zijn talent staat enkele jaren buiten kijf, in de voorbije maanden wist hij ook op constant niveau te presteren. Bij Club is Nusa inmiddels dan ook uitgegroeid tot één van de smaakmakers.

Met zijn goede prestaties in Brugge, versierde de jongeling ook zijn eerste selecties bij de A-ploeg van Noorwegen. En daar kon hij eveneens overtuigen. In september maakte Nusa al indruk met enkele assists en een pak flitsende acties. Afgelopen week volgde de bevestiging.

LEES OOK: 'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Straffe invalbeurten

Door een rugblessure had de aanvaller amper minuten gemaakt sinds de vorige interland-break. De Noorse bondscoach Stale Solbakken besloot dan ook om hem tegen Cyprus en Spanje uit te spelen als invaller. Maar ook in die hoedanigheid liet hij een sterke indruk achter.

Met name tegen Cyprus maakte Nusa een goede beurt, zo tekende hij andermaal voor een knappe assist op Erling Haaland. En die invalbeurt ging niet onopgemerkt voorbij. Ook de bekende Engelse presentatrice en podcaster Sophie Nicolaou raakte helemaal overtuigd.

Noors wonderkind

In de Arsenal-podcast 'Highbury Squad' haalde Nicolaou de loftrompet boven voor het vermeende transfertarget van de Gunners. "Dat wonderkind van Noorwegen, je zag gewoon zijn kwaliteiten", klonk het lyrisch. "Hij kwam erin in de tweede helft en keerde alles om. Ik dacht van 'wie is deze jongen en waarom speelt hij nog niet voor Arsenal?'. Hij was zo indrukwekkend, ik was omver geblazen door hem."

Nusa speelt op termijn aan de Europese top ...

Meest recent

'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

52
52
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

33
33
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

41
41
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

93
93
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

19
19
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

294
294
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

23
23
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

130
130
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

167
167
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

125
125
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

73
73
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

60
60
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

309
309
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

29
29
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

116
116
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

218
218
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

674
674
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

568
568
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

68
68
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

607
607
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

677
677
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

354
354
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

293
293

Meer sportnieuws