Nusa voert transfersom verder op: "Ik was omver geblazen"

door
Nusa voert transfersom verder op:

Club Brugge mag in de komende dagen zijn internationals weer verwelkomen en een aantal van hen keert met een extra portie vertrouwen op zak terug. Bjorn Meijer bijvoorbeeld, toonde bij de Nederlandse beloften dat hij helemaal hersteld is van zijn blessure. En ook Antonio Nusa liet opnieuw van zich spreken.

De 18-jarige flankaanvaller uit Noorwegen is bezig aan het seizoen van zijn grote doorbraak. Zijn talent staat enkele jaren buiten kijf, in de voorbije maanden wist hij ook op constant niveau te presteren. Bij Club is Nusa inmiddels dan ook uitgegroeid tot één van de smaakmakers.

Met zijn goede prestaties in Brugge, versierde de jongeling ook zijn eerste selecties bij de A-ploeg van Noorwegen. En daar kon hij eveneens overtuigen. In september maakte Nusa al indruk met enkele assists en een pak flitsende acties. Afgelopen week volgde de bevestiging.

LEES OOK: Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

Straffe invalbeurten

Door een rugblessure had de aanvaller amper minuten gemaakt sinds de vorige interland-break. De Noorse bondscoach Stale Solbakken besloot dan ook om hem tegen Cyprus en Spanje uit te spelen als invaller. Maar ook in die hoedanigheid liet hij een sterke indruk achter.

Met name tegen Cyprus maakte Nusa een goede beurt, zo tekende hij andermaal voor een knappe assist op Erling Haaland. En die invalbeurt ging niet onopgemerkt voorbij. Ook de bekende Engelse presentatrice en podcaster Sophie Nicolaou raakte helemaal overtuigd.

Noors wonderkind

In de Arsenal-podcast 'Highbury Squad' haalde Nicolaou de loftrompet boven voor het vermeende transfertarget van de Gunners. "Dat wonderkind van Noorwegen, je zag gewoon zijn kwaliteiten", klonk het lyrisch. "Hij kwam erin in de tweede helft en keerde alles om. Ik dacht van 'wie is deze jongen en waarom speelt hij nog niet voor Arsenal?'. Hij was zo indrukwekkend, ik was omver geblazen door hem."

Nusa speelt op termijn aan de Europese top ...

Meest recent

Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

41
41
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

45
45
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

17
17
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

85
85
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

33
33
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

104
104
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

59
59
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

115
115
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

179
179
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

74
74
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

32
32
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

34
34
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

175
175
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

97
97
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

41
41
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

146
146
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

33
33
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

68
68
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

67
67
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

76
76
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

122
122
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

152
152
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

208
208
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

314
314
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

26
26

Meer sportnieuws