Nusa voert transfersom verder op: "Ik was omver geblazen"

door
Nusa voert transfersom verder op:

Club Brugge mag in de komende dagen zijn internationals weer verwelkomen en een aantal van hen keert met een extra portie vertrouwen op zak terug. Bjorn Meijer bijvoorbeeld, toonde bij de Nederlandse beloften dat hij helemaal hersteld is van zijn blessure. En ook Antonio Nusa liet opnieuw van zich spreken.

De 18-jarige flankaanvaller uit Noorwegen is bezig aan het seizoen van zijn grote doorbraak. Zijn talent staat enkele jaren buiten kijf, in de voorbije maanden wist hij ook op constant niveau te presteren. Bij Club is Nusa inmiddels dan ook uitgegroeid tot één van de smaakmakers.

Met zijn goede prestaties in Brugge, versierde de jongeling ook zijn eerste selecties bij de A-ploeg van Noorwegen. En daar kon hij eveneens overtuigen. In september maakte Nusa al indruk met enkele assists en een pak flitsende acties. Afgelopen week volgde de bevestiging.

LEES OOK: Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Straffe invalbeurten

Door een rugblessure had de aanvaller amper minuten gemaakt sinds de vorige interland-break. De Noorse bondscoach Stale Solbakken besloot dan ook om hem tegen Cyprus en Spanje uit te spelen als invaller. Maar ook in die hoedanigheid liet hij een sterke indruk achter.

Met name tegen Cyprus maakte Nusa een goede beurt, zo tekende hij andermaal voor een knappe assist op Erling Haaland. En die invalbeurt ging niet onopgemerkt voorbij. Ook de bekende Engelse presentatrice en podcaster Sophie Nicolaou raakte helemaal overtuigd.

Noors wonderkind

In de Arsenal-podcast 'Highbury Squad' haalde Nicolaou de loftrompet boven voor het vermeende transfertarget van de Gunners. "Dat wonderkind van Noorwegen, je zag gewoon zijn kwaliteiten", klonk het lyrisch. "Hij kwam erin in de tweede helft en keerde alles om. Ik dacht van 'wie is deze jongen en waarom speelt hij nog niet voor Arsenal?'. Hij was zo indrukwekkend, ik was omver geblazen door hem."

Nusa speelt op termijn aan de Europese top ...

Meest recent

'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

5
5
'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

21
21
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

94
94
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

29
29
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

526
526
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

57
57
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

56
56
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

288
288
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

69
69
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

335
335
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

368
368
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

56
56
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

172
172
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

148
148
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

81
81
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

39
39
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

272
272
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

48
48
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

125
125
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

320
320
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

238
238
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

313
313
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

734
734

Meer sportnieuws