Nusa voert transfersom verder op: "Ik was omver geblazen"

817 stemmen
Nusa voert transfersom verder op:

Club Brugge mag in de komende dagen zijn internationals weer verwelkomen en een aantal van hen keert met een extra portie vertrouwen op zak terug. Bjorn Meijer bijvoorbeeld, toonde bij de Nederlandse beloften dat hij helemaal hersteld is van zijn blessure. En ook Antonio Nusa liet opnieuw van zich spreken.

De 18-jarige flankaanvaller uit Noorwegen is bezig aan het seizoen van zijn grote doorbraak. Zijn talent staat enkele jaren buiten kijf, in de voorbije maanden wist hij ook op constant niveau te presteren. Bij Club is Nusa inmiddels dan ook uitgegroeid tot één van de smaakmakers.

Met zijn goede prestaties in Brugge, versierde de jongeling ook zijn eerste selecties bij de A-ploeg van Noorwegen. En daar kon hij eveneens overtuigen. In september maakte Nusa al indruk met enkele assists en een pak flitsende acties. Afgelopen week volgde de bevestiging.

LEES OOK: Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Straffe invalbeurten

Door een rugblessure had de aanvaller amper minuten gemaakt sinds de vorige interland-break. De Noorse bondscoach Stale Solbakken besloot dan ook om hem tegen Cyprus en Spanje uit te spelen als invaller. Maar ook in die hoedanigheid liet hij een sterke indruk achter.

Met name tegen Cyprus maakte Nusa een goede beurt, zo tekende hij andermaal voor een knappe assist op Erling Haaland. En die invalbeurt ging niet onopgemerkt voorbij. Ook de bekende Engelse presentatrice en podcaster Sophie Nicolaou raakte helemaal overtuigd.

Noors wonderkind

In de Arsenal-podcast 'Highbury Squad' haalde Nicolaou de loftrompet boven voor het vermeende transfertarget van de Gunners. "Dat wonderkind van Noorwegen, je zag gewoon zijn kwaliteiten", klonk het lyrisch. "Hij kwam erin in de tweede helft en keerde alles om. Ik dacht van 'wie is deze jongen en waarom speelt hij nog niet voor Arsenal?'. Hij was zo indrukwekkend, ik was omver geblazen door hem."

Nusa speelt op termijn aan de Europese top ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

40
40
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

9
9
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

39
39
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

21
21
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

75
75
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

103
103
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

25
25
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

41
41
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

54
54
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

237
237
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

147
147
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

35
35
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

191
191
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

137
137
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

132
132
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

88
88
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

409
409
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

323
323
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

127
127
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

91
91
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

161
161
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

192
192
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41

Meer sportnieuws