Nusa voert transfersom verder op: "Ik was omver geblazen"

817 stemmen
Nusa voert transfersom verder op:

Club Brugge mag in de komende dagen zijn internationals weer verwelkomen en een aantal van hen keert met een extra portie vertrouwen op zak terug. Bjorn Meijer bijvoorbeeld, toonde bij de Nederlandse beloften dat hij helemaal hersteld is van zijn blessure. En ook Antonio Nusa liet opnieuw van zich spreken.

De 18-jarige flankaanvaller uit Noorwegen is bezig aan het seizoen van zijn grote doorbraak. Zijn talent staat enkele jaren buiten kijf, in de voorbije maanden wist hij ook op constant niveau te presteren. Bij Club is Nusa inmiddels dan ook uitgegroeid tot één van de smaakmakers.

Met zijn goede prestaties in Brugge, versierde de jongeling ook zijn eerste selecties bij de A-ploeg van Noorwegen. En daar kon hij eveneens overtuigen. In september maakte Nusa al indruk met enkele assists en een pak flitsende acties. Afgelopen week volgde de bevestiging.

LEES OOK: Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Straffe invalbeurten

Door een rugblessure had de aanvaller amper minuten gemaakt sinds de vorige interland-break. De Noorse bondscoach Stale Solbakken besloot dan ook om hem tegen Cyprus en Spanje uit te spelen als invaller. Maar ook in die hoedanigheid liet hij een sterke indruk achter.

Met name tegen Cyprus maakte Nusa een goede beurt, zo tekende hij andermaal voor een knappe assist op Erling Haaland. En die invalbeurt ging niet onopgemerkt voorbij. Ook de bekende Engelse presentatrice en podcaster Sophie Nicolaou raakte helemaal overtuigd.

Noors wonderkind

In de Arsenal-podcast 'Highbury Squad' haalde Nicolaou de loftrompet boven voor het vermeende transfertarget van de Gunners. "Dat wonderkind van Noorwegen, je zag gewoon zijn kwaliteiten", klonk het lyrisch. "Hij kwam erin in de tweede helft en keerde alles om. Ik dacht van 'wie is deze jongen en waarom speelt hij nog niet voor Arsenal?'. Hij was zo indrukwekkend, ik was omver geblazen door hem."

Nusa speelt op termijn aan de Europese top ...

Meest recent

Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

2
2
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

7
7
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

7
7
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

14
14
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

62
62
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

244
244
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

66
66
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

47
47
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

170
170
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

56
56
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

55
55
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

109
109
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

86
86
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

37
37
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

54
54
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

336
336
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

56
56
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

211
211
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

265
265
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

67
67
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

189
189
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

265
265
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

201
201
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

129
129
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

396
396

Meer sportnieuws