'Arsenal gaat transferstrijd aan voor JPL-uitblinker'

376 stemmen
'Arsenal gaat transferstrijd aan voor JPL-uitblinker'

De Jupiler Pro League bleek in de voorbije seizoenen voor verschillende spelers een ideale springplank richting één van de Europese topcompetities. En ook nu lopen weer enkele potentiële goudhaantjes rond op de Belgische velden. Met name Arthur Vermeeren kan nu al rekenen op de nodige interesse.

De kersverse Rode Duivel kreeg eind 2022 zijn kans in de basiself bij Antwerp FC en al snel groeide hij uit tot een vaste smaakmaker binnen het elftal van coach Mark van Bommel. Vermeeren had dan ook een aanzienlijk aandeel in het behalen van de dubbel bij de Great Old.

Zijn kwaliteiten, zowel in balbezit als in de recuperatie, zijn dan ook bijzonder groot. En gezien zijn prille leeftijd heeft Vermeeren nog een gigantisch potentieel om door te groeien. Begin februari besloot de Great Old logischerwijs om hem een contract tot medio 2026 voor te schotelen.

LEES OOK: Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Europese grootmachten

Al bestaat er weinig twijfel over dat Vermeeren op termijn een mooie stap naar het buitenland zal zetten. Want ook daar zijn de prestaties van de jonge Belg niet onopgemerkt gebleven. In de voorbije weken en maanden werd de middenvelder al gelinkt aan verschillende Europese topclubs.

Grootmachten als FC Barcelona zouden zijn ontwikkeling van dichtbij opvolgen, maar ook vanuit Engeland heerst er weinig verrassend interesse in de neo-Rode Duivel. Bij TeamTalk schuift men alvast Arsenal FC naar voren als één van de gegadigden.

Maatje voor Rice

De Engelse vicekampioen haalde afgelopen zomer met Declan Rice nochtans een gelijkaardig profiel in huis. Maar de Gunners zouden Rice willen uitspelen in een meer aanvallende rol en willen daarom een iets controlerendere speler naast hem voorzien. Vandaar dat Arsenal afgelopen zomer al interesse toonde in jongens als Moises Caicedo en Roméo Lavie, die uiteindelijk bij Chelsea tekenden. Met Vermeeren werd een potentieel alternatief gevonden, al is van een concrete aanbieding nog geen sprake.

Vermeeren is na dit seizoen weg bij Antwerp ...

Meest recent

Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

6
6
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

133
133
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

160
160
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

186
186
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

524
524
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

500
500
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

139
139
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

444
444
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

522
522
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

213
213
'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde deze zomer al een smak miljoenen op, maar het heeft nog meer spelers die een ...

800
800
‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Romelu Lukaku beloofde om nog als speler van Anderlecht naar een groot toernooi te trekken. Maar die ...

733
733
'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

370
370
'Anderlecht gaat all-in: finale topaanwinst onderweg'

RSC Anderlecht is met een verdiende overwinning aan de competitie begonnen. Maar tegen een ...

802
802
'Nieuwe grootmacht meldt zich voor El Ouahdi'

KRC Genk begon zijn seizoen in mineur, want het ging in zijn openingsmatch in de competitie meteen ...

192
192
Antwerp houdt hart vast: revelatie meteen tijdlang out

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, want het pakte in zijn eerste competitiewedstrijd meteen de ...

327
327
Sibierski krijgt duidelijke opdracht: "Dat mist Anderlecht"

Anderlecht kan terugblikken op een tot dusver geslaagd seizoensbegin. Het ligt op koers om de ...

479
479
Glorieuze rentree Frey: "Nog nooit zo'n goal gemaakt"

Een stevig vernieuwd Antwerp heeft zijn start in de Jupiler Pro League niet gemist. Het klopte in ...

117
117
Vitor Bruno looft invallers en hint naar transfers

Anderlecht is zijn seizoen in de Jupiler Pro League begonnen met een overwinning, maar dat heeft wel ...

553
553
Godts speelt open kaart over transfer naar PSG

Ajax had zondag alle moeite met PEC Zwolle, maar werd gered door zijn Belgische invallers. Jorthy ...

119
119
'Club verliest Seys: 3 Engelse grootmachten melden zich'

Club Brugge was de voorbije weken bijzonder actief op de transfermarkt en dat was nodig ook. Het ...

1039
1039
Frey bezorgt Antwerp op de valreep droomstart tegen Beveren

Antwerp is zijn seizoen goed begonnen, maar daarvoor moest het tegen SK Beveren tot het uiterste ...

115
115
Gemiste start KRC Genk: Heynen legt vinger op de wonde

KRC Genk heeft zijn competitiestart gemist. Op het veld van Zulte Waregem kwam het wel op ...

391
391
Anderlecht speelt met vuur: rode kaart doet La Louvière das om

RSC Anderlecht heeft de competitie geopend met een verdiende thuiszege tegen La Louvière: ...

215
215
Club Brugge betaalt 12 miljoen voor Leko’s nachtmerrie

Club Brugge betaalde zo'n 10 miljoen euro voor Freddie Potts, een bedrag dat via bonussen kan ...

867
867

Meer sportnieuws