'Arsenal gaat transferstrijd aan voor JPL-uitblinker'

376 stemmen
'Arsenal gaat transferstrijd aan voor JPL-uitblinker'

De Jupiler Pro League bleek in de voorbije seizoenen voor verschillende spelers een ideale springplank richting één van de Europese topcompetities. En ook nu lopen weer enkele potentiële goudhaantjes rond op de Belgische velden. Met name Arthur Vermeeren kan nu al rekenen op de nodige interesse.

De kersverse Rode Duivel kreeg eind 2022 zijn kans in de basiself bij Antwerp FC en al snel groeide hij uit tot een vaste smaakmaker binnen het elftal van coach Mark van Bommel. Vermeeren had dan ook een aanzienlijk aandeel in het behalen van de dubbel bij de Great Old.

Zijn kwaliteiten, zowel in balbezit als in de recuperatie, zijn dan ook bijzonder groot. En gezien zijn prille leeftijd heeft Vermeeren nog een gigantisch potentieel om door te groeien. Begin februari besloot de Great Old logischerwijs om hem een contract tot medio 2026 voor te schotelen.

LEES OOK: Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

Europese grootmachten

Al bestaat er weinig twijfel over dat Vermeeren op termijn een mooie stap naar het buitenland zal zetten. Want ook daar zijn de prestaties van de jonge Belg niet onopgemerkt gebleven. In de voorbije weken en maanden werd de middenvelder al gelinkt aan verschillende Europese topclubs.

Grootmachten als FC Barcelona zouden zijn ontwikkeling van dichtbij opvolgen, maar ook vanuit Engeland heerst er weinig verrassend interesse in de neo-Rode Duivel. Bij TeamTalk schuift men alvast Arsenal FC naar voren als één van de gegadigden.

Maatje voor Rice

De Engelse vicekampioen haalde afgelopen zomer met Declan Rice nochtans een gelijkaardig profiel in huis. Maar de Gunners zouden Rice willen uitspelen in een meer aanvallende rol en willen daarom een iets controlerendere speler naast hem voorzien. Vandaar dat Arsenal afgelopen zomer al interesse toonde in jongens als Moises Caicedo en Roméo Lavie, die uiteindelijk bij Chelsea tekenden. Met Vermeeren werd een potentieel alternatief gevonden, al is van een concrete aanbieding nog geen sprake.

Vermeeren is na dit seizoen weg bij Antwerp ...

Meest recent

De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

16
16
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

11
11
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

8
8
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

30
30
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

215
215
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

198
198
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

69
69
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

122
122
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

82
82
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

110
110
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

252
252
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

232
232
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

147
147
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

345
345
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

526
526
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

344
344
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

156
156
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

84
84
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

358
358
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

427
427
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

312
312
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

237
237
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

420
420
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

378
378
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

97
97

Meer sportnieuws