'Liverpool wil clubrecord verpulveren voor opvolger Salah'

208 stemmen
'Liverpool wil clubrecord verpulveren voor opvolger Salah'

Liverpool FC is degelijk aan het nieuwe seizoen begonnen. Dat hebben de Reds onder meer te danken aan de knappe prestaties van Mohamed Salah. Maar de toekomst van de Egyptische superster blijft onzeker en dus wordt de markt afgespeurd naar mogelijke alternatieven.

Na de uiterste wisselvallige prestaties van vorig seizoen, ging Liverpool tijdens de voorbije zomermercato met de grove borstel door de spelerskern. Zo werd afscheid genomen van verschillende vaste krachten. De contracten van James Milner, Naby Keita en Alex Oxlade Chamberlain werden bijvoorbeeld niet verlengd.

Roberto Firmino, Jordan Henderson en Fabinho trokken eveneens andere oorden op. Het genoemde drietal zwichtte namelijk voor de vele miljoenen vanuit Saudi-Arabië. En in het uiterste slot van de afgelopen transferperiode dreigde ook Salah dat voorbeeld te gaan volgen.

LEES OOK: 'Transferbom bij Bayern: Olise dringt aan op vertrek'

Nieuwe poging op komst?

Zo raakte bekend dat de Saudische kampioen Al-Ittihad doordrukte voor de komst van de Egyptische sterspeler. De werkgever van onder meer Karim Benzema en Ngolo Kanté was naar verluidt zelfs bereid om van Salah de best betaalde speler van de kapitaalkrachtige competitie te maken.

Al-Ittihad zou ook een riante transfersom overgehad hebben om de transfer rond te krijgen, maar uiteindelijk werkte Liverpool niet mee. De club was immers niet in staat om op zo'n korte tijd een geschikte vervanger te vinden. Maar de kans is reëel dat de Saudi's snel een nieuwe poging ondernemen.

Smaakmaker Bayern München

Hoewel Liverpool pas ten vroegste na het seizoen bereid is om mee te werken aan een eventueel vertrek van Salah, wil de club dit keer wel beter voorbereid zijn. En dus zou al een geschikte opvolger aangeduid zijn. Volgens The Daily Mirror staat Leroy Sané immers op één op het verlanglijstje.

De landgenoot van Liverpool-coach Jürgen Klopp heeft bij Bayern München wel nog een contract tot medio 2025 en zal dus een aardige smak geld moeten kosten. De Reds zouden dan ook bereid zijn om het eigen clubrecord te doen sneuvelen voor zijn komst.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

49
49
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

83
83
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

16
16
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

353
353
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

214
214
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

385
385
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

466
466
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

122
122
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

669
669
Overname een feit: Paul Gheysens met boodschap aan RAFC-fans

Paul Gheysens heeft Royal Antwerp FC dan toch verkocht. De voorzitter vond een akkoord met Wouter ...

260
260
Done deal: Wouter Vandenhaute neemt Antwerp over

De kogel is door de kerk: Wouter Vandenhaute wordt de nieuwe hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp ...

513
513
Anderlecht gaf nu wel toe: "Probeerden in januari al bij RSCA"

La Louvière heeft met de komst van Anas Tajaouart een veelbelovende versterking ...

241
241
Sommer verklaart: "Daarom koos ik voor Club Brugge"

Club Brugge haalde met Yann Sommer een grote naam naar de Jupiler Pro League. De 37-jarige Zwitser ...

295
295
Vannieuwkerke doorbreekt stilte met emotioneel WK-bericht

Het WK van de Rode Duivels eindigde vorig weekend met een stevige domper. België hield Spanje ...

149
149
'AS Roma klopt aan voor sterkhouder van KRC Genk'

Bij KRC Genk gaat er deze mercato nog heel veel gebeuren, zowel in- als uitgaand. Vanuit Italië ...

479
479
'Club Brugge duwt door en biedt 8 miljoen euro'

Club Brugge verliest Christos Tzolis en moet dus op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Meer zelfs, ...

451
451
Lierse SK pakt uit met héél stevige aanwinst

Lierse SK heeft vandaag een zeer opvallende aanwinst aangekondigd. De club uit de Challenger Pro ...

90
90
Cercle Brugge stelt nieuwe middenvelder voor

De Belgische ploegen blijven zich versterken. Ze kijken daarbij vooral naar het buitenland. Zo heeft ...

59
59
Vrancken heeft beet en shopt in de Jupiler Pro League

Wouter Vrancken koos deze zomer voor een verrassende uitdaging. Na een topseizoen koos hij ervoor om ...

65
65
'Club met de handen in het haar voor Supercup én JPL-start'

De eerste grote test voor Club Brugge wordt de Belgische Supercup tegen Union SG. Op 31 juli neemt ...

847
847
Burgess wees monstercontract af: groots plan met KAA Gent

Christian Burgess verliet Union SG na jaren trouwe dienst. Beide partijen kwamen er niet uit tijdens ...

365
365
‘Strijd om Onyedika barst volledig los: Club ontvangt bod’

Club Brugge kende een topseizoen en verschillende sterkhouders dreigen de club te verlaten deze ...

570
570
Tuchel haalt ongezien uit: Engeland compleet afgemaakt

Engeland ging in de halve finale van het WK onderuit tegen Argentinië. De Engelsen kwamen op ...

185
185
Wilmots apetrots: Standard pakt uit met nieuwe zomertransfer

Standard Luik is druk in de weer op de zomermercato. De Rouches hopen weer mee te kunnen doen om de ...

162
162
‘Stunt van formaat: Club verliest toptalent aan JPL-club’

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdopleiding en de werking met Club NXT. ...

862
862

Meer sportnieuws