'Liverpool wil clubrecord verpulveren voor opvolger Salah'

door
'Liverpool wil clubrecord verpulveren voor opvolger Salah'

Liverpool FC is degelijk aan het nieuwe seizoen begonnen. Dat hebben de Reds onder meer te danken aan de knappe prestaties van Mohamed Salah. Maar de toekomst van de Egyptische superster blijft onzeker en dus wordt de markt afgespeurd naar mogelijke alternatieven.

Na de uiterste wisselvallige prestaties van vorig seizoen, ging Liverpool tijdens de voorbije zomermercato met de grove borstel door de spelerskern. Zo werd afscheid genomen van verschillende vaste krachten. De contracten van James Milner, Naby Keita en Alex Oxlade Chamberlain werden bijvoorbeeld niet verlengd.

Roberto Firmino, Jordan Henderson en Fabinho trokken eveneens andere oorden op. Het genoemde drietal zwichtte namelijk voor de vele miljoenen vanuit Saudi-Arabië. En in het uiterste slot van de afgelopen transferperiode dreigde ook Salah dat voorbeeld te gaan volgen.

LEES OOK: Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

Nieuwe poging op komst?

Zo raakte bekend dat de Saudische kampioen Al-Ittihad doordrukte voor de komst van de Egyptische sterspeler. De werkgever van onder meer Karim Benzema en Ngolo Kanté was naar verluidt zelfs bereid om van Salah de best betaalde speler van de kapitaalkrachtige competitie te maken.

Al-Ittihad zou ook een riante transfersom overgehad hebben om de transfer rond te krijgen, maar uiteindelijk werkte Liverpool niet mee. De club was immers niet in staat om op zo'n korte tijd een geschikte vervanger te vinden. Maar de kans is reëel dat de Saudi's snel een nieuwe poging ondernemen.

Smaakmaker Bayern München

Hoewel Liverpool pas ten vroegste na het seizoen bereid is om mee te werken aan een eventueel vertrek van Salah, wil de club dit keer wel beter voorbereid zijn. En dus zou al een geschikte opvolger aangeduid zijn. Volgens The Daily Mirror staat Leroy Sané immers op één op het verlanglijstje.

De landgenoot van Liverpool-coach Jürgen Klopp heeft bij Bayern München wel nog een contract tot medio 2025 en zal dus een aardige smak geld moeten kosten. De Reds zouden dan ook bereid zijn om het eigen clubrecord te doen sneuvelen voor zijn komst.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

0
0
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

2
2
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

19
19
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

53
53
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

35
35
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

45
45
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

152
152
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

119
119
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

371
371
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

149
149
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

383
383
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

366
366
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

294
294
VAR-fiasco in JPL: Lardot geeft flagrante fout toe

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

273
273
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

159
159
Rudi Garcia onder vuur: "Raadsel waarom hij niet speelt"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

259
259
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

166
166
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

114
114
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

110
110
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

85
85
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

330
330
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

548
548
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

552
552
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

75
75
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

75
75

Meer sportnieuws