'Liverpool wil clubrecord verpulveren voor opvolger Salah'

door
'Liverpool wil clubrecord verpulveren voor opvolger Salah'

Liverpool FC is degelijk aan het nieuwe seizoen begonnen. Dat hebben de Reds onder meer te danken aan de knappe prestaties van Mohamed Salah. Maar de toekomst van de Egyptische superster blijft onzeker en dus wordt de markt afgespeurd naar mogelijke alternatieven.

Na de uiterste wisselvallige prestaties van vorig seizoen, ging Liverpool tijdens de voorbije zomermercato met de grove borstel door de spelerskern. Zo werd afscheid genomen van verschillende vaste krachten. De contracten van James Milner, Naby Keita en Alex Oxlade Chamberlain werden bijvoorbeeld niet verlengd.

Roberto Firmino, Jordan Henderson en Fabinho trokken eveneens andere oorden op. Het genoemde drietal zwichtte namelijk voor de vele miljoenen vanuit Saudi-Arabië. En in het uiterste slot van de afgelopen transferperiode dreigde ook Salah dat voorbeeld te gaan volgen.

LEES OOK: 'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Nieuwe poging op komst?

Zo raakte bekend dat de Saudische kampioen Al-Ittihad doordrukte voor de komst van de Egyptische sterspeler. De werkgever van onder meer Karim Benzema en Ngolo Kanté was naar verluidt zelfs bereid om van Salah de best betaalde speler van de kapitaalkrachtige competitie te maken.

Al-Ittihad zou ook een riante transfersom overgehad hebben om de transfer rond te krijgen, maar uiteindelijk werkte Liverpool niet mee. De club was immers niet in staat om op zo'n korte tijd een geschikte vervanger te vinden. Maar de kans is reëel dat de Saudi's snel een nieuwe poging ondernemen.

Smaakmaker Bayern München

Hoewel Liverpool pas ten vroegste na het seizoen bereid is om mee te werken aan een eventueel vertrek van Salah, wil de club dit keer wel beter voorbereid zijn. En dus zou al een geschikte opvolger aangeduid zijn. Volgens The Daily Mirror staat Leroy Sané immers op één op het verlanglijstje.

De landgenoot van Liverpool-coach Jürgen Klopp heeft bij Bayern München wel nog een contract tot medio 2025 en zal dus een aardige smak geld moeten kosten. De Reds zouden dan ook bereid zijn om het eigen clubrecord te doen sneuvelen voor zijn komst.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

13
13
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

42
42
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

215
215
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

131
131
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

50
50
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

153
153
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

550
550
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

119
119
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

171
171
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

567
567
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

294
294
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

70
70
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

147
147
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

93
93
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

70
70
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

100
100
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

213
213
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

104
104
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

107
107
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

154
154
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

59
59
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

360
360
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

374
374
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

177
177
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

100
100

Meer sportnieuws