'Liverpool wil clubrecord verpulveren voor opvolger Salah'

door
'Liverpool wil clubrecord verpulveren voor opvolger Salah'

Liverpool FC is degelijk aan het nieuwe seizoen begonnen. Dat hebben de Reds onder meer te danken aan de knappe prestaties van Mohamed Salah. Maar de toekomst van de Egyptische superster blijft onzeker en dus wordt de markt afgespeurd naar mogelijke alternatieven.

Na de uiterste wisselvallige prestaties van vorig seizoen, ging Liverpool tijdens de voorbije zomermercato met de grove borstel door de spelerskern. Zo werd afscheid genomen van verschillende vaste krachten. De contracten van James Milner, Naby Keita en Alex Oxlade Chamberlain werden bijvoorbeeld niet verlengd.

Roberto Firmino, Jordan Henderson en Fabinho trokken eveneens andere oorden op. Het genoemde drietal zwichtte namelijk voor de vele miljoenen vanuit Saudi-Arabië. En in het uiterste slot van de afgelopen transferperiode dreigde ook Salah dat voorbeeld te gaan volgen.

LEES OOK: United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Nieuwe poging op komst?

Zo raakte bekend dat de Saudische kampioen Al-Ittihad doordrukte voor de komst van de Egyptische sterspeler. De werkgever van onder meer Karim Benzema en Ngolo Kanté was naar verluidt zelfs bereid om van Salah de best betaalde speler van de kapitaalkrachtige competitie te maken.

Al-Ittihad zou ook een riante transfersom overgehad hebben om de transfer rond te krijgen, maar uiteindelijk werkte Liverpool niet mee. De club was immers niet in staat om op zo'n korte tijd een geschikte vervanger te vinden. Maar de kans is reëel dat de Saudi's snel een nieuwe poging ondernemen.

Smaakmaker Bayern München

Hoewel Liverpool pas ten vroegste na het seizoen bereid is om mee te werken aan een eventueel vertrek van Salah, wil de club dit keer wel beter voorbereid zijn. En dus zou al een geschikte opvolger aangeduid zijn. Volgens The Daily Mirror staat Leroy Sané immers op één op het verlanglijstje.

De landgenoot van Liverpool-coach Jürgen Klopp heeft bij Bayern München wel nog een contract tot medio 2025 en zal dus een aardige smak geld moeten kosten. De Reds zouden dan ook bereid zijn om het eigen clubrecord te doen sneuvelen voor zijn komst.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

5
5
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

88
88
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

39
39
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

211
211
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

107
107
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

123
123
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

300
300
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

28
28
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

308
308
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

265
265
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

85
85
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

183
183
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

449
449
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

133
133
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

101
101
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

67
67
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

227
227
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

150
150
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

128
128
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

18
18
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

378
378
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

291
291
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

137
137
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

623
623
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

86
86

Meer sportnieuws