'Liverpool wil clubrecord verpulveren voor opvolger Salah'

door
'Liverpool wil clubrecord verpulveren voor opvolger Salah'

Liverpool FC is degelijk aan het nieuwe seizoen begonnen. Dat hebben de Reds onder meer te danken aan de knappe prestaties van Mohamed Salah. Maar de toekomst van de Egyptische superster blijft onzeker en dus wordt de markt afgespeurd naar mogelijke alternatieven.

Na de uiterste wisselvallige prestaties van vorig seizoen, ging Liverpool tijdens de voorbije zomermercato met de grove borstel door de spelerskern. Zo werd afscheid genomen van verschillende vaste krachten. De contracten van James Milner, Naby Keita en Alex Oxlade Chamberlain werden bijvoorbeeld niet verlengd.

Roberto Firmino, Jordan Henderson en Fabinho trokken eveneens andere oorden op. Het genoemde drietal zwichtte namelijk voor de vele miljoenen vanuit Saudi-Arabië. En in het uiterste slot van de afgelopen transferperiode dreigde ook Salah dat voorbeeld te gaan volgen.

LEES OOK: UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

Nieuwe poging op komst?

Zo raakte bekend dat de Saudische kampioen Al-Ittihad doordrukte voor de komst van de Egyptische sterspeler. De werkgever van onder meer Karim Benzema en Ngolo Kanté was naar verluidt zelfs bereid om van Salah de best betaalde speler van de kapitaalkrachtige competitie te maken.

Al-Ittihad zou ook een riante transfersom overgehad hebben om de transfer rond te krijgen, maar uiteindelijk werkte Liverpool niet mee. De club was immers niet in staat om op zo'n korte tijd een geschikte vervanger te vinden. Maar de kans is reëel dat de Saudi's snel een nieuwe poging ondernemen.

Smaakmaker Bayern München

Hoewel Liverpool pas ten vroegste na het seizoen bereid is om mee te werken aan een eventueel vertrek van Salah, wil de club dit keer wel beter voorbereid zijn. En dus zou al een geschikte opvolger aangeduid zijn. Volgens The Daily Mirror staat Leroy Sané immers op één op het verlanglijstje.

De landgenoot van Liverpool-coach Jürgen Klopp heeft bij Bayern München wel nog een contract tot medio 2025 en zal dus een aardige smak geld moeten kosten. De Reds zouden dan ook bereid zijn om het eigen clubrecord te doen sneuvelen voor zijn komst.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

44
44
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

64
64
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

17
17
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

170
170
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

194
194
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

117
117
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

39
39
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

200
200
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

38
38
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

91
91
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

248
248
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

103
103
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

92
92
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

188
188
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

108
108
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

386
386
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

154
154
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

342
342
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

270
270
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

485
485
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

250
250
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

222
222
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

174
174
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

289
289
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

64
64

Meer sportnieuws