'Conte staat voor opmerkelijke terugkeer in Serie A'

75 stemmen
'Conte staat voor opmerkelijke terugkeer in Serie A'

In maart werd Antonio Conte op straat gezet bij Tottenham, nadat de Engelse club in een diepe crisis verzeild geraakt was en de Italiaanse coach op een persconferentie zelfs zijn eigen ploeg en club volledig afgebroken had. Maar zeven maanden na die bizarre episode lijkt een nieuwe uitdaging in de maak.

Het zou immers goed kunnen dat Conte voor een terugkeer naar de Serie A staat. Radio Marte meldt immers dat Conte woensdag mogelijk aan tafel zal zitten met Aurelio De Laurentiis, de flamboyante voorzitter van Napoli. Die zou momenteel in Rome verblijven om met Conte te praten.

LEES OOK: 'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Napoli wil Conte

Nochtans heeft de Italiaanse titelverdediger momenteel nog een trainer: Rudi Garcia. De Fransman streek bovendien pas in de zomer neer in Napels als opvolger van Luciano Spalletti, die na het behalen van de titel aangaf dat hij een pauze nodig had en intussen Italiaans bondscoach is.

Maar onder Garcia wil het niet echt vlotten voor Napoli. De ploeg staat na acht speeldagen pas op de vijfde plaats in de Serie A, met al zeven punten achterstand op leider AC Milan. In de Champions League pakte het drie op zes met een zege tegen Braga en een nederlaag tegen Real Madrid.

Garcia out?

Bovendien lag Garcia ook al overhoop met sterspeler Victor Osimhen en na de pijnlijke thuisnederlaag van afgelopen weekend tegen Fiorentina zou De Laurentiis besloten hebben dat Garcia moet ophoepelen. Mogelijk wil hij wel eerst een akkoord vinden met Conte voor hij zijn trainer definitief op straat zet.

Conte zou zo weer een fraaie club toevoegen aan zijn al indrukwekkende cv. Sinds hij zijn carrière als hoofdtrainer in 2006 begon, coachte hij achtereenvolgens Arezzo, Bari, Atalanta, Siena, Juventus, de Italiaanse nationale ploeg, Chelsea, Inter en Tottenham. Op zijn palmares staan drie titels met Juventus, één met Chelsea en één met Inter.

Zou Conte Napoli weer op de rails kunnen krijgen?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

34
34
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

29
29
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

162
162
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

126
126
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

336
336
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

139
139
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

435
435
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

54
54
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

108
108
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

43
43
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

323
323
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

678
678
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

507
507
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

148
148
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1094
1094
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

659
659
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

247
247
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

509
509
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

251
251
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1258
1258
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

637
637

Meer sportnieuws