'Conte staat voor opmerkelijke terugkeer in Serie A'

75 stemmen
'Conte staat voor opmerkelijke terugkeer in Serie A'

In maart werd Antonio Conte op straat gezet bij Tottenham, nadat de Engelse club in een diepe crisis verzeild geraakt was en de Italiaanse coach op een persconferentie zelfs zijn eigen ploeg en club volledig afgebroken had. Maar zeven maanden na die bizarre episode lijkt een nieuwe uitdaging in de maak.

Het zou immers goed kunnen dat Conte voor een terugkeer naar de Serie A staat. Radio Marte meldt immers dat Conte woensdag mogelijk aan tafel zal zitten met Aurelio De Laurentiis, de flamboyante voorzitter van Napoli. Die zou momenteel in Rome verblijven om met Conte te praten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Napoli wil Conte

Nochtans heeft de Italiaanse titelverdediger momenteel nog een trainer: Rudi Garcia. De Fransman streek bovendien pas in de zomer neer in Napels als opvolger van Luciano Spalletti, die na het behalen van de titel aangaf dat hij een pauze nodig had en intussen Italiaans bondscoach is.

Maar onder Garcia wil het niet echt vlotten voor Napoli. De ploeg staat na acht speeldagen pas op de vijfde plaats in de Serie A, met al zeven punten achterstand op leider AC Milan. In de Champions League pakte het drie op zes met een zege tegen Braga en een nederlaag tegen Real Madrid.

Garcia out?

Bovendien lag Garcia ook al overhoop met sterspeler Victor Osimhen en na de pijnlijke thuisnederlaag van afgelopen weekend tegen Fiorentina zou De Laurentiis besloten hebben dat Garcia moet ophoepelen. Mogelijk wil hij wel eerst een akkoord vinden met Conte voor hij zijn trainer definitief op straat zet.

Conte zou zo weer een fraaie club toevoegen aan zijn al indrukwekkende cv. Sinds hij zijn carrière als hoofdtrainer in 2006 begon, coachte hij achtereenvolgens Arezzo, Bari, Atalanta, Siena, Juventus, de Italiaanse nationale ploeg, Chelsea, Inter en Tottenham. Op zijn palmares staan drie titels met Juventus, één met Chelsea en één met Inter.

Zou Conte Napoli weer op de rails kunnen krijgen?

Meest recent

Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

0
0
Vandenbempt ziet megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

41
41
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

77
77
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

51
51
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

82
82
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

201
201
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

150
150
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

123
123
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

149
149
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

267
267
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

199
199
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

423
423
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

213
213
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

96
96
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

447
447
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

269
269
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

259
259
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

98
98
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

183
183
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

357
357
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

192
192
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

218
218
Opvallende niet-selectie Duivels: "Ze begrijpen er niets van"

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdag zijn 26-koppige spelersgroep voor het komende WK bekend ...

236
236

Meer sportnieuws