'Conte staat voor opmerkelijke terugkeer in Serie A'

75 stemmen
'Conte staat voor opmerkelijke terugkeer in Serie A'

In maart werd Antonio Conte op straat gezet bij Tottenham, nadat de Engelse club in een diepe crisis verzeild geraakt was en de Italiaanse coach op een persconferentie zelfs zijn eigen ploeg en club volledig afgebroken had. Maar zeven maanden na die bizarre episode lijkt een nieuwe uitdaging in de maak.

Het zou immers goed kunnen dat Conte voor een terugkeer naar de Serie A staat. Radio Marte meldt immers dat Conte woensdag mogelijk aan tafel zal zitten met Aurelio De Laurentiis, de flamboyante voorzitter van Napoli. Die zou momenteel in Rome verblijven om met Conte te praten.

LEES OOK: 'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Napoli wil Conte

Nochtans heeft de Italiaanse titelverdediger momenteel nog een trainer: Rudi Garcia. De Fransman streek bovendien pas in de zomer neer in Napels als opvolger van Luciano Spalletti, die na het behalen van de titel aangaf dat hij een pauze nodig had en intussen Italiaans bondscoach is.

Maar onder Garcia wil het niet echt vlotten voor Napoli. De ploeg staat na acht speeldagen pas op de vijfde plaats in de Serie A, met al zeven punten achterstand op leider AC Milan. In de Champions League pakte het drie op zes met een zege tegen Braga en een nederlaag tegen Real Madrid.

Garcia out?

Bovendien lag Garcia ook al overhoop met sterspeler Victor Osimhen en na de pijnlijke thuisnederlaag van afgelopen weekend tegen Fiorentina zou De Laurentiis besloten hebben dat Garcia moet ophoepelen. Mogelijk wil hij wel eerst een akkoord vinden met Conte voor hij zijn trainer definitief op straat zet.

Conte zou zo weer een fraaie club toevoegen aan zijn al indrukwekkende cv. Sinds hij zijn carrière als hoofdtrainer in 2006 begon, coachte hij achtereenvolgens Arezzo, Bari, Atalanta, Siena, Juventus, de Italiaanse nationale ploeg, Chelsea, Inter en Tottenham. Op zijn palmares staan drie titels met Juventus, één met Chelsea en één met Inter.

Zou Conte Napoli weer op de rails kunnen krijgen?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

44
44
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

151
151
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

641
641
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

74
74
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

140
140
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

48
48
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

58
58
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

30
30
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

144
144
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

167
167
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

22
22
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

147
147
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

287
287
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

375
375
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

185
185
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

107
107
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

837
837
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

508
508
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

364
364
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

266
266
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

49
49

Meer sportnieuws