'Conte staat voor opmerkelijke terugkeer in Serie A'

door
'Conte staat voor opmerkelijke terugkeer in Serie A'

In maart werd Antonio Conte op straat gezet bij Tottenham, nadat de Engelse club in een diepe crisis verzeild geraakt was en de Italiaanse coach op een persconferentie zelfs zijn eigen ploeg en club volledig afgebroken had. Maar zeven maanden na die bizarre episode lijkt een nieuwe uitdaging in de maak.

Het zou immers goed kunnen dat Conte voor een terugkeer naar de Serie A staat. Radio Marte meldt immers dat Conte woensdag mogelijk aan tafel zal zitten met Aurelio De Laurentiis, de flamboyante voorzitter van Napoli. Die zou momenteel in Rome verblijven om met Conte te praten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfers bij Club, jackpot voor RSCA'

Napoli wil Conte

Nochtans heeft de Italiaanse titelverdediger momenteel nog een trainer: Rudi Garcia. De Fransman streek bovendien pas in de zomer neer in Napels als opvolger van Luciano Spalletti, die na het behalen van de titel aangaf dat hij een pauze nodig had en intussen Italiaans bondscoach is.

Maar onder Garcia wil het niet echt vlotten voor Napoli. De ploeg staat na acht speeldagen pas op de vijfde plaats in de Serie A, met al zeven punten achterstand op leider AC Milan. In de Champions League pakte het drie op zes met een zege tegen Braga en een nederlaag tegen Real Madrid.

Garcia out?

Bovendien lag Garcia ook al overhoop met sterspeler Victor Osimhen en na de pijnlijke thuisnederlaag van afgelopen weekend tegen Fiorentina zou De Laurentiis besloten hebben dat Garcia moet ophoepelen. Mogelijk wil hij wel eerst een akkoord vinden met Conte voor hij zijn trainer definitief op straat zet.

Conte zou zo weer een fraaie club toevoegen aan zijn al indrukwekkende cv. Sinds hij zijn carrière als hoofdtrainer in 2006 begon, coachte hij achtereenvolgens Arezzo, Bari, Atalanta, Siena, Juventus, de Italiaanse nationale ploeg, Chelsea, Inter en Tottenham. Op zijn palmares staan drie titels met Juventus, één met Chelsea en één met Inter.

Zou Conte Napoli weer op de rails kunnen krijgen?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

94
94
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

94
94
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

136
136
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

227
227
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

208
208
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

68
68
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

481
481
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

58
58
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

139
139
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

455
455
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

143
143
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

236
236
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

163
163
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

166
166
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

370
370
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

525
525
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

126
126
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

695
695
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

332
332
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

221
221
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

343
343
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

287
287
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1086
1086
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

488
488
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

339
339

Meer sportnieuws