'Opvallende meeting doet Club dromen van Engelse miljoenen'

665 stemmen
'Opvallende meeting doet Club dromen van Engelse miljoenen'

Club Brugge wist afgelopen zomer weer de nodige miljoenen op te halen met de verkoop van bepaalde spelers. En op termijn zal de Brugse clubkassa nog meer gaan rinkelen. Zo huist er in de huidige selectie nog steeds een aanzienlijk kapitaal aan spelersmateriaal.

Blauw-Zwart nam in het tussenseizoen afscheid van onder meer Noa Lang (PSV) en Abakar Sylla (RC Strasbourg), die samen meer dan 30 miljoen euro opleverden. En in de huidige kern zitten nog meer spelers die op termijn een uitgaande miljoenentransfer kunnen maken indien zij hun beste niveau blijven benaderen.

Denk bijvoorbeeld aan jongens als Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en Bjorn Meijer. Ook Jorne Spileers en Kyriani Sabbe moeten op termijn een mooie stap kunnen zetten indien ze zich blijven ontwikkelen. Het grootste goudklompje lijkt echter Antonio Nusa.

LEES OOK: 'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Grof wild in Engeland

De international van Noorwegen is dit seizoen volledig aan het doorbreken. En dat is niet onopgemerkt gebleven in het buitenland. Zo stond afgelopen zomer al onder concrete belangstelling van onder meer Chelsea FC, maar ondanks een miljoenenbod ging die deal toen niet door.

Desondanks lijkt een overgang naar één van de Europese topcompetities slechts een kwestie van tijde. Er zouden alvast nog meer topploegen aan de mouw van de 18-jarige aanvaller trekken. Zo wordt nu ook gewag gemaakt van interesse bij Tottenham Hotspur.

Meeting op luchthaven

Zo meldt ViaPlay dat Fabio Paratici gespot werd tijdens een meeting op de Noorse luchthaven daags na het duel tussen Bodo/Glimt en Club Brugge. De Italiaan nam in april ontslag als technisch directeur van Tottenham wegens een schorsing die hij kreeg vanwege zijn Juventus-periode. Maar hij zou nog steeds in een adviserende rol actief zijn.

Er wordt dan ook volop gespeculeerd over de inhoud van die meeting. Heel wat volgers schuiven daarbij de naam van Nusa naar voren. Naar verluidt toonde Paratici in het recente verleden ook al interesse in de Noorse wonderboy. Voorlopig blijft het echter wel bij speculaties, van een concreet bod uit Londen is vooralsnog geen sprake.

Nusa speelt op termijn aan de Europese top ...

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

4
4
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

39
39
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

21
21
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

40
40
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

260
260
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

62
62
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

112
112
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

427
427
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

54
54
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

226
226
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

346
346
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1231
1231
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

536
536
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

173
173
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

205
205
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

784
784
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

579
579
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

272
272
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

133
133
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

201
201
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

61
61
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws