'Opvallende meeting doet Club dromen van Engelse miljoenen'

665
'Opvallende meeting doet Club dromen van Engelse miljoenen'

Club Brugge wist afgelopen zomer weer de nodige miljoenen op te halen met de verkoop van bepaalde spelers. En op termijn zal de Brugse clubkassa nog meer gaan rinkelen. Zo huist er in de huidige selectie nog steeds een aanzienlijk kapitaal aan spelersmateriaal.

Blauw-Zwart nam in het tussenseizoen afscheid van onder meer Noa Lang (PSV) en Abakar Sylla (RC Strasbourg), die samen meer dan 30 miljoen euro opleverden. En in de huidige kern zitten nog meer spelers die op termijn een uitgaande miljoenentransfer kunnen maken indien zij hun beste niveau blijven benaderen.

Denk bijvoorbeeld aan jongens als Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en Bjorn Meijer. Ook Jorne Spileers en Kyriani Sabbe moeten op termijn een mooie stap kunnen zetten indien ze zich blijven ontwikkelen. Het grootste goudklompje lijkt echter Antonio Nusa.

LEES OOK: Grote zorgen bij Courtois en Gerzig: "Ontzettend bang"

Grof wild in Engeland

De international van Noorwegen is dit seizoen volledig aan het doorbreken. En dat is niet onopgemerkt gebleven in het buitenland. Zo stond afgelopen zomer al onder concrete belangstelling van onder meer Chelsea FC, maar ondanks een miljoenenbod ging die deal toen niet door.

Desondanks lijkt een overgang naar één van de Europese topcompetities slechts een kwestie van tijde. Er zouden alvast nog meer topploegen aan de mouw van de 18-jarige aanvaller trekken. Zo wordt nu ook gewag gemaakt van interesse bij Tottenham Hotspur.

Meeting op luchthaven

Zo meldt ViaPlay dat Fabio Paratici gespot werd tijdens een meeting op de Noorse luchthaven daags na het duel tussen Bodo/Glimt en Club Brugge. De Italiaan nam in april ontslag als technisch directeur van Tottenham wegens een schorsing die hij kreeg vanwege zijn Juventus-periode. Maar hij zou nog steeds in een adviserende rol actief zijn.

Er wordt dan ook volop gespeculeerd over de inhoud van die meeting. Heel wat volgers schuiven daarbij de naam van Nusa naar voren. Naar verluidt toonde Paratici in het recente verleden ook al interesse in de Noorse wonderboy. Voorlopig blijft het echter wel bij speculaties, van een concreet bod uit Londen is vooralsnog geen sprake.

Nusa speelt op termijn aan de Europese top ...

Meest recent

Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

30
30
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

3
3
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

8
8
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

40
40
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

19
19
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

86
86
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

179
179
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

348
348
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

211
211
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

223
223
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

52
52
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

277
277
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

130
130
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

41
41
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

42
42
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

36
36
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

113
113
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

99
99
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

59
59
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

38
38
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

27
27
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

38
38
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

132
132

Meer sportnieuws