'Opvallende meeting doet Club dromen van Engelse miljoenen'

door
'Opvallende meeting doet Club dromen van Engelse miljoenen'

Club Brugge wist afgelopen zomer weer de nodige miljoenen op te halen met de verkoop van bepaalde spelers. En op termijn zal de Brugse clubkassa nog meer gaan rinkelen. Zo huist er in de huidige selectie nog steeds een aanzienlijk kapitaal aan spelersmateriaal.

Blauw-Zwart nam in het tussenseizoen afscheid van onder meer Noa Lang (PSV) en Abakar Sylla (RC Strasbourg), die samen meer dan 30 miljoen euro opleverden. En in de huidige kern zitten nog meer spelers die op termijn een uitgaande miljoenentransfer kunnen maken indien zij hun beste niveau blijven benaderen.

Denk bijvoorbeeld aan jongens als Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en Bjorn Meijer. Ook Jorne Spileers en Kyriani Sabbe moeten op termijn een mooie stap kunnen zetten indien ze zich blijven ontwikkelen. Het grootste goudklompje lijkt echter Antonio Nusa.

LEES OOK: Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

Grof wild in Engeland

De international van Noorwegen is dit seizoen volledig aan het doorbreken. En dat is niet onopgemerkt gebleven in het buitenland. Zo stond afgelopen zomer al onder concrete belangstelling van onder meer Chelsea FC, maar ondanks een miljoenenbod ging die deal toen niet door.

Desondanks lijkt een overgang naar één van de Europese topcompetities slechts een kwestie van tijde. Er zouden alvast nog meer topploegen aan de mouw van de 18-jarige aanvaller trekken. Zo wordt nu ook gewag gemaakt van interesse bij Tottenham Hotspur.

Meeting op luchthaven

Zo meldt ViaPlay dat Fabio Paratici gespot werd tijdens een meeting op de Noorse luchthaven daags na het duel tussen Bodo/Glimt en Club Brugge. De Italiaan nam in april ontslag als technisch directeur van Tottenham wegens een schorsing die hij kreeg vanwege zijn Juventus-periode. Maar hij zou nog steeds in een adviserende rol actief zijn.

Er wordt dan ook volop gespeculeerd over de inhoud van die meeting. Heel wat volgers schuiven daarbij de naam van Nusa naar voren. Naar verluidt toonde Paratici in het recente verleden ook al interesse in de Noorse wonderboy. Voorlopig blijft het echter wel bij speculaties, van een concreet bod uit Londen is vooralsnog geen sprake.

Nusa speelt op termijn aan de Europese top ...

Meest recent

Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

19
19
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

105
105
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

118
118
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

38
38
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

166
166
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

89
89
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

14
14
'Rentree en dan bliksemvertrek Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

263
263
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

100
100
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

86
86
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

221
221
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

128
128
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

158
158
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

395
395
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

319
319
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

298
298
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

338
338
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

562
562
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

91
91
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

162
162
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

416
416
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

85
85
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

136
136
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

402
402
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

350
350

Meer sportnieuws