'Opvallende meeting doet Club dromen van Engelse miljoenen'

door
'Opvallende meeting doet Club dromen van Engelse miljoenen'

Club Brugge wist afgelopen zomer weer de nodige miljoenen op te halen met de verkoop van bepaalde spelers. En op termijn zal de Brugse clubkassa nog meer gaan rinkelen. Zo huist er in de huidige selectie nog steeds een aanzienlijk kapitaal aan spelersmateriaal.

Blauw-Zwart nam in het tussenseizoen afscheid van onder meer Noa Lang (PSV) en Abakar Sylla (RC Strasbourg), die samen meer dan 30 miljoen euro opleverden. En in de huidige kern zitten nog meer spelers die op termijn een uitgaande miljoenentransfer kunnen maken indien zij hun beste niveau blijven benaderen.

Denk bijvoorbeeld aan jongens als Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en Bjorn Meijer. Ook Jorne Spileers en Kyriani Sabbe moeten op termijn een mooie stap kunnen zetten indien ze zich blijven ontwikkelen. Het grootste goudklompje lijkt echter Antonio Nusa.

LEES OOK: Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Grof wild in Engeland

De international van Noorwegen is dit seizoen volledig aan het doorbreken. En dat is niet onopgemerkt gebleven in het buitenland. Zo stond afgelopen zomer al onder concrete belangstelling van onder meer Chelsea FC, maar ondanks een miljoenenbod ging die deal toen niet door.

Desondanks lijkt een overgang naar één van de Europese topcompetities slechts een kwestie van tijde. Er zouden alvast nog meer topploegen aan de mouw van de 18-jarige aanvaller trekken. Zo wordt nu ook gewag gemaakt van interesse bij Tottenham Hotspur.

Meeting op luchthaven

Zo meldt ViaPlay dat Fabio Paratici gespot werd tijdens een meeting op de Noorse luchthaven daags na het duel tussen Bodo/Glimt en Club Brugge. De Italiaan nam in april ontslag als technisch directeur van Tottenham wegens een schorsing die hij kreeg vanwege zijn Juventus-periode. Maar hij zou nog steeds in een adviserende rol actief zijn.

Er wordt dan ook volop gespeculeerd over de inhoud van die meeting. Heel wat volgers schuiven daarbij de naam van Nusa naar voren. Naar verluidt toonde Paratici in het recente verleden ook al interesse in de Noorse wonderboy. Voorlopig blijft het echter wel bij speculaties, van een concreet bod uit Londen is vooralsnog geen sprake.

Nusa speelt op termijn aan de Europese top ...

Meest recent

Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

13
13
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

17
17
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

285
285
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

68
68
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

122
122
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

126
126
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

153
153
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

113
113
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

72
72
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

51
51
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

89
89
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

353
353
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

199
199
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

294
294
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

136
136
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

209
209
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

267
267
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

614
614
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

235
235
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

240
240
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

117
117
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

431
431
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

338
338
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

301
301
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

473
473

Meer sportnieuws