'Opvallende meeting doet Club dromen van Engelse miljoenen'

door
'Opvallende meeting doet Club dromen van Engelse miljoenen'

Club Brugge wist afgelopen zomer weer de nodige miljoenen op te halen met de verkoop van bepaalde spelers. En op termijn zal de Brugse clubkassa nog meer gaan rinkelen. Zo huist er in de huidige selectie nog steeds een aanzienlijk kapitaal aan spelersmateriaal.

Blauw-Zwart nam in het tussenseizoen afscheid van onder meer Noa Lang (PSV) en Abakar Sylla (RC Strasbourg), die samen meer dan 30 miljoen euro opleverden. En in de huidige kern zitten nog meer spelers die op termijn een uitgaande miljoenentransfer kunnen maken indien zij hun beste niveau blijven benaderen.

Denk bijvoorbeeld aan jongens als Andreas Skov Olsen, Raphael Onyedika en Bjorn Meijer. Ook Jorne Spileers en Kyriani Sabbe moeten op termijn een mooie stap kunnen zetten indien ze zich blijven ontwikkelen. Het grootste goudklompje lijkt echter Antonio Nusa.

LEES OOK: Held: Vuskovic (ex-Westerlo) redt leven na akelig moment

Grof wild in Engeland

De international van Noorwegen is dit seizoen volledig aan het doorbreken. En dat is niet onopgemerkt gebleven in het buitenland. Zo stond afgelopen zomer al onder concrete belangstelling van onder meer Chelsea FC, maar ondanks een miljoenenbod ging die deal toen niet door.

Desondanks lijkt een overgang naar één van de Europese topcompetities slechts een kwestie van tijde. Er zouden alvast nog meer topploegen aan de mouw van de 18-jarige aanvaller trekken. Zo wordt nu ook gewag gemaakt van interesse bij Tottenham Hotspur.

Meeting op luchthaven

Zo meldt ViaPlay dat Fabio Paratici gespot werd tijdens een meeting op de Noorse luchthaven daags na het duel tussen Bodo/Glimt en Club Brugge. De Italiaan nam in april ontslag als technisch directeur van Tottenham wegens een schorsing die hij kreeg vanwege zijn Juventus-periode. Maar hij zou nog steeds in een adviserende rol actief zijn.

Er wordt dan ook volop gespeculeerd over de inhoud van die meeting. Heel wat volgers schuiven daarbij de naam van Nusa naar voren. Naar verluidt toonde Paratici in het recente verleden ook al interesse in de Noorse wonderboy. Voorlopig blijft het echter wel bij speculaties, van een concreet bod uit Londen is vooralsnog geen sprake.

Nusa speelt op termijn aan de Europese top ...

Meest recent

Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

9
9
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

95
95
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

70
70
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

308
308
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

647
647
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

234
234
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

255
255
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

156
156
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

484
484
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

449
449
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

252
252
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

118
118
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

184
184
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

582
582
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

373
373
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

204
204
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

348
348
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

127
127
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

309
309
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

286
286
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

112
112
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

704
704
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

289
289
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

132
132
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

240
240

Meer sportnieuws