Noorse bondscoach komt met belangrijke Nusa-update

door
Noorse bondscoach komt met belangrijke Nusa-update

Club Brugge slaagde er afgelopen weekend wederom niet in om een competitietopper al winnend af te sluiten en ging met 2-1 onderuit op het veld van Standard. Desondanks viel er ook goed nieuws te rapen in het Brugse kamp. Zo kon Antonio Nusa zijn rentree maken.

De 18-jarige flankaanvaller uit Noorwegen liet in de afgelopen seizoenen al af en toe flitsen van zijn grote potentieel zien. In de voorbije jaargang werd hij bijvoorbeeld één van de jongste doelpuntenmakers ooit in de Champions League. Toch bleef zijn aantal speelminuten beperkt.

Daar kwam dit seizoen echter verandering in. Ondanks de grote concurrentie voorin, werd Nusa in de eerste weken doorgaans uitgespeeld als basisspeler. En de jongeling kon al snel uitgroeien tot één van de blauw-zwarte smaakmakers.

LEES OOK: ‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Vervelende rugblessure

Met zijn goede prestaties versierde Nusa ook zijn eerste caps bij de nationale ploeg van Noorwegen en ook daar maakte hij indruk. Ondertussen had zijn lichaam het echter moeilijk om zich aan te passen met de snelle opeenvolging van topmatchen. Zo kreeg de aanvaller te kampen met een rugblessure.

Hierdoor stond het Brugse goudhaantje enkele weken aan de kant. Maar zondag maakte hij dus zijn rentree met een kwieke invalbeurt. En ondertussen werd Nusa ook weeral opgeroepen voor de EK-kwalificatieduels met de nationale ploeg.

Bondscoach voorzichtig

Al hoeft Club zich wat dat betreft niet te veel zorgen te maken. Bondscoach Stale Solbakken bevestigde op zijn persmoment van maandag dat hij voorzichtig zal omgaan met het goudhaantje. "Hij is in ieder geval geen speler die de 90 minuten kan vol maken", klonk het bij Nettavisen.

Solbakken liet ook verstaan dat rugblessure normaal gezien geen blijvend letsel oplevert, maar dat het wel goed opgevolgd moet worden. De medische omkadering van Club en de nationale ploeg houden dan ook nauw contact. "Ik heb al een week niet meer met Ronny Deila gesproken, maar onze medische diensten houden contact. We zullen hem alvast goed in de gaten moeten houden want sinds de vorige interland-break maakte hij slechts een beperkt aantal speelminuten", aldus de bondscoach.

Nusa is momenteel het grootste talent bij Club Brugge ...

Meest recent

‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

58
58
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

19
19
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

156
156
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

229
229
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

62
62
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

441
441
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

317
317
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

139
139
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

288
288
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

348
348
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

154
154
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

250
250
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

97
97
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

462
462
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

332
332
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

137
137
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

205
205
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

838
838
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

293
293
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

167
167
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

316
316
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

366
366
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

431
431
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

191
191
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

902
902

Meer sportnieuws