Lukaku blaast iedereen weg: "Het is ongelooflijk"

581 stemmen
Lukaku blaast iedereen weg:

In hun kwalificatiecampagne voor het EK 2024, nemen de Rode Duivels het deze week op tegen Oostenrijk. En bondscoach Domenico Tedesco kan alvast rekenen op een aantal spelers in bloedvorm. Met name Romelu Lukaku zakt met een pak vertrouwen af naar de nationale ploeg.

De spits is immers uitstekend van start gegaan bij AS Roma en toonde zich zondag opnieuw van goudwaarde. Nochtans was de druk bijzonder groot voor het competitieduel tegen Cagliari. Zo stond Roma voor aanvang van de speeldag slechts 13de in de Serie A, met amper 2 zeges in 7 competitiematchen.

Volgens verschillende Italiaanse media was het geduld van eigenaar Dan Friedkin dan ook op. Indien de Giallorossi zondag opnieuw de boot zouden ingaan, was de Amerikaan naar verluidt van plan om coach José Mourinho op straat te zetten. Met Hansi Flick werd zelfs al een opvolger genoemd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Ploegmaats coachen

Zover kwam het echter niet. Roma won uiteindelijk met duidelijke 1-4-cijfers. En daar had Lukaku een aanzienlijk aandeel in. De Rode Duivel nam twee van de vier Romeinse doelpunten voor zijn rekening. En zo blijft Lukaku maar scoren namens zijn nieuwe werkgever. In 8 officiële duels zit hij inmiddels aan 7 doelpunten.

De aanvaller blaast dus opnieuw zijn tegenstanders weg in de Serie A. Ook analist Nicolas Frutos is onder de indruk. "Het is ongelooflijk. Zeker als je zijn lichaamstaal ziet: hij loopt constant zijn ploegmaats te coaches om te tonen hoe hij wil aangespeeld worden", klonk het bij La Tribune.

Antwoorden met de voeten

Nochtans heeft Lukaku een bijzonder moeizame transferzomer achter de rug, waarin hij ook flink wat kritiek te verwerken. Volgens Philippe Albert kwam hij echter met de best mogelijke reactie: presteren op het veld. "Wat indruk maakt op mij, is dat voor hem de enige waarheid is wat er gebeurt op het veld. Ondanks zijn tegenstanders in binnen- en buitenland heeft hij nooit een bedenkelijke uitspraak gedaan, hij reageert op het veld."

Een Lukaku in topvorm hoort bij de tien beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

12
12
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

81
81
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

27
27
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

88
88
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

31
31
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

12
12
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

118
118
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

143
143
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

148
148
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

91
91
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

30
30
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

102
102
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

107
107
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

103
103
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

117
117
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

219
219
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

43
43
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

157
157
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

347
347
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

389
389
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

373
373
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

70
70
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

66
66
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

368
368
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200

Meer sportnieuws