Lukaku blaast iedereen weg: "Het is ongelooflijk"

door
Lukaku blaast iedereen weg:

In hun kwalificatiecampagne voor het EK 2024, nemen de Rode Duivels het deze week op tegen Oostenrijk. En bondscoach Domenico Tedesco kan alvast rekenen op een aantal spelers in bloedvorm. Met name Romelu Lukaku zakt met een pak vertrouwen af naar de nationale ploeg.

De spits is immers uitstekend van start gegaan bij AS Roma en toonde zich zondag opnieuw van goudwaarde. Nochtans was de druk bijzonder groot voor het competitieduel tegen Cagliari. Zo stond Roma voor aanvang van de speeldag slechts 13de in de Serie A, met amper 2 zeges in 7 competitiematchen.

Volgens verschillende Italiaanse media was het geduld van eigenaar Dan Friedkin dan ook op. Indien de Giallorossi zondag opnieuw de boot zouden ingaan, was de Amerikaan naar verluidt van plan om coach José Mourinho op straat te zetten. Met Hansi Flick werd zelfs al een opvolger genoemd.

LEES OOK: Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Ploegmaats coachen

Zover kwam het echter niet. Roma won uiteindelijk met duidelijke 1-4-cijfers. En daar had Lukaku een aanzienlijk aandeel in. De Rode Duivel nam twee van de vier Romeinse doelpunten voor zijn rekening. En zo blijft Lukaku maar scoren namens zijn nieuwe werkgever. In 8 officiële duels zit hij inmiddels aan 7 doelpunten.

De aanvaller blaast dus opnieuw zijn tegenstanders weg in de Serie A. Ook analist Nicolas Frutos is onder de indruk. "Het is ongelooflijk. Zeker als je zijn lichaamstaal ziet: hij loopt constant zijn ploegmaats te coaches om te tonen hoe hij wil aangespeeld worden", klonk het bij La Tribune.

Antwoorden met de voeten

Nochtans heeft Lukaku een bijzonder moeizame transferzomer achter de rug, waarin hij ook flink wat kritiek te verwerken. Volgens Philippe Albert kwam hij echter met de best mogelijke reactie: presteren op het veld. "Wat indruk maakt op mij, is dat voor hem de enige waarheid is wat er gebeurt op het veld. Ondanks zijn tegenstanders in binnen- en buitenland heeft hij nooit een bedenkelijke uitspraak gedaan, hij reageert op het veld."

Een Lukaku in topvorm hoort bij de tien beste spitsen ter wereld ...

Meest recent

'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

21
21
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

91
91
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

115
115
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

47
47
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

59
59
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

200
200
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

191
191
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

55
55
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

87
87
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

354
354
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

303
303
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

182
182
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

327
327
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

921
921
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

112
112
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

208
208
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

299
299
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

93
93
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

225
225
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

222
222
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

370
370
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

198
198
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

65
65
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

155
155
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

48
48

Meer sportnieuws