Verrassing bij Rode Duivels? "Zo'n type hebben ze niet"

door
Verrassing bij Rode Duivels?

Bondscoach Domenico Tedesco heeft in extremis moeten sleutelen aan zijn selectie bij de Rode Duivels. Zo werd debutant Arthur Vermeeren maandag alsnog een bij de groep gehaald. De vraag is nu of het Antwerpse goudhaantje ook meteen zal spelen.

Door het afhaken van de geblesseerde Leandro Trossard, mocht Vermeeren zijn eerste selectie bij de nationale A-ploeg in ontvangst nemen. Oorspronkelijk maakte hij echter geen deel uit van de selectie van Tedesco. En dat deed behoorlijk wat wenkbrauwen fronsen.

Het goudhaantje van de Great Old hinkte bij de vorige interland-periodes immers al dicht tegen een selectie aan. Sindsdien bewees hij zich echter ook op het hoogste niveau. Hoewel Antwerp achterbleef met 0 op 6, maakte Vermeeren immers indruk in de Champions League.

LEES OOK: 'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Uitzonderlijk talent

Volgens Sven Kums had Vermeeren dan ook altijd in de oorspronkelijke selectie moeten zitten. De AA Gent-middenvelder was onlangs nog de directe tegenstander van Vermeeren. "Dan voel je dat hij uitzonderlijk is. Vooral de manier waarop hij rondom zich kijkt en beslissingen neemt", klonk het bij Extra Time.

Analist Franky Van der Elst had Vermeeren eveneens in de oorspronkelijke selectie verwacht. Zeker omdat bepaalde concurrenten op zijn positie momenteel ondermaats presteren op clubniveau. "Ook ik had gedacht dat hij er meteen bij ging zijn. In de plaats van Youri Tielemans, zelfs", aldus de analist.

Meteen minuten?

Maar door een speling van het lot is Vermeeren uiteindelijk dus toch van de partij. De vraag is nu of Tedesco ook speelminuten voor de jongeling zal voorzien. Kums is er alvast van overtuigd dat hij een meerwaarde kan vormen. "Hij is net een type dat de nationale ploeg momenteel niet heeft", aldus de Gentse sterkhouder.

Vermeeren moet meteen zijn kans krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

30
30
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

64
64
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

90
90
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

41
41
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

54
54
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

37
37
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

313
313
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

80
80
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

194
194
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

454
454
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

356
356
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

86
86
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

228
228
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

153
153
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

266
266
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

320
320
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

306
306
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

331
331
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

199
199
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

138
138
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

211
211
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

733
733
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

318
318
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

132
132
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

115
115

Meer sportnieuws