Verrassing bij Rode Duivels? "Zo'n type hebben ze niet"

door
Verrassing bij Rode Duivels?

Bondscoach Domenico Tedesco heeft in extremis moeten sleutelen aan zijn selectie bij de Rode Duivels. Zo werd debutant Arthur Vermeeren maandag alsnog een bij de groep gehaald. De vraag is nu of het Antwerpse goudhaantje ook meteen zal spelen.

Door het afhaken van de geblesseerde Leandro Trossard, mocht Vermeeren zijn eerste selectie bij de nationale A-ploeg in ontvangst nemen. Oorspronkelijk maakte hij echter geen deel uit van de selectie van Tedesco. En dat deed behoorlijk wat wenkbrauwen fronsen.

Het goudhaantje van de Great Old hinkte bij de vorige interland-periodes immers al dicht tegen een selectie aan. Sindsdien bewees hij zich echter ook op het hoogste niveau. Hoewel Antwerp achterbleef met 0 op 6, maakte Vermeeren immers indruk in de Champions League.

LEES OOK: Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Uitzonderlijk talent

Volgens Sven Kums had Vermeeren dan ook altijd in de oorspronkelijke selectie moeten zitten. De AA Gent-middenvelder was onlangs nog de directe tegenstander van Vermeeren. "Dan voel je dat hij uitzonderlijk is. Vooral de manier waarop hij rondom zich kijkt en beslissingen neemt", klonk het bij Extra Time.

Analist Franky Van der Elst had Vermeeren eveneens in de oorspronkelijke selectie verwacht. Zeker omdat bepaalde concurrenten op zijn positie momenteel ondermaats presteren op clubniveau. "Ook ik had gedacht dat hij er meteen bij ging zijn. In de plaats van Youri Tielemans, zelfs", aldus de analist.

Meteen minuten?

Maar door een speling van het lot is Vermeeren uiteindelijk dus toch van de partij. De vraag is nu of Tedesco ook speelminuten voor de jongeling zal voorzien. Kums is er alvast van overtuigd dat hij een meerwaarde kan vormen. "Hij is net een type dat de nationale ploeg momenteel niet heeft", aldus de Gentse sterkhouder.

Vermeeren moet meteen zijn kans krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

17
17
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

248
248
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

306
306
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

123
123
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

121
121
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

307
307
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

71
71
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

151
151
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

519
519
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

163
163
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

316
316
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

552
552
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

197
197
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

108
108
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

179
179
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

170
170
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

446
446
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

76
76
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

202
202
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

807
807
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

692
692
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

377
377
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

627
627
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

199
199
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

448
448

Meer sportnieuws