Verrassing bij Rode Duivels? "Zo'n type hebben ze niet"

358 stemmen
Verrassing bij Rode Duivels?

Bondscoach Domenico Tedesco heeft in extremis moeten sleutelen aan zijn selectie bij de Rode Duivels. Zo werd debutant Arthur Vermeeren maandag alsnog een bij de groep gehaald. De vraag is nu of het Antwerpse goudhaantje ook meteen zal spelen.

Door het afhaken van de geblesseerde Leandro Trossard, mocht Vermeeren zijn eerste selectie bij de nationale A-ploeg in ontvangst nemen. Oorspronkelijk maakte hij echter geen deel uit van de selectie van Tedesco. En dat deed behoorlijk wat wenkbrauwen fronsen.

Het goudhaantje van de Great Old hinkte bij de vorige interland-periodes immers al dicht tegen een selectie aan. Sindsdien bewees hij zich echter ook op het hoogste niveau. Hoewel Antwerp achterbleef met 0 op 6, maakte Vermeeren immers indruk in de Champions League.

LEES OOK: De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Uitzonderlijk talent

Volgens Sven Kums had Vermeeren dan ook altijd in de oorspronkelijke selectie moeten zitten. De AA Gent-middenvelder was onlangs nog de directe tegenstander van Vermeeren. "Dan voel je dat hij uitzonderlijk is. Vooral de manier waarop hij rondom zich kijkt en beslissingen neemt", klonk het bij Extra Time.

Analist Franky Van der Elst had Vermeeren eveneens in de oorspronkelijke selectie verwacht. Zeker omdat bepaalde concurrenten op zijn positie momenteel ondermaats presteren op clubniveau. "Ook ik had gedacht dat hij er meteen bij ging zijn. In de plaats van Youri Tielemans, zelfs", aldus de analist.

Meteen minuten?

Maar door een speling van het lot is Vermeeren uiteindelijk dus toch van de partij. De vraag is nu of Tedesco ook speelminuten voor de jongeling zal voorzien. Kums is er alvast van overtuigd dat hij een meerwaarde kan vormen. "Hij is net een type dat de nationale ploeg momenteel niet heeft", aldus de Gentse sterkhouder.

Vermeeren moet meteen zijn kans krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

94
94
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

82
82
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

91
91
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

68
68
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

161
161
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

223
223
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

463
463
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

393
393
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

354
354
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

92
92
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

716
716
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

77
77
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

300
300
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

60
60
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

124
124
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

437
437
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

147
147
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

118
118
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

75
75
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

220
220
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

665
665
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

929
929
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

735
735
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

121
121
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

530
530

Meer sportnieuws