Transfertip Club Brugge: "Met zo'n speler los kampioen"

door
Transfertip Club Brugge:

Ook bij de clubs uit de Jupiler Pro League vormt de interland-break een ideaal moment om een evaluatie te maken van het seizoen tot dusver. Voor een aantal ploegen dreigt die evaluatie negatief uit te draaien en moeten dus plannen gemaakt worden voor de komende mercato. Dat is ook bij Club Brugge het geval.

Club begon afgelopen zomer met vernieuwde moed aan het huidige seizoen. De selectie kreeg een opfrisbeurt en met Ronny Deila werd een gewaardeerde trainer aangesteld. Maar voorlopig presteren de Bruggelingen ondermaats, vooral in dan in de competitie.

Het Europese parcours mag tot dusver wel gezien worden, maar in eigen land kan Club de verwachtingen voorlopig niet inlossen. Momenteel staan ze slechts vijfde in het klassement. Op 10 speeldagen tijd werd nog maar 4 keer gewonnen, goed voor een povere 16 op 30.

LEES OOK: 'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Wankele defensie

Het mankeert Club momenteel dan ook aan een broodnodige portie efficiëntie. Niet alleen in de aanvalslinie, ook achterin laat Blauw-Zwart nog te veel steken vallen. Afgelopen donderdag was een goede Simon Mignolet om de nul te houden tegen Bodo/Glimt. Daarvoor dateerde de laatste clean-sheet alweer van begin augustus.

Heel wat volgers en kenners opperen dan ook dat Blauw-Zwart in januari extra defensieve versterking moet aantrekken. Een potentiële titularis die de leiding van de defensie op zich moet nemen. Maar volgens oud-speler Vital Borkelmans situeert het grootste probleem zich iets hoger op het veld.

Controlerende middenvelder

De voormalige assistent-bondscoach is immers van mening dat de huidige defensie te fel aan zijn lot wordt overgelaten door het middenveld. Hij raadt Blauw-Zwart dan ook aan om te investeren in een pure controlerende middenvelder. "Een zes die de lijnen uitzet en commandeert. Dan speelt Club Brugge los kampioen", maakt Borkelmans zich sterk bij Het Laatste Nieuws.

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

0
0
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

4
4
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

30
30
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

132
132
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

26
26
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

94
94
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

113
113
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

158
158
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

190
190
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

36
36
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

275
275
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

22
22
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

155
155
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

24
24
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

490
490
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

222
222
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

375
375
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

305
305
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

652
652
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

643
643
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

90
90
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

108
108
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

243
243
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

99
99
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

178
178

Meer sportnieuws