Engeland spreekt schande na Arsenal-City: "Gekkenwerk"

door
Engeland spreekt schande na Arsenal-City:

In de Engelse Premier League heeft Manchester City de rol moeten lossen aan de kop van het klassement. De titelverdediger verloor zondag immers voor de tweede keer op rij en ging met 1-0 onderuit op het veld van vicekampioen Arsenal FC. City mocht zelfs nog van geluk spreken.

In de Champions League had de grootmacht uit Manchester afgelopen woensdag nog met 1-3 gewonnen van RB Leipzig. Maar enkele dagen eerder verloor City in eigen land verrassend op het veld van Wolverhampton. Dus moest er zondag iets rechtgezet worden in de topper op Arsenal.

Dat lukte evenwel niet. Na een laat doelpunt van Gabriel Martinelli haalden de Gunners het uiteindelijk met 1-0. Arsenal springt daardoor over City naar de tweede plaats. Opnieuw een opdoffer voor Pep Guardiola en co, die het nog steeds moet doen zonder Rodri en Kevin De Bruyne.

LEES OOK: Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

Kovacic vrijuit na aanslagen

In afwezigheid van beide steunpilaren mocht zomeraanwinst Mateo Kovacic nog eens starten op het middenveld. En de Kroaat kwam erg goed werk. Tot twee keer toe zette hij een gevaarlijke tackle in op de enkels van zijn tegenstander. Desondanks kwam hij weg met slechts één gele kaart.

In Engeland vond men dan ook dat Kovacic altijd van het veld gestuurd had moeten worden. "Hij moet er gewoon af", was analist Gary Neville duidelijk. "Echt gekkenwerk van Kovacic. Ik ben echt verbaasd dat hij er niet wordt afgestuurd, hij raakt gewoon zijn enkels."

Arteta houdt zich in

Tijdens de match liet ook Arsenal-coach Mikel Arteta zijn onvrede duidelijk merken. Maar toen de drie punten binnen waren, wou hij er achteraf niet te fel over uitweiden. "Het zag er uit als een behoorlijke tackle, maar ik heb het niet teruggezien en eigenlijk boeit het me niet. Ik wil van de overwinning genieten. Als erover gepraat moet worden en we iets moeten doen hoor ik het wel, maar ik ben blij dat we de overwinning gepakt hebben", klonk het voor de Engelse camera's.

Kovacic moest rood krijgen ...

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

8
8
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

16
16
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

17
17
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

50
50
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

78
78
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

37
37
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

234
234
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

113
113
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

225
225
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

179
179
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

232
232
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

149
149
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

49
49
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

181
181
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

119
119
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

167
167
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

145
145
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

59
59
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

237
237
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

268
268
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

53
53
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

364
364
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

218
218
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

303
303
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

178
178

Meer sportnieuws