Engeland spreekt schande na Arsenal-City: "Gekkenwerk"

door
Engeland spreekt schande na Arsenal-City:

In de Engelse Premier League heeft Manchester City de rol moeten lossen aan de kop van het klassement. De titelverdediger verloor zondag immers voor de tweede keer op rij en ging met 1-0 onderuit op het veld van vicekampioen Arsenal FC. City mocht zelfs nog van geluk spreken.

In de Champions League had de grootmacht uit Manchester afgelopen woensdag nog met 1-3 gewonnen van RB Leipzig. Maar enkele dagen eerder verloor City in eigen land verrassend op het veld van Wolverhampton. Dus moest er zondag iets rechtgezet worden in de topper op Arsenal.

Dat lukte evenwel niet. Na een laat doelpunt van Gabriel Martinelli haalden de Gunners het uiteindelijk met 1-0. Arsenal springt daardoor over City naar de tweede plaats. Opnieuw een opdoffer voor Pep Guardiola en co, die het nog steeds moet doen zonder Rodri en Kevin De Bruyne.

LEES OOK: Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

Kovacic vrijuit na aanslagen

In afwezigheid van beide steunpilaren mocht zomeraanwinst Mateo Kovacic nog eens starten op het middenveld. En de Kroaat kwam erg goed werk. Tot twee keer toe zette hij een gevaarlijke tackle in op de enkels van zijn tegenstander. Desondanks kwam hij weg met slechts één gele kaart.

In Engeland vond men dan ook dat Kovacic altijd van het veld gestuurd had moeten worden. "Hij moet er gewoon af", was analist Gary Neville duidelijk. "Echt gekkenwerk van Kovacic. Ik ben echt verbaasd dat hij er niet wordt afgestuurd, hij raakt gewoon zijn enkels."

Arteta houdt zich in

Tijdens de match liet ook Arsenal-coach Mikel Arteta zijn onvrede duidelijk merken. Maar toen de drie punten binnen waren, wou hij er achteraf niet te fel over uitweiden. "Het zag er uit als een behoorlijke tackle, maar ik heb het niet teruggezien en eigenlijk boeit het me niet. Ik wil van de overwinning genieten. Als erover gepraat moet worden en we iets moeten doen hoor ik het wel, maar ik ben blij dat we de overwinning gepakt hebben", klonk het voor de Engelse camera's.

Kovacic moest rood krijgen ...

Meest recent

Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

8
8
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

22
22
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

13
13
Van der Elst onthult pijnlijk verhaal over Club-speler

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

102
102
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

116
116
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

157
157
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

51
51
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

54
54
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

392
392
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

49
49
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

135
135
Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

217
217
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

215
215
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

450
450
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

349
349
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

405
405
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

311
311
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

633
633
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

116
116
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

423
423
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

77
77
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

151
151
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

182
182
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

238
238

Meer sportnieuws