Liverpool baalt na dubbelklapper Salah, wereldgoal Newcastle

door
Liverpool baalt na dubbelklapper Salah, wereldgoal Newcastle

In de Engelse Premier League is Liverpool er niet in geslaagd om te profiteren van de clash tussen Arsenal en Manchester City. Ondanks twee goals van Mohamed Salah raakten de Reds niet voorbij Brighton. Ook Newcastle United moest vrede nemen met een 2-2-gelijkspel.

Zondagavond zijn in Engeland alle ogen gericht op de clash tussen de titelverdediger en vicekampioen. De concurrenten van City en Arsenal konden op voorhand wel profiteren van puntenverlies bij minstens één van de twee ploegen. Liverpool kon bijvoorbeeld een goede zaak doen. Maar dan moest wel gewonnen worden op het veld van het verraderlijke Brighton.

En dat bleek niet bepaald evident. Na enkele minuten wist Adingra, vorig seizoen nog bij Union SG actie, de thuisploeg al op 1-0 te zetten. Liverpool keerde de scheve situatie vervolgens wel helemaal om via twee treffers van sterspeler Salah. Maar in de tweede periode zorgde Dunk alsnog voor een 2-2-gelijkspel.

LEES OOK: Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

Zelfde scenario bij Newcastle

Newcastle United wou op zijn beurt een gepast vervolg breien aan de Champions League-zege tegen PSG. Op bezoek bij West Ham United stond het wel al na enkele minuten op achterstand door een treffer van Soucek. Toch wisten de Magpies de match weer naar zich toe te trekken.

Via twee doelpunten van Isak kwam Newcastle immers een 1-2-voorsprong te staan. Vooral de tweede treffer van de Zweed mocht gezien worden (zie video onderaan). Desondanks gaven ook de Magpies nog twee punten weg. Zo zorgde Kudus in de slotfase voor de 2-2-eindstand. West Ham en Newcastle blijven daardoor respectievelijk 7de en 8ste in het klassement.

Liverpool is dit seizoen géén titelkandidaat ...

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

49
49
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

168
168
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

26
26
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

18
18
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

42
42
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

74
74
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

54
54
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

42
42
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

42
42
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

85
85
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

40
40
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

172
172
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

121
121
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

115
115
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

691
691
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

206
206
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

72
72
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws