Vetlesen hard na opdoffer: "Achteraf makkelijk praten"

door
Vetlesen hard na opdoffer:

Club Brugge kan niet bepaald tevreden zijn over het tweede luik van zijn seizoen. Met name in eigen landen liet Blauw-Zwart veel te veel steken vallen. Dat deden de Bruggelingen zondagmiddag opnieuw, zo werd met 2-1 verloren op het veld van Standard.

De Bruggelingen waren behoorlijk goed aan het nieuwe seizoen begonnen, maar sinds de interland-break heeft de meervoudige landskampioen het behoorlijk lastig. Na de moeilijke thuisoverwinning tegen Charleroi kon Club geen enkele competitiewedstrijd meer winnen.

Zeker in de topaffiches wilde het voor de Bruggelingen nog niet lukken. Na de nederlaag op het veld van AA Gent, volgden gelijke spelen tegen RSC Anderlecht en KRC Genk. Zondag wou Club dan ook absoluut iets rapen tegen Standard.

LEES OOK: ‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Zware ontgoocheling

Maar wederom liep het dus mis. Na een vroege tegentreffer met een buitenspelgeurtje aan, kon Club de match wel terug in handen nemen. En een overvloed aan kansen leidde uiteindelijk ook tot de gelijkmaker. In de extra tijd werd echter toch een fataal tegendoelpunt geslikt.

Hugo Vetlesen baalde achteraf dan ook als een stekker. "Hoe ik mij voel? Heel, heel ontgoocheld", klonk het op de Brugse clubwebsite. "Standard krijgt twee kansen en scoren evenveel, terwijl wij veel meer mogelijkheden hadden om meer dan één goal te maken."

Twee weken herbronnen

Volgens Vetlesen was het puntenverlies dus te wijten aan een gebrek aan efficiëntie. Maar daar wil de Noorse middenvelder zich niet achter verstoppen. "Achteraf is het natuurlijk makkelijk praten. Het resultaat is dat we alweer een ontgoocheling rijker zijn en daar is niemand met een blauw-zwart hart gelukkig mee. We hebben nu twee weken bezinningstijd vanwege de interlandbreak en die moeten we benutten om sommige puntjes op de i te zetten."

Deila moet meer kansen geven aan Barbera en Vermant ...

Meest recent

'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

5
5
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

23
23
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

16
16
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

60
60
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

49
49
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

49
49
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

151
151
Kljestan onthult wat Anderlecht echt mist

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

148
148
‘Titelstrijd Club Brugge overschaduwd door Leko-ruzie’

Bij Club Brugge staat alles op scherp. Ivan Leko bracht opnieuw vuur in de ploeg, maar tegelijk ...

396
396
'Hét geheim van successeizoen STVV onthuld'

STVV ging vorige week dan wel ietwat verrassend onderuit tegen Antwerp, maar de Kanaries blijven ...

55
55
‘Grote clash: Genk en AC Milan willen dezelfde speler’

KRC Genk staat voor cruciale weken. Het moet zijn zesde plaats in de Jupiler Pro League over de ...

107
107
Oude bekende van Anderlecht moet Marokko op WK leiden

Op 11 juni gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van start. Iets meer dan drie ...

37
37
Club Brugge vreest exodus: smaakmaker kondigt vertrek aan

Club Brugge belooft een hete transferzomer tegemoet te gaan. Het lijkt opnieuw de nodige smaakmakers ...

320
320
Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

169
169
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

97
97
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

75
75
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

401
401
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

437
437
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

209
209
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

113
113
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

419
419
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

510
510
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

104
104
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

106
106
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

342
342

Meer sportnieuws