Vetlesen hard na opdoffer: "Achteraf makkelijk praten"

door
Vetlesen hard na opdoffer:

Club Brugge kan niet bepaald tevreden zijn over het tweede luik van zijn seizoen. Met name in eigen landen liet Blauw-Zwart veel te veel steken vallen. Dat deden de Bruggelingen zondagmiddag opnieuw, zo werd met 2-1 verloren op het veld van Standard.

De Bruggelingen waren behoorlijk goed aan het nieuwe seizoen begonnen, maar sinds de interland-break heeft de meervoudige landskampioen het behoorlijk lastig. Na de moeilijke thuisoverwinning tegen Charleroi kon Club geen enkele competitiewedstrijd meer winnen.

Zeker in de topaffiches wilde het voor de Bruggelingen nog niet lukken. Na de nederlaag op het veld van AA Gent, volgden gelijke spelen tegen RSC Anderlecht en KRC Genk. Zondag wou Club dan ook absoluut iets rapen tegen Standard.

LEES OOK: Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Zware ontgoocheling

Maar wederom liep het dus mis. Na een vroege tegentreffer met een buitenspelgeurtje aan, kon Club de match wel terug in handen nemen. En een overvloed aan kansen leidde uiteindelijk ook tot de gelijkmaker. In de extra tijd werd echter toch een fataal tegendoelpunt geslikt.

Hugo Vetlesen baalde achteraf dan ook als een stekker. "Hoe ik mij voel? Heel, heel ontgoocheld", klonk het op de Brugse clubwebsite. "Standard krijgt twee kansen en scoren evenveel, terwijl wij veel meer mogelijkheden hadden om meer dan één goal te maken."

Twee weken herbronnen

Volgens Vetlesen was het puntenverlies dus te wijten aan een gebrek aan efficiëntie. Maar daar wil de Noorse middenvelder zich niet achter verstoppen. "Achteraf is het natuurlijk makkelijk praten. Het resultaat is dat we alweer een ontgoocheling rijker zijn en daar is niemand met een blauw-zwart hart gelukkig mee. We hebben nu twee weken bezinningstijd vanwege de interlandbreak en die moeten we benutten om sommige puntjes op de i te zetten."

Deila moet meer kansen geven aan Barbera en Vermant ...

Meest recent

Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

0
0
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

56
56
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

13
13
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

22
22
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

35
35
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

100
100
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

60
60
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

85
85
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

532
532
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

94
94
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

412
412
Hayen voert druk bij Genk op: "Onze ambitie is duidelijk"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

63
63
Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Club Brugge staat zaterdagavond voor een belangrijke uitwedstrijd op het veld van STVV in zijn ...

531
531
Coucke grijpt hard in: Trouwe luitenant buitenspel gezet

Het rommelt opnieuw rond Marc Coucke. Terwijl RSC Anderlecht sportief in zwaar weer zit na drie ...

73
73
Lammens ontketent exodus: United‑sterren vliegen buiten

Senne Lammens lijkt bij United veel sneller door te breken dan verwacht. Wat begon als een sterke ...

120
120
'Taravel grijpt in bij Anderlecht: kop rolt na Club-debacle'

RSC Anderlecht staat zondagavond voor een belangrijke thuiswedstrijd tegen AA Gent. Paars-Wit wil ...

242
242
Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

29
29
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

115
115
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

107
107
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

57
57
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

133
133
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

195
195
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

256
256
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

103
103
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

588
588

Meer sportnieuws