Vetlesen hard na opdoffer: "Achteraf makkelijk praten"

door
Vetlesen hard na opdoffer:

Club Brugge kan niet bepaald tevreden zijn over het tweede luik van zijn seizoen. Met name in eigen landen liet Blauw-Zwart veel te veel steken vallen. Dat deden de Bruggelingen zondagmiddag opnieuw, zo werd met 2-1 verloren op het veld van Standard.

De Bruggelingen waren behoorlijk goed aan het nieuwe seizoen begonnen, maar sinds de interland-break heeft de meervoudige landskampioen het behoorlijk lastig. Na de moeilijke thuisoverwinning tegen Charleroi kon Club geen enkele competitiewedstrijd meer winnen.

Zeker in de topaffiches wilde het voor de Bruggelingen nog niet lukken. Na de nederlaag op het veld van AA Gent, volgden gelijke spelen tegen RSC Anderlecht en KRC Genk. Zondag wou Club dan ook absoluut iets rapen tegen Standard.

LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Zware ontgoocheling

Maar wederom liep het dus mis. Na een vroege tegentreffer met een buitenspelgeurtje aan, kon Club de match wel terug in handen nemen. En een overvloed aan kansen leidde uiteindelijk ook tot de gelijkmaker. In de extra tijd werd echter toch een fataal tegendoelpunt geslikt.

Hugo Vetlesen baalde achteraf dan ook als een stekker. "Hoe ik mij voel? Heel, heel ontgoocheld", klonk het op de Brugse clubwebsite. "Standard krijgt twee kansen en scoren evenveel, terwijl wij veel meer mogelijkheden hadden om meer dan één goal te maken."

Twee weken herbronnen

Volgens Vetlesen was het puntenverlies dus te wijten aan een gebrek aan efficiëntie. Maar daar wil de Noorse middenvelder zich niet achter verstoppen. "Achteraf is het natuurlijk makkelijk praten. Het resultaat is dat we alweer een ontgoocheling rijker zijn en daar is niemand met een blauw-zwart hart gelukkig mee. We hebben nu twee weken bezinningstijd vanwege de interlandbreak en die moeten we benutten om sommige puntjes op de i te zetten."

Deila moet meer kansen geven aan Barbera en Vermant ...

Meest recent

Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

90
90
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

65
65
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

53
53
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

411
411
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

462
462
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

350
350
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

78
78
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

367
367
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

684
684
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

126
126
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

700
700
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

191
191
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

184
184
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

395
395
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

199
199
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

353
353
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

441
441
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

22
22
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

258
258
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

56
56
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

366
366
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

337
337
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

87
87
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

380
380
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

600
600

Meer sportnieuws