Deila in de wolken: Club met drievoudige opsteker naar Luik

door
Deila in de wolken: Club met drievoudige opsteker naar Luik

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor een lastige opdracht. Zo maakt Blauw-Zwart zondagmiddag de verplaatsing naar Standard. Vlak voor het bezoek aan zijn ex-club kreeg coach Ronny Deila wel een drievoudige opsteker.

Hoewel de Luikenaars al een tijdje erg wisselvallig presteren, blijven de wedstrijden op Sclessin doorgaans lastig voor Blauw-Zwart. En de onderlinge clash krijgt zondag nog een extra dimensie. Club Brugge besloot eind vorig seizoen namelijk om de geliefde Deila weg te plukken bij Standard.

Zijn overgang naar Brugge werd niet bepaald geapprecieerd in Luik, zeker de aanhangers van de Rouches nemen het Deila kwalijk. Er wordt zondag dan ook een 'warm welkom' verwacht voor de Noorse trainer. Die kreeg daags voor de clash echter wel uitstekend nieuws.

LEES OOK: Leko moet schuiven: grote verrijzenis bij Club Brugge?

Nusa én Skov Olsen

Deila maakte zaterdagavond immers zijn wedstrijdselectie bekend en daarin maken enkele belangrijke krachten hun rentree. Smaakmaker Andreas Skov Olsen, die de Europese match op Bodo/Glimt aan zich voorbij moest laten gaan, is bijvoorbeeld terug van de partij.

En ook Antonio Nusa maakt opnieuw deel uit van de wedstrijdkern. De Noorse sensatie miste de voorbije vijf duels met een rugblessure, maar lijkt inmiddels weer hersteld. Een basisplaats komt allicht nog te vroeg, maar het goudhaantje bewees eerder al dat een rol als joker hem ook goed ligt.

Meijer eindelijk terug

Philip Zinckernagel is zoals verwacht eveneens geselecteerd voor de match tegen zijn ex-club nadat hij donderdag nog noodgedwongen gewisseld moest worden. Tot slot springt ook de naam van Bjorn Meijer in het oog. Voor de uitblinker van vorig seizoen is het nog maar de eerste selectie sinds de openingsspeeldag. Normaal zit een basisplaats er nog niet in, maar na de interland-break lijkt de langverwachte concurrentiestrijd met Maxim De Cuyper dan toch van start te kunnen gaan.

Wie heeft volgens u het meeste potentieel?

Meest recent

Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

6
6
'PSG nóg sterker: zomerse topaanwinst naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

11
11
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

27
27
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

98
98
Invloed Kompany: drastische beslissing Bayern-kleedkamer

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Duitse titelstrijd. Indien het Bayern München van ...

31
31
"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

131
131
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

68
68
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

190
190
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

56
56
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

36
36
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

166
166
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

138
138
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

62
62
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

57
57
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

144
144
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

164
164
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

50
50
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

315
315
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

222
222
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

308
308
Vanderbiest briest: "Na uur moest het 4-0 staan"

KV Mechelen verloor met 1-2 van RSC Anderlecht na een al bij al matige pot voetbal. Bij de ...

147
147
Union SG verrast: nieuw pareltje duikt op

Union SG heeft een uitstekende scouting. Daarmee hebben ze veel aanzien gekregen in Europa en het ...

75
75
Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

294
294
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

178
178
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

162
162

Meer sportnieuws