Deila in de wolken: Club met drievoudige opsteker naar Luik

door
Deila in de wolken: Club met drievoudige opsteker naar Luik

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor een lastige opdracht. Zo maakt Blauw-Zwart zondagmiddag de verplaatsing naar Standard. Vlak voor het bezoek aan zijn ex-club kreeg coach Ronny Deila wel een drievoudige opsteker.

Hoewel de Luikenaars al een tijdje erg wisselvallig presteren, blijven de wedstrijden op Sclessin doorgaans lastig voor Blauw-Zwart. En de onderlinge clash krijgt zondag nog een extra dimensie. Club Brugge besloot eind vorig seizoen namelijk om de geliefde Deila weg te plukken bij Standard.

Zijn overgang naar Brugge werd niet bepaald geapprecieerd in Luik, zeker de aanhangers van de Rouches nemen het Deila kwalijk. Er wordt zondag dan ook een 'warm welkom' verwacht voor de Noorse trainer. Die kreeg daags voor de clash echter wel uitstekend nieuws.

LEES OOK: 'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

Nusa én Skov Olsen

Deila maakte zaterdagavond immers zijn wedstrijdselectie bekend en daarin maken enkele belangrijke krachten hun rentree. Smaakmaker Andreas Skov Olsen, die de Europese match op Bodo/Glimt aan zich voorbij moest laten gaan, is bijvoorbeeld terug van de partij.

En ook Antonio Nusa maakt opnieuw deel uit van de wedstrijdkern. De Noorse sensatie miste de voorbije vijf duels met een rugblessure, maar lijkt inmiddels weer hersteld. Een basisplaats komt allicht nog te vroeg, maar het goudhaantje bewees eerder al dat een rol als joker hem ook goed ligt.

Meijer eindelijk terug

Philip Zinckernagel is zoals verwacht eveneens geselecteerd voor de match tegen zijn ex-club nadat hij donderdag nog noodgedwongen gewisseld moest worden. Tot slot springt ook de naam van Bjorn Meijer in het oog. Voor de uitblinker van vorig seizoen is het nog maar de eerste selectie sinds de openingsspeeldag. Normaal zit een basisplaats er nog niet in, maar na de interland-break lijkt de langverwachte concurrentiestrijd met Maxim De Cuyper dan toch van start te kunnen gaan.

Wie heeft volgens u het meeste potentieel?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

21
21
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

7
7
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

34
34
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

39
39
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

76
76
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

101
101
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

108
108
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

82
82
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

77
77
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

74
74
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

367
367
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

53
53
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

195
195
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

222
222
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

300
300
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

158
158
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

208
208
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

446
446
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

110
110
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

635
635
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

355
355
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws