Deila in de wolken: Club met drievoudige opsteker naar Luik

door
Deila in de wolken: Club met drievoudige opsteker naar Luik

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor een lastige opdracht. Zo maakt Blauw-Zwart zondagmiddag de verplaatsing naar Standard. Vlak voor het bezoek aan zijn ex-club kreeg coach Ronny Deila wel een drievoudige opsteker.

Hoewel de Luikenaars al een tijdje erg wisselvallig presteren, blijven de wedstrijden op Sclessin doorgaans lastig voor Blauw-Zwart. En de onderlinge clash krijgt zondag nog een extra dimensie. Club Brugge besloot eind vorig seizoen namelijk om de geliefde Deila weg te plukken bij Standard.

Zijn overgang naar Brugge werd niet bepaald geapprecieerd in Luik, zeker de aanhangers van de Rouches nemen het Deila kwalijk. Er wordt zondag dan ook een 'warm welkom' verwacht voor de Noorse trainer. Die kreeg daags voor de clash echter wel uitstekend nieuws.

LEES OOK: ‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Nusa én Skov Olsen

Deila maakte zaterdagavond immers zijn wedstrijdselectie bekend en daarin maken enkele belangrijke krachten hun rentree. Smaakmaker Andreas Skov Olsen, die de Europese match op Bodo/Glimt aan zich voorbij moest laten gaan, is bijvoorbeeld terug van de partij.

En ook Antonio Nusa maakt opnieuw deel uit van de wedstrijdkern. De Noorse sensatie miste de voorbije vijf duels met een rugblessure, maar lijkt inmiddels weer hersteld. Een basisplaats komt allicht nog te vroeg, maar het goudhaantje bewees eerder al dat een rol als joker hem ook goed ligt.

Meijer eindelijk terug

Philip Zinckernagel is zoals verwacht eveneens geselecteerd voor de match tegen zijn ex-club nadat hij donderdag nog noodgedwongen gewisseld moest worden. Tot slot springt ook de naam van Bjorn Meijer in het oog. Voor de uitblinker van vorig seizoen is het nog maar de eerste selectie sinds de openingsspeeldag. Normaal zit een basisplaats er nog niet in, maar na de interland-break lijkt de langverwachte concurrentiestrijd met Maxim De Cuyper dan toch van start te kunnen gaan.

Wie heeft volgens u het meeste potentieel?

Meest recent

3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

58
58
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

26
26
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

263
263
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

64
64
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

141
141
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

622
622
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

146
146
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

43
43
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

243
243
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

894
894
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

146
146
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

183
183
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

103
103
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

42
42
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

763
763
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

517
517
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

68
68
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

458
458
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

241
241
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

375
375
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

249
249
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

466
466
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

416
416
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

316
316
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

246
246

Meer sportnieuws