TRANSFERUURTJE: 'Juve wil JPL-smaakmaker, monstersom Openda'

door
TRANSFERUURTJE: 'Juve wil JPL-smaakmaker, monstersom Openda'

De zomermercato is inmiddels gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: ‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

Jupiler Pro League

Arthur Vermeeren blijft zich in de kijker spelen van de Europese topclubs. Tot dusver leken vooral FC Barcelona en Manchester United het goudhaantje van Antwerp FC van zeer nabij te volgen, terwijl er ook gesproken werd over een bod van Borussia Dortmund in de zomer. Aan dat lijstje mag nu ook Juventus toegevoegd worden. Sky Sport Italia meldt dat de Oude Dame dinsdag een scout in de tribune van de Bosuil had zitten om Vermeeren te bekijken.

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een aantal spelers op huurbasis naar het Lotto Park. Eén daarvan is Ludwig Augustinsson, die tijdelijk werd overgenomen van Sevilla FC. En de Zweedse back sluit een verlengd verblijf alvast niet uit. "Hij maakt zich geen zorgen over de aankoopoptie in de huurdeal. “Als ik een goed seizoen afwerk, zal er misschien wel een optie zijn om hier te blijven", vertelde hij tegenover Het Nieuwsblad.

Laurent Depoitre hoopt na een vervelende blessure om zo snel mogelijk zijn comeback te maken. De spits lijkt zich immers in de kijker van een nieuwe werkgever te moeten spelen. "Ik ben einde contract”, zegt Depoitre bij HNB. “De blessures die ik had, zullen alleszins niet helpen om nog een nieuw contract bij AA Gent te ­krijgen. Ik denk dat het moeilijk wordt om hier verder te gaan."

Buitenland

RB Leipzig verbrak afgelopen zomer zijn clubrecord om Loïs Openda naar de Bundesliga te halen en voorlopig blijkt de pijlsnelle aanvaller die investering echter meer dan waard. Door zijn knappe prestaties wordt zijn naam inmiddels genoemd bij verschillende Engelse topclubs. Al lijkt een transfer op korte termijn onwaarschijnlijk. In de zomer van 2025 zou volgens Sky Germany een clausule geactiveerd worden waardoor hij voor een gelimiteerd bedrag van zo'n 80 miljoen euro kan opgehaald worden. Tot die tijd zal Leipzig volgens bepaalde bronnen allicht meer dan 90 miljoen euro verlangen.

Karel Geraerts lijkt aan de slag te gaan in Duitsland. Schalke 04 zou op het punt staan om de Belgische coach aan te stellen. Hij moet de Duitse traditieclub uit de onderste regionen van de tweede Bundesliga zien te loodsen.

Lionel Messi zou op korte termijn een nieuwe sensationele transfer kunnen maken. Dat denkt alvast SPORT. Het Spaanse medium schrijft dat als Inter Miami CF er niet in slaagt om zich te plaatsen voor de play-offs, FC Barcelona wel eens zou kunnen proberen om de wereldkampioen naar Catalonië te halen in januari. Op huurbasis zou hij zich daar dan kunnen klaarstomen voor de Copa America van komende zomer.

Manchester City zou het contract van Erling Haaland willen verlengen en hem zo uit de handen willen houden van Real Madrid. Dat schrijft ESPN. City zou al lange tijd werken aan een langere overeenkomst en daarbij druk uitoefenen op de entourage van de sterspeler om de komende maanden gesprekken te voeren over een verlenging van één jaar. Momenteel loopt zijn verbintenis tot medio 2027.

Vermeeren speelt volgend seizoen in een Europese topcompetitie ...

Meest recent

Bondparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

0
0
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

27
27
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

125
125
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

102
102
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

142
142
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

214
214
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

484
484
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

158
158
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

242
242
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

1431
1431
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

207
207
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

330
330
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

536
536
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

154
154
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

290
290
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

357
357
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

73
73
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

605
605
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

517
517
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

221
221
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

513
513
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

503
503
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

97
97
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

430
430
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

643
643

Meer sportnieuws