Kopzorgen Deila: Club vreest voor topduo op Standard

door
Kopzorgen Deila: Club vreest voor topduo op Standard

Alvorens de interland-break van start gaat, staat Club Brugge voor nog een erg lastige opdracht. Zo wacht zondagmiddag een verplaatsing op Standard. En coach Ronny Deila zal mogelijk met zijn basispionnen moeten schuiven voor het bezoek aan zijn ex-club.

Club kon donderdagavond een einde kunnen maken aan zijn reeks van gelijke spelen. In de Conference League pakte Blauw-Zwart immers de volle buit op het veld van Bodo/Glimt: 0-1. Hans Vanaken tekende voor het enige doelpunt van de avond, terwijl Simon Mignolet eindelijk weer een clean-sheet pakte.

Maar Blauw-Zwart kwam niet ongehavend uit de trip. Zo viel Philip Zinckernagel geblesseerd uit in Noorwegen. De Deense zomeraanwinst kreeg tot drie keer toe verzorging, maar moest uiteindelijk toch gewisseld worden.

LEES OOK: 'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Zorgen om tweetal

Over de ernst van zijn kwetsuur werd tot dusver nog niet gecommuniceerd. Maar de sterkhouder maakt zichzelf wel sterk dat hij de partij van zondag tegen zijn werkgever van vorig seizoen zal halen. En dat is voor Club een erg welgekomen opsteker.

De schade in de aanvalslinie is op dit moment immers behoorlijk groot. Antonio Nusa maakte immers nog steeds niet zijn rentree in de wedstrijdselectie. En ook Andreas Skov Olsen moest de partij tegen Bodo/Glimt aan zich voorbij laten gaan.

Voldoende alternatieven

Volgens Het Nieuwsblad blijft dat tweetal ook hoogst onzeker voor de match op Standard. Club hoopt minstens één van de twee speelklaar te krijgen, maar die kans lijkt relatief klein. En dus zal Deila wellicht moeten schuiven. Michal Skoras is een alternatief, maar kon voorlopig niet overtuigen. Tajon Buchanan lijkt dan weer ritme te missen om meteen terug te starten. Deila kan er ook voor kiezen om Ferran Jutgla vanaf de flanken uit te spelen of voor een verrassing à la Shion Homma gaan. Voldoende alternatieven dus, al hoopt Club vooral dat Skov Olsen en/of Nusa tijdig fit geraakt.

Indien Club slechts één speler kan recupereren, wie zou u kiezen?

Meest recent

Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

0
0
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

8
8
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

8
8
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

27
27
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

53
53
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

13
13
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

36
36
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

36
36
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

33
33
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

70
70
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

32
32
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

145
145
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

103
103
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

97
97
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

46
46
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

667
667
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

25
25
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

57
57
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

85
85
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

195
195
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

110
110
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

48
48
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

69
69
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

40
40

Meer sportnieuws