Kopzorgen Deila: Club vreest voor topduo op Standard

door
Kopzorgen Deila: Club vreest voor topduo op Standard

Alvorens de interland-break van start gaat, staat Club Brugge voor nog een erg lastige opdracht. Zo wacht zondagmiddag een verplaatsing op Standard. En coach Ronny Deila zal mogelijk met zijn basispionnen moeten schuiven voor het bezoek aan zijn ex-club.

Club kon donderdagavond een einde kunnen maken aan zijn reeks van gelijke spelen. In de Conference League pakte Blauw-Zwart immers de volle buit op het veld van Bodo/Glimt: 0-1. Hans Vanaken tekende voor het enige doelpunt van de avond, terwijl Simon Mignolet eindelijk weer een clean-sheet pakte.

Maar Blauw-Zwart kwam niet ongehavend uit de trip. Zo viel Philip Zinckernagel geblesseerd uit in Noorwegen. De Deense zomeraanwinst kreeg tot drie keer toe verzorging, maar moest uiteindelijk toch gewisseld worden.

LEES OOK: Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zorgen om tweetal

Over de ernst van zijn kwetsuur werd tot dusver nog niet gecommuniceerd. Maar de sterkhouder maakt zichzelf wel sterk dat hij de partij van zondag tegen zijn werkgever van vorig seizoen zal halen. En dat is voor Club een erg welgekomen opsteker.

De schade in de aanvalslinie is op dit moment immers behoorlijk groot. Antonio Nusa maakte immers nog steeds niet zijn rentree in de wedstrijdselectie. En ook Andreas Skov Olsen moest de partij tegen Bodo/Glimt aan zich voorbij laten gaan.

Voldoende alternatieven

Volgens Het Nieuwsblad blijft dat tweetal ook hoogst onzeker voor de match op Standard. Club hoopt minstens één van de twee speelklaar te krijgen, maar die kans lijkt relatief klein. En dus zal Deila wellicht moeten schuiven. Michal Skoras is een alternatief, maar kon voorlopig niet overtuigen. Tajon Buchanan lijkt dan weer ritme te missen om meteen terug te starten. Deila kan er ook voor kiezen om Ferran Jutgla vanaf de flanken uit te spelen of voor een verrassing à la Shion Homma gaan. Voldoende alternatieven dus, al hoopt Club vooral dat Skov Olsen en/of Nusa tijdig fit geraakt.

Indien Club slechts één speler kan recupereren, wie zou u kiezen?

Meest recent

Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

1
1
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

100
100
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

39
39
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

117
117
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

135
135
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

47
47
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

139
139
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

497
497
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

107
107
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

59
59
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

561
561
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

366
366
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

27
27
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

69
69
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

92
92
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

524
524
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

416
416
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

148
148
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

46
46
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

120
120
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

121
121
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

400
400
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

290
290
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

388
388
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

510
510

Meer sportnieuws