Kopzorgen Deila: Club vreest voor topduo op Standard

421 stemmen
Kopzorgen Deila: Club vreest voor topduo op Standard

Alvorens de interland-break van start gaat, staat Club Brugge voor nog een erg lastige opdracht. Zo wacht zondagmiddag een verplaatsing op Standard. En coach Ronny Deila zal mogelijk met zijn basispionnen moeten schuiven voor het bezoek aan zijn ex-club.

Club kon donderdagavond een einde kunnen maken aan zijn reeks van gelijke spelen. In de Conference League pakte Blauw-Zwart immers de volle buit op het veld van Bodo/Glimt: 0-1. Hans Vanaken tekende voor het enige doelpunt van de avond, terwijl Simon Mignolet eindelijk weer een clean-sheet pakte.

Maar Blauw-Zwart kwam niet ongehavend uit de trip. Zo viel Philip Zinckernagel geblesseerd uit in Noorwegen. De Deense zomeraanwinst kreeg tot drie keer toe verzorging, maar moest uiteindelijk toch gewisseld worden.

LEES OOK: Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Zorgen om tweetal

Over de ernst van zijn kwetsuur werd tot dusver nog niet gecommuniceerd. Maar de sterkhouder maakt zichzelf wel sterk dat hij de partij van zondag tegen zijn werkgever van vorig seizoen zal halen. En dat is voor Club een erg welgekomen opsteker.

De schade in de aanvalslinie is op dit moment immers behoorlijk groot. Antonio Nusa maakte immers nog steeds niet zijn rentree in de wedstrijdselectie. En ook Andreas Skov Olsen moest de partij tegen Bodo/Glimt aan zich voorbij laten gaan.

Voldoende alternatieven

Volgens Het Nieuwsblad blijft dat tweetal ook hoogst onzeker voor de match op Standard. Club hoopt minstens één van de twee speelklaar te krijgen, maar die kans lijkt relatief klein. En dus zal Deila wellicht moeten schuiven. Michal Skoras is een alternatief, maar kon voorlopig niet overtuigen. Tajon Buchanan lijkt dan weer ritme te missen om meteen terug te starten. Deila kan er ook voor kiezen om Ferran Jutgla vanaf de flanken uit te spelen of voor een verrassing à la Shion Homma gaan. Voldoende alternatieven dus, al hoopt Club vooral dat Skov Olsen en/of Nusa tijdig fit geraakt.

Indien Club slechts één speler kan recupereren, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

8
8
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

30
30
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

37
37
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

83
83
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

226
226
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

161
161
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

411
411
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

305
305
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

367
367
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

309
309
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

130
130
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

123
123
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

51
51
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

147
147
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

354
354
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

549
549
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

92
92
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

331
331
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

463
463
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

436
436
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

381
381
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

325
325
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

282
282
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

556
556
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

336
336

Meer sportnieuws