'Anderlecht drukt door: onderhandelingen met 'machtigste man''

door
'Anderlecht drukt door: onderhandelingen met 'machtigste man''

Hoewel het niveau van het geleverde spel ruimte voor verbetering heeft, is RSC Anderlecht bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver. Mits een thuiszege tegen KV Mechelen zaterdagavond, kan Paars-Wit zelfs weer de voorlopige leider worden. Goed werk dus van CEO Sports Jesper Fredberg.

Tijdens de WK-break van vorig seizoen vond een Deense revolutie plaats bij de recordkampioen. Zo pakte Paars-Wit uit met de komst van Jesper Fredberg. Die werd weggeplukt bij Viborg, waar hij goed werk leverde. Oorspronkelijk leek hij de nieuwe rechterhand te worden van Peter Verbeke, maar al snel bleek dat Fredberg niet van plan is om tweede viool te spelen.

Nadat hij benoemd werd als ‘CEO Sports’, werd dan ook al snel afscheid genomen van Verbeke. Ondertussen had Fredberg met zijn landgenoot Brian Riemer alvast een nieuwe hoofdcoach aangesteld. Niet veel later volgde ook Mikel Hemmersam als 'Sports Manager'.

LEES OOK: Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

Sleutelfiguur bij Paars-Wit

Ondanks een winterse transferperiode met wisselend succes, kon de Deen ook de achterban charmeren met zijn discours. En tijdens de voorbije mercato maakte hij zich nog populairder met een indrukwekkend transferoffensief. Bovendien lijkt hij intern steeds meer carte blanche te krijgen wat betreft het sportieve beleid.

Volgens Het Laatste Nieuws is Fredberg momenteel dan ook de 'machtigste man' binnen Anderlecht. Zijn positie is dan ook bijzonder belangrijk, indien de Deen zou wegvallen zou dat een invloed hebben op de volledige sportieve werking. En dus drukt de clubleiding door voor een verlenging van zijn contract.

Optimisme in onderhandelingen

De huidige overeenkomst van Fredberg loopt immers af na het huidige seizoen. RSCA wil zijn overeenkomst dan ook zo snel mogelijk openbreken. Bij HLN weet men dat de gesprekken lopen met de sportieve baas, die momenteel over een sterke onderhandelingspositie beschikt, maar vooralsnog geen akkoord opleverden. Desondanks zou men zich voorlopig geen zorgen maken. De club blijft overtuigd van een goede afloop in de onderhandelingen.

Fredberg leidt Anderlecht op termijn weer naar een titel ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

41
41
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

65
65
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

152
152
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

82
82
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

42
42
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

33
33
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

187
187
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

342
342
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

199
199
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

122
122
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

343
343
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

186
186
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

351
351
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

158
158
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

89
89
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

629
629
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

307
307
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

718
718
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

488
488
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

303
303
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

188
188
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

155
155
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

121
121
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

107
107
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

73
73

Meer sportnieuws