'Anderlecht drukt door: onderhandelingen met 'machtigste man''

door
'Anderlecht drukt door: onderhandelingen met 'machtigste man''

Hoewel het niveau van het geleverde spel ruimte voor verbetering heeft, is RSC Anderlecht bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver. Mits een thuiszege tegen KV Mechelen zaterdagavond, kan Paars-Wit zelfs weer de voorlopige leider worden. Goed werk dus van CEO Sports Jesper Fredberg.

Tijdens de WK-break van vorig seizoen vond een Deense revolutie plaats bij de recordkampioen. Zo pakte Paars-Wit uit met de komst van Jesper Fredberg. Die werd weggeplukt bij Viborg, waar hij goed werk leverde. Oorspronkelijk leek hij de nieuwe rechterhand te worden van Peter Verbeke, maar al snel bleek dat Fredberg niet van plan is om tweede viool te spelen.

Nadat hij benoemd werd als ‘CEO Sports’, werd dan ook al snel afscheid genomen van Verbeke. Ondertussen had Fredberg met zijn landgenoot Brian Riemer alvast een nieuwe hoofdcoach aangesteld. Niet veel later volgde ook Mikel Hemmersam als 'Sports Manager'.

LEES OOK: Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Sleutelfiguur bij Paars-Wit

Ondanks een winterse transferperiode met wisselend succes, kon de Deen ook de achterban charmeren met zijn discours. En tijdens de voorbije mercato maakte hij zich nog populairder met een indrukwekkend transferoffensief. Bovendien lijkt hij intern steeds meer carte blanche te krijgen wat betreft het sportieve beleid.

Volgens Het Laatste Nieuws is Fredberg momenteel dan ook de 'machtigste man' binnen Anderlecht. Zijn positie is dan ook bijzonder belangrijk, indien de Deen zou wegvallen zou dat een invloed hebben op de volledige sportieve werking. En dus drukt de clubleiding door voor een verlenging van zijn contract.

Optimisme in onderhandelingen

De huidige overeenkomst van Fredberg loopt immers af na het huidige seizoen. RSCA wil zijn overeenkomst dan ook zo snel mogelijk openbreken. Bij HLN weet men dat de gesprekken lopen met de sportieve baas, die momenteel over een sterke onderhandelingspositie beschikt, maar vooralsnog geen akkoord opleverden. Desondanks zou men zich voorlopig geen zorgen maken. De club blijft overtuigd van een goede afloop in de onderhandelingen.

Fredberg leidt Anderlecht op termijn weer naar een titel ...

Meest recent

Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

0
0
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

392
392
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

25
25
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

31
31
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

26
26
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

64
64
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

109
109
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

41
41
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

178
178
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

379
379
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

91
91
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

123
123
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

92
92
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

14
14
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

196
196
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

134
134
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

256
256
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

158
158
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

187
187
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

220
220
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

77
77
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

324
324
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

147
147

Meer sportnieuws