Standard geeft update over transfers Vanheusden én Witsel

door
Standard geeft update over transfers Vanheusden én Witsel

Mogen de fans van Standard dromen van een ploeg die volgend jaar met Axel Witsel en Zinho Vanheusden gaat aantreden? Twee Rouches pur sang. CEO Pierre Locht sprak bij La Dernière Heure over beide transferdossiers. Er zal nog veel moeten gebeuren vooraleer dit een realiteit is.

Standard huurt Zinho Vanheusden van Internazionale en bedong ook een aankoopoptie. Die zou volgens de krant maar liefst 7 miljoen euro bedragen. Dat lijkt geen spek voor Luikse bek. Of toch? 

LEES OOK: Charleroi shopt bij Beerschot, Standard dumpt middenvelder

Dure Vanheusden

Locht laat weten dat het om een stevige som gaat, maar die ook niet helemaal onhaalbaar is. Daarnaast kan Vanheusden zijn waarde stevig stijgen als hij wordt opgeroepen en bij de club hopen ze dat hij mee mag gaan naar het EK. Domenico Tedesco selecteerde hem alvast niet voor de komende interlands. 

Daarnaast is er ook nog het dossier van Axel Witsel. Die heeft een aflopend contract bij Atlético Madrid en liet onlangs verstaan dat een terugkeer als speler van Standard niet is uitgesloten. Beide partijen hadden al eens contact. 

Hopen op Witsel

Locht geeft dat laatste toe. Standard zal volgend jaar ambitieus aan het seizoen moeten starten om een speler als Witsel te overtuigen. Hij wil de fans niet al te veel hoop geven, maar hij sluit het ook niet uit.

Het is aan de Amerikaanse eigenaars om de alarmerende geluiden inzake fraude uit de wereld te helpen. De fans zijn alvast kritisch voor hen en met een terugkeer van Witsel zouden ze veel punten scoren… Wordt dus nog vervolgd.

Spelen beiden volgend jaar voor Standard?

Meest recent

‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

19
19
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

58
58
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

59
59
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

86
86
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

53
53
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

23
23
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

442
442
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

258
258
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

110
110
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1033
1033
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

617
617
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

48
48
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

554
554
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1221
1221
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

519
519
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

544
544
'El Ouahdi richting exit: Genk drukt door voor opvolger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

259
259
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

456
456
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1064
1064
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

390
390
'Anderlecht en Antwerp lopen blauwtje op transfermarkt'

Zowel bij RSC Anderlecht als bij Antwerp is vers bloed in het defensief compartiment. Beide ploegen ...

326
326
'Done deal: Club Brugge op zucht van derde zomeraanwinst'

Club Brugge haalde met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis tot dusver twee nieuwkomers in huis. Die ...

827
827
Voorbereiding: Genk speelt gelijk, Charleroi klopt Beveren

Binnen minder dan drie weken gaat de bal alweer aan het rollen in de Jupiler Pro League. Onze ...

101
101
'Financiële meevaller voor AA Gent: opbod in de maak'

In een poging om meer middelen vrij te maken staan tal van spelers in de etalage bij AA Gent. Een ...

340
340
'Club Brugge neemt afscheid: trio levert jackpot op'

Club Brugge gaat een historische zomer tegemoet, waarin de kassa luider zal rinkelen dan ooit ...

832
832

Meer sportnieuws