Standard geeft update over transfers Vanheusden én Witsel

door
Standard geeft update over transfers Vanheusden én Witsel

Mogen de fans van Standard dromen van een ploeg die volgend jaar met Axel Witsel en Zinho Vanheusden gaat aantreden? Twee Rouches pur sang. CEO Pierre Locht sprak bij La Dernière Heure over beide transferdossiers. Er zal nog veel moeten gebeuren vooraleer dit een realiteit is.

Standard huurt Zinho Vanheusden van Internazionale en bedong ook een aankoopoptie. Die zou volgens de krant maar liefst 7 miljoen euro bedragen. Dat lijkt geen spek voor Luikse bek. Of toch? 

LEES OOK: Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

Dure Vanheusden

Locht laat weten dat het om een stevige som gaat, maar die ook niet helemaal onhaalbaar is. Daarnaast kan Vanheusden zijn waarde stevig stijgen als hij wordt opgeroepen en bij de club hopen ze dat hij mee mag gaan naar het EK. Domenico Tedesco selecteerde hem alvast niet voor de komende interlands. 

Daarnaast is er ook nog het dossier van Axel Witsel. Die heeft een aflopend contract bij Atlético Madrid en liet onlangs verstaan dat een terugkeer als speler van Standard niet is uitgesloten. Beide partijen hadden al eens contact. 

Hopen op Witsel

Locht geeft dat laatste toe. Standard zal volgend jaar ambitieus aan het seizoen moeten starten om een speler als Witsel te overtuigen. Hij wil de fans niet al te veel hoop geven, maar hij sluit het ook niet uit.

Het is aan de Amerikaanse eigenaars om de alarmerende geluiden inzake fraude uit de wereld te helpen. De fans zijn alvast kritisch voor hen en met een terugkeer van Witsel zouden ze veel punten scoren… Wordt dus nog vervolgd.

Spelen beiden volgend jaar voor Standard?

Meest recent

Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

9
9
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

75
75
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

150
150
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

71
71
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

89
89
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

55
55
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

145
145
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

650
650
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

163
163
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

459
459
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

308
308
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

137
137
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

236
236
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

156
156
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

488
488
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

396
396
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

188
188
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

348
348
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

903
903
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

285
285
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

517
517
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

360
360
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

394
394
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

250
250

Meer sportnieuws