Standard geeft update over transfers Vanheusden én Witsel

355 stemmen
Standard geeft update over transfers Vanheusden én Witsel

Mogen de fans van Standard dromen van een ploeg die volgend jaar met Axel Witsel en Zinho Vanheusden gaat aantreden? Twee Rouches pur sang. CEO Pierre Locht sprak bij La Dernière Heure over beide transferdossiers. Er zal nog veel moeten gebeuren vooraleer dit een realiteit is.

Standard huurt Zinho Vanheusden van Internazionale en bedong ook een aankoopoptie. Die zou volgens de krant maar liefst 7 miljoen euro bedragen. Dat lijkt geen spek voor Luikse bek. Of toch? 

LEES OOK: Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Dure Vanheusden

Locht laat weten dat het om een stevige som gaat, maar die ook niet helemaal onhaalbaar is. Daarnaast kan Vanheusden zijn waarde stevig stijgen als hij wordt opgeroepen en bij de club hopen ze dat hij mee mag gaan naar het EK. Domenico Tedesco selecteerde hem alvast niet voor de komende interlands. 

Daarnaast is er ook nog het dossier van Axel Witsel. Die heeft een aflopend contract bij Atlético Madrid en liet onlangs verstaan dat een terugkeer als speler van Standard niet is uitgesloten. Beide partijen hadden al eens contact. 

Hopen op Witsel

Locht geeft dat laatste toe. Standard zal volgend jaar ambitieus aan het seizoen moeten starten om een speler als Witsel te overtuigen. Hij wil de fans niet al te veel hoop geven, maar hij sluit het ook niet uit.

Het is aan de Amerikaanse eigenaars om de alarmerende geluiden inzake fraude uit de wereld te helpen. De fans zijn alvast kritisch voor hen en met een terugkeer van Witsel zouden ze veel punten scoren… Wordt dus nog vervolgd.

🚀

Spelen beiden volgend jaar voor Standard?

Meest recent

Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

4
4
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

110
110
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

47
47
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

48
48
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

186
186
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

24
24
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

330
330
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

63
63
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

224
224
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

392
392
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

55
55
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

188
188
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

96
96
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

313
313
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

494
494
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

414
414
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

170
170
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

85
85
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

419
419
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

215
215
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

505
505
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

139
139
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

346
346
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

616
616

Meer sportnieuws