Standard geeft update over transfers Vanheusden én Witsel

door
Standard geeft update over transfers Vanheusden én Witsel

Mogen de fans van Standard dromen van een ploeg die volgend jaar met Axel Witsel en Zinho Vanheusden gaat aantreden? Twee Rouches pur sang. CEO Pierre Locht sprak bij La Dernière Heure over beide transferdossiers. Er zal nog veel moeten gebeuren vooraleer dit een realiteit is.

Standard huurt Zinho Vanheusden van Internazionale en bedong ook een aankoopoptie. Die zou volgens de krant maar liefst 7 miljoen euro bedragen. Dat lijkt geen spek voor Luikse bek. Of toch? 

LEES OOK: Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Dure Vanheusden

Locht laat weten dat het om een stevige som gaat, maar die ook niet helemaal onhaalbaar is. Daarnaast kan Vanheusden zijn waarde stevig stijgen als hij wordt opgeroepen en bij de club hopen ze dat hij mee mag gaan naar het EK. Domenico Tedesco selecteerde hem alvast niet voor de komende interlands. 

Daarnaast is er ook nog het dossier van Axel Witsel. Die heeft een aflopend contract bij Atlético Madrid en liet onlangs verstaan dat een terugkeer als speler van Standard niet is uitgesloten. Beide partijen hadden al eens contact. 

Hopen op Witsel

Locht geeft dat laatste toe. Standard zal volgend jaar ambitieus aan het seizoen moeten starten om een speler als Witsel te overtuigen. Hij wil de fans niet al te veel hoop geven, maar hij sluit het ook niet uit.

Het is aan de Amerikaanse eigenaars om de alarmerende geluiden inzake fraude uit de wereld te helpen. De fans zijn alvast kritisch voor hen en met een terugkeer van Witsel zouden ze veel punten scoren… Wordt dus nog vervolgd.

Spelen beiden volgend jaar voor Standard?

Meest recent

Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

22
22
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

47
47
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

99
99
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

41
41
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

161
161
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

80
80
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

97
97
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

491
491
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

394
394
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

326
326
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

291
291
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

135
135
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

569
569
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

482
482
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

301
301
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

165
165
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

446
446
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

222
222
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

302
302
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

85
85
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

197
197
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

452
452
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

131
131
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

43
43
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

132
132

Meer sportnieuws