Zinckernagel waarschuwt Standard: "Zal er alles aan doen"

door
Zinckernagel waarschuwt Standard:

Op zondagmiddag zijn alle ogen op de clash tussen Standard en Club Brugge gericht. Niet alleen Ronny Deila, ook Philip Zinckernagel staat dan een niet zo hartelijk weerzien met Sclessin te wachten. Tenminste, indien hij tijdig klaargestoomd geraakt.

Tenslotte moest de 28-jarige Deen donderdag tegen Bodø/Glimt, toen hij onder meer met een assist een van de uitblinkers was bij Blauw-Zwart, de strijd vroegtijdig staken met last aan de enkel. Gelukkig voor Deila, die het op de flanken mogelijk nog steeds zonder Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa moet stellen, blijkt de schade mee te vallen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

Klaar voor zondag

"Mijn enkel is een beetje gedraaid, maar het komt goed. Ik zal er alles aan doen om van de partij te zijn", wordt Zinckernagel geciteerd door La Dernière Heure. Zelf denkt hij dus speelklaar te zullen geraken. De fans van de Rouches zijn alvast gewaarschuwd. Al wrijven zij zich vooral al in hun handen om hem een warme ontvangst te bezorgen.

"Er gaat sowieso spanning hangen, maar dat motiveert mij net. Ik zal genieten van de sfeer", blijkt Zinckernagel, die wel begrip toont voor hun vijandige houding, echter niet bepaald onder de indruk. "Het wordt zeker speciaal voor mij, want ik heb genoten van mijn tijd bij Standard, maar uiteindelijk is het toch gewoon een wedstrijd als een andere."

Vieren of niet?

Tot slot werd de polyvalente aanvaller, tot dusver goed voor drie goals en drie assists in Brugse loondienst, gevraagd of hij een eventueel doelpunt tegen zijn ex-club zou vieren. "Als ik scoor zal ik nog zien wat ik doe. Maar in dat geval denk ik van wel ja", aldus Zinckernagel. Een scenario dat de ordediensten in Luik alvast bij voorkeur vermijden.

Denkt u dat Zinckernagel zondag zal scoren?

Meest recent

Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

8
8
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku al na WK?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

45
45
Rigaux haalt gram: nieuw goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

50
50
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

99
99
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

47
47
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

63
63
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

49
49
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

266
266
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

59
59
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

39
39
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

225
225
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

75
75
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

59
59
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

159
159
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

135
135
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

207
207
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

567
567
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

136
136
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

98
98
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

447
447
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

128
128
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

169
169
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

507
507
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

250
250

Meer sportnieuws