Zinckernagel waarschuwt Standard: "Zal er alles aan doen"

door
Zinckernagel waarschuwt Standard:

Op zondagmiddag zijn alle ogen op de clash tussen Standard en Club Brugge gericht. Niet alleen Ronny Deila, ook Philip Zinckernagel staat dan een niet zo hartelijk weerzien met Sclessin te wachten. Tenminste, indien hij tijdig klaargestoomd geraakt.

Tenslotte moest de 28-jarige Deen donderdag tegen Bodø/Glimt, toen hij onder meer met een assist een van de uitblinkers was bij Blauw-Zwart, de strijd vroegtijdig staken met last aan de enkel. Gelukkig voor Deila, die het op de flanken mogelijk nog steeds zonder Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa moet stellen, blijkt de schade mee te vallen.

LEES OOK: Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Klaar voor zondag

"Mijn enkel is een beetje gedraaid, maar het komt goed. Ik zal er alles aan doen om van de partij te zijn", wordt Zinckernagel geciteerd door La Dernière Heure. Zelf denkt hij dus speelklaar te zullen geraken. De fans van de Rouches zijn alvast gewaarschuwd. Al wrijven zij zich vooral al in hun handen om hem een warme ontvangst te bezorgen.

"Er gaat sowieso spanning hangen, maar dat motiveert mij net. Ik zal genieten van de sfeer", blijkt Zinckernagel, die wel begrip toont voor hun vijandige houding, echter niet bepaald onder de indruk. "Het wordt zeker speciaal voor mij, want ik heb genoten van mijn tijd bij Standard, maar uiteindelijk is het toch gewoon een wedstrijd als een andere."

Vieren of niet?

Tot slot werd de polyvalente aanvaller, tot dusver goed voor drie goals en drie assists in Brugse loondienst, gevraagd of hij een eventueel doelpunt tegen zijn ex-club zou vieren. "Als ik scoor zal ik nog zien wat ik doe. Maar in dat geval denk ik van wel ja", aldus Zinckernagel. Een scenario dat de ordediensten in Luik alvast bij voorkeur vermijden.

Denkt u dat Zinckernagel zondag zal scoren?

Meest recent

Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

1
1
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

7
7
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

33
33
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

24
24
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

18
18
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

93
93
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

185
185
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

42
42
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

137
137
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

152
152
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

198
198
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

215
215
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

39
39
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

296
296
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

23
23
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

177
177
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

24
24
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

522
522
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

226
226
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

395
395
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

314
314
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

653
653
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

656
656
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

91
91
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

109
109

Meer sportnieuws