Zinckernagel waarschuwt Standard: "Zal er alles aan doen"

door
Zinckernagel waarschuwt Standard:

Op zondagmiddag zijn alle ogen op de clash tussen Standard en Club Brugge gericht. Niet alleen Ronny Deila, ook Philip Zinckernagel staat dan een niet zo hartelijk weerzien met Sclessin te wachten. Tenminste, indien hij tijdig klaargestoomd geraakt.

Tenslotte moest de 28-jarige Deen donderdag tegen Bodø/Glimt, toen hij onder meer met een assist een van de uitblinkers was bij Blauw-Zwart, de strijd vroegtijdig staken met last aan de enkel. Gelukkig voor Deila, die het op de flanken mogelijk nog steeds zonder Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa moet stellen, blijkt de schade mee te vallen.

LEES OOK: Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Klaar voor zondag

"Mijn enkel is een beetje gedraaid, maar het komt goed. Ik zal er alles aan doen om van de partij te zijn", wordt Zinckernagel geciteerd door La Dernière Heure. Zelf denkt hij dus speelklaar te zullen geraken. De fans van de Rouches zijn alvast gewaarschuwd. Al wrijven zij zich vooral al in hun handen om hem een warme ontvangst te bezorgen.

"Er gaat sowieso spanning hangen, maar dat motiveert mij net. Ik zal genieten van de sfeer", blijkt Zinckernagel, die wel begrip toont voor hun vijandige houding, echter niet bepaald onder de indruk. "Het wordt zeker speciaal voor mij, want ik heb genoten van mijn tijd bij Standard, maar uiteindelijk is het toch gewoon een wedstrijd als een andere."

Vieren of niet?

Tot slot werd de polyvalente aanvaller, tot dusver goed voor drie goals en drie assists in Brugse loondienst, gevraagd of hij een eventueel doelpunt tegen zijn ex-club zou vieren. "Als ik scoor zal ik nog zien wat ik doe. Maar in dat geval denk ik van wel ja", aldus Zinckernagel. Een scenario dat de ordediensten in Luik alvast bij voorkeur vermijden.

Denkt u dat Zinckernagel zondag zal scoren?

Meest recent

'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

0
0
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

156
156
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

69
69
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

124
124
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

486
486
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

37
37
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

169
169
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

215
215
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

103
103
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

69
69
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

179
179
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

184
184
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

326
326
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

174
174
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

54
54
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

139
139
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

41
41
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

213
213
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

226
226
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

278
278
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

100
100
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

97
97
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

631
631
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

65
65
'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Beerschot mag nog steeds dromen van een terugkeer op het hoogste niveau, al zal het daarvoor nog ...

224
224

Meer sportnieuws