Zinckernagel waarschuwt Standard: "Zal er alles aan doen"

door
Zinckernagel waarschuwt Standard:

Op zondagmiddag zijn alle ogen op de clash tussen Standard en Club Brugge gericht. Niet alleen Ronny Deila, ook Philip Zinckernagel staat dan een niet zo hartelijk weerzien met Sclessin te wachten. Tenminste, indien hij tijdig klaargestoomd geraakt.

Tenslotte moest de 28-jarige Deen donderdag tegen Bodø/Glimt, toen hij onder meer met een assist een van de uitblinkers was bij Blauw-Zwart, de strijd vroegtijdig staken met last aan de enkel. Gelukkig voor Deila, die het op de flanken mogelijk nog steeds zonder Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa moet stellen, blijkt de schade mee te vallen.

LEES OOK: Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Klaar voor zondag

"Mijn enkel is een beetje gedraaid, maar het komt goed. Ik zal er alles aan doen om van de partij te zijn", wordt Zinckernagel geciteerd door La Dernière Heure. Zelf denkt hij dus speelklaar te zullen geraken. De fans van de Rouches zijn alvast gewaarschuwd. Al wrijven zij zich vooral al in hun handen om hem een warme ontvangst te bezorgen.

"Er gaat sowieso spanning hangen, maar dat motiveert mij net. Ik zal genieten van de sfeer", blijkt Zinckernagel, die wel begrip toont voor hun vijandige houding, echter niet bepaald onder de indruk. "Het wordt zeker speciaal voor mij, want ik heb genoten van mijn tijd bij Standard, maar uiteindelijk is het toch gewoon een wedstrijd als een andere."

Vieren of niet?

Tot slot werd de polyvalente aanvaller, tot dusver goed voor drie goals en drie assists in Brugse loondienst, gevraagd of hij een eventueel doelpunt tegen zijn ex-club zou vieren. "Als ik scoor zal ik nog zien wat ik doe. Maar in dat geval denk ik van wel ja", aldus Zinckernagel. Een scenario dat de ordediensten in Luik alvast bij voorkeur vermijden.

Denkt u dat Zinckernagel zondag zal scoren?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

42
42
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

14
14
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

151
151
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

76
76
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

131
131
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

73
73
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

74
74
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

278
278
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

58
58
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

200
200
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

366
366
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

432
432
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

557
557
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

125
125
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

422
422
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

276
276
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

342
342
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

281
281
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

56
56
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

79
79
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

210
210
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

157
157
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

59
59
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

156
156
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

203
203

Meer sportnieuws