Zinckernagel waarschuwt Standard: "Zal er alles aan doen"

door
Zinckernagel waarschuwt Standard:

Op zondagmiddag zijn alle ogen op de clash tussen Standard en Club Brugge gericht. Niet alleen Ronny Deila, ook Philip Zinckernagel staat dan een niet zo hartelijk weerzien met Sclessin te wachten. Tenminste, indien hij tijdig klaargestoomd geraakt.

Tenslotte moest de 28-jarige Deen donderdag tegen Bodø/Glimt, toen hij onder meer met een assist een van de uitblinkers was bij Blauw-Zwart, de strijd vroegtijdig staken met last aan de enkel. Gelukkig voor Deila, die het op de flanken mogelijk nog steeds zonder Andreas Skov Olsen en Antonio Nusa moet stellen, blijkt de schade mee te vallen.

LEES OOK: Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Klaar voor zondag

"Mijn enkel is een beetje gedraaid, maar het komt goed. Ik zal er alles aan doen om van de partij te zijn", wordt Zinckernagel geciteerd door La Dernière Heure. Zelf denkt hij dus speelklaar te zullen geraken. De fans van de Rouches zijn alvast gewaarschuwd. Al wrijven zij zich vooral al in hun handen om hem een warme ontvangst te bezorgen.

"Er gaat sowieso spanning hangen, maar dat motiveert mij net. Ik zal genieten van de sfeer", blijkt Zinckernagel, die wel begrip toont voor hun vijandige houding, echter niet bepaald onder de indruk. "Het wordt zeker speciaal voor mij, want ik heb genoten van mijn tijd bij Standard, maar uiteindelijk is het toch gewoon een wedstrijd als een andere."

Vieren of niet?

Tot slot werd de polyvalente aanvaller, tot dusver goed voor drie goals en drie assists in Brugse loondienst, gevraagd of hij een eventueel doelpunt tegen zijn ex-club zou vieren. "Als ik scoor zal ik nog zien wat ik doe. Maar in dat geval denk ik van wel ja", aldus Zinckernagel. Een scenario dat de ordediensten in Luik alvast bij voorkeur vermijden.

Denkt u dat Zinckernagel zondag zal scoren?

Meest recent

Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

22
22
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

22
22
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

6
6
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

47
47
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

60
60
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

115
115
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

65
65
Gouden zet van Hasi: "Hij is zeer belangrijk voor Anderlecht"

Besnik Hasi maakt tot op heden weinig indruk als coach van RSC Anderlecht. Maar de trainer heeft wel ...

164
164
Club Brugge slaat toe: eerste wintertransfer is een feit

Dat Club Brugge versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Het bestuur weet dit ook en heeft vandaag ...

284
284
Lukaku naar Anderlecht: icoon stelt zich grote vragen

Bij RSC Anderlecht haalden ze ondertussen al bijna zeven jaar geleden Vincent Kompany terug naar het ...

240
240
Antwerp met sterke zet, STVV absoluut niet verrast

STVV verkocht Rein Van Helden voor 1,5 miljoen euro aan Royal Antwerp FC. Het is geen verrassing dat ...

163
163
'Renard speelt hoog spel: zéér bizarre transferwending'

Yasin Özcan is een miscast van Olivier Renard, niet zijn eerste sinds hij in Brussel de ...

278
278
Romeo Vermant toont grote liefde: "Ik ben gek op haar"

Club Brugge droomt weer van de volgende ronde in de Champions League. Na een moeilijke periode won ...

392
392
'KRC Genk droomt van onverwachte miljoenendeal'

Bij Racing Genk zouden ze idealiter deze mercato een uitgaande transfer afronden die veel geld in de ...

545
545
Kompany over RSCA-moment: “Durf ik dit bij Bayern?”

Vincent Kompany ging al een aantal keren viraal. De coach haalde een paar keer stevig uit bij RSC ...

94
94
Nederlandse pers twijfelt: "Als hij het bij RSCA al niet redt…"

Bij RSC Anderlecht haalden ze een jaar geleden Cédric Hatenboer in huis. Hij speelde echter ...

227
227
De Mil drukt stempel in Gent: kleedkamer doet boekje open

KAA Gent is sterk aan de laatste rechte lijn van de reguliere competitie begonnen. Na de mooie ...

227
227
Saudische aanval op Rode Duivels: twee namen geviseerd

Met dank van de miljardensteun van het staatsfonds 'PIF', investeerden het Saudische voetbal de ...

104
104
Vandaag Inside eindigt in shock na vertrek Johan Derksen

Vandaag Inside keerde deze week terug op televisie. Maar wie vrijdagavond bleef kijken na de ...

32
32
Nainggolan onthult megabedrag dat hij in casino verloor

Radja Nainggolan maakte recent de overstap van Lokeren naar Patro Eisden Maasmechelen, maar het zijn ...

199
199
Boskamp verrast: "Van deze JPL-ploeg geniet ik het meest"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

226
226
'Nieuwe miljoenendeal: Club krijgt cruciaal nieuws in dossier-Seys'

Club Brugge zal ook in 2026 ongetwijfeld weer gaan cashen op de transfermarkt. Men wil de ...

492
492
'Totale wending bij Bayern: Kompany staat perplex'

Bayern München is ijzersterk aan zijn tweede seizoenshelft begonnen en won tot dusver al zijn ...

477
477
TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

269
269
'Grote kuis in Anderlecht: plotwending in de maak?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, zowel op inkomend als uitgaand vlak zowat de meest bezige ...

477
477

Meer sportnieuws