Vanhaezebrouck treft 'grote naam': "Zwaarste tegenstander"

door
Vanhaezebrouck treft 'grote naam':

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen Maccabi Tel Aviv. De Buffalo's zijn uiteraard de grote favoriet in dit duel. Trainers Robbie Keane en Hein Vanhaezebrouck strooiden met lof naar elkaars ploegen. Wie gaat vanavond met de zege aan de haal?

Keane is een legende van het Ierse voetbal en speelde een mooie carrière bij onder meer Tottenham bij elkaar. Sinds dit seizoen is hij trainer van Maccabi Tel Aviv. Zij doen het goed in de competitie, maar Keane schuift AA Gent als favoriet naar voren.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Anderlecht, vuurwerk Antwerp en KVM'

AA Gent zware tegenstander

"AA Gent is een zeer zware tegenstander voor ons. De grootste test tot dusver. AA Gent is de favoriet, gezien de competitie waarin ze spelen en hun budget. Maar dat betekent niet dat wij hen zomaar laten domineren. Wij moeten geloven dat we kunnen winnen. Dat vraag ik altijd van mijn spelers", zei hij aan Het Laatste Nieuws.

Het was best opvallend dat Keane voor Maccabi koos. Iedereen had verwacht dat hij wel ergens in Engeland aan de slag zou gaan. Dat gebeurde dus niet.

Sterkste tegenstander

"Waarom ik voor Maccabi koos? Het is een grote club die strijdt om de prijzen én Europees speelt. Dit was een kans voor mij om me te bewijzen", aldus Keane.

Vanhaezebrouck was op zijn perspraatje dan weer lovend over de tegenstander. "Als je kijkt naar hoeveel ze kampioen werden in Israël... Het is de opponent met de meeste middelen en ervaring. Normaal gezien is Tel Aviv onze zwaarste tegenstander." 

Gaat Gent winnen?

Meest recent

'Club Brugge lacht tanden bloot: nieuwe megatransfer'

Over het algemeen heeft Club Brugge een geslaagde transferperiode achter de rug, al werd het wel een ...

42
42
'Houding Courtois zorgt voor verbazing bij Duivels'

De Rode Duivels nemen het zondagavond op tegen Kazachstan. Of Thibaut Courtois dan meer in actie zal ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Anderlecht, vuurwerk Antwerp en KVM'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

252
252
Knaltransfer na Saudische jackpot? Matteo Dams reageert

Matteo Dams verraste vriend en vijand door op jonge leeftijd naar Saudi-Arabië te trekken. De ...

136
136
‘Einde verhaal: Carrasco incasseert genadeslag'

Yannick Carrasco is volledig uit beeld verdwenen bij de Belgische nationale ploeg. Onder Domenico ...

92
92
‘Overmars haalt uit: straffe dubbelslag Antwerp rond’

Het zijn nog drukke dagen op het slot van de zomermercato voor Royal Antwerp FC. Marc Overmars staat ...

373
373
'Standard verrast met oude bekende Club Brugge én Genk'

Standard Luik is nog niet klaar op de zomermercato. De Rouches zitten in een woelige periode waar ...

332
332
‘KV Mechelen gaat hard: vervanger Schoofs is binnen’

KV Mechelen gaat hard op het slot van de zomermercato. Malinwa zag met Rob Schoofs een belangrijke ...

191
191
‘Garcia zwiert deze Duivel genadeloos in de vuilbak’

De Rode Duivels nemen het namens de WK-kwalificatiewedstrijden op tegen Kazachstan. Liechtenstein ...

393
393
'Twaalf clubs polsten bij KRC Genk: recorddeal in de maak'

Bij KRC Genk gaat Dimitri De Condé nog een miljoenendeal afronden. De Limburgers gaan een van ...

278
278
Comeback Tom Waes zwaar overschaduwd door vraagtekens

Tom Waes heeft zijn comeback op de Vlaamse televisie allerminst gemist. Eén van de ...

116
116
Belgische Eredivisie-smaakmaker gewild: "Veel telefoontjes"

Het kan soms snel gaan in het voetbal. Vraag dat maar aan Jari De Busser. De Belgische doelman deed ...

53
53
'Transferbommetje dreigt rond Bart Verbruggen'

RSC Anderlecht won de afgelopen jaren geen prijzen, maar wist wel heel wat spelers te laten ...

275
275
Garcia op ramkoers: blunder met Vanaken in de maak

Hans Vanaken bewees tegen Liechtenstein opnieuw zijn waarde: rust, inzicht en een natuurlijke klik ...

1307
1307
Volgende knaltransfer Club Brugge: "Bundesliga!"

Club Brugge is goed aan het seizoen begonnen door zich vooral te plaatsen voor de League Phase in de ...

818
818
Terugkeer naar het Lotto Park: Anderlecht in extase

RSC Anderlecht heeft een van de beste jeugdopleidingen van Europa. Een indrukwekkend lijstje dat ...

292
292
Genk misloopt monsterbedrag: deal op de valreep geklapt

Bij KRC Genk rinkelde de kassa weer stevig. Head of Football Dimitri De Condé verkocht al ...

431
431
Explosieve situatie Anderlecht: twee dossiers op kookpunt

RSC Anderlecht heeft geld nodig en zal de komende mercato’s moeten verkopen. Jan-Carlo Simic ...

437
437
'Garcia wisselt: deze elf aan de aftrap tegen Kazachstan'

De Rode Duivels spelen vandaag in het Lotto Park tegen Kazachstan. Rudi Garcia kondigde al aan dat ...

472
472
Pijnlijke klap: Anderlecht grijpt naast miljoenenregen

In een zoektocht naar geld moest RSC Anderlecht Kasper Dolberg verkopen. Sportief een enorm verlies, ...

583
583
'Carrasco krijgt alsnog zijn knaltransfer'

Bij de Rode Duivels is er deze maand opnieuw geen spoor van Yannick Carrasco. De flankaanvaller is ...

178
178
'Club Brugge krijgt nieuws over vertrek Nilsson'

Een dik jaar geleden legde Club Brugge nog 6,5 miljoen euro op tafel om Gustaf Nilsson weg te kapen ...

559
559
Eerste stunt in Croky Cup een feit: 2 profclubs sneuvelen

Er wordt dit weekend niet gevoetbald in de Challenger Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

343
343
Garcia stuurt Duivels stevige waarschuwing voor Kazachstan

Zondag moeten de Rode Duivels alweer aan de bak. Dan staat al hun vierde kwalificatiewedstrijd voor ...

103
103
'Standard wil nog transfervrije slag slaan'

Standard beleefde een opmerkelijke zomer. Met Marc Wilmots kwam er een nieuwe sportief directeur die ...

182
182

Meer sportnieuws