Van Crombrugge over Genkie: "Staat verder dan de piepjonge Doku"

door
Van Crombrugge over Genkie:

Bij RSC Anderlecht en KRC Genk passeerden de afgelopen jaren heel wat talentvolle spelers die nu in Europese topcompetities spelen. Hendrik Van Crombrugge zag er heel wat bij Anderlecht komen en gaan, en nu bij KRC Genk. In de podcast Terril Talks sprak hij over twee spelers.

Van Crombrugge liet in de podcast weten dat Christopher Bonsu Baah heel leergierig is. Hij vindt de 18-jarige flankaanvaller op bepaalde vlakken verder staan dan Jérémy Doku, toen die pas kwam piepen bij RSC Anderlecht. Al maakte Van Crombrugge Doku op nog jongere leeftijd mee bij Anderlecht.

Hij debuteerde op zijn zestiende in de eerste ploeg. Na 37 wedstrijden was hij op zijn 18de al voor 27 miljoen euro weg bij Anderlecht, dat hem verkocht aan Stade Rennes.

LEES OOK: HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Dure vogel voor Genk

Bonsu Baah wordt binnen twee maanden 19 jaar. De jonge Ghanees werd voor 5,2 miljoen euro gekocht door Genk en dat bedrag kan via enkele bonussen nog enkele miljoenen euro’s stijgen. De talentvolle speler moet net als de piepjonge Doku nog werken aan zijn statistieken. Voorlopig staat die teller op 0 goals en 0 assists in 13 wedstrijden (376 minuten).

Zoals Doku richting de top?

Hij heeft heel veel talent en zeker het potentieel om op een dag in een van de grootste competities ter wereld te spelen, zoals Doku nu doet bij Manchester City. Bonsu Baah pakte wel al twee domme rode kaarten en moet in bepaalde fases nog slimmer worden.

Hoe meer matchen hij speelt en ervaring zal opdoen, hoe beter hij dergelijke situaties zal aanvatten. De speler heeft tijdens zijn speelminuten ook al heel veel mooie zaken laten zien.

 

Gaat Bonsu Baah net als Doku de wereldtop halen?

Meest recent

Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

1
1
Club-Gent onder hoogspanning: Louwagie geeft schuldige Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

30
30
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

33
33
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

121
121
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

36
36
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

236
236
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

221
221
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

130
130
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

28
28
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

321
321
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

218
218
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

146
146
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

147
147
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

25
25
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

275
275
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

48
48
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

69
69
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

83
83
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

150
150
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

289
289
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

536
536
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

260
260
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

451
451
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

270
270
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

142
142

Meer sportnieuws