Van Crombrugge over Genkie: "Staat verder dan de piepjonge Doku"

door
Van Crombrugge over Genkie:

Bij RSC Anderlecht en KRC Genk passeerden de afgelopen jaren heel wat talentvolle spelers die nu in Europese topcompetities spelen. Hendrik Van Crombrugge zag er heel wat bij Anderlecht komen en gaan, en nu bij KRC Genk. In de podcast Terril Talks sprak hij over twee spelers.

Van Crombrugge liet in de podcast weten dat Christopher Bonsu Baah heel leergierig is. Hij vindt de 18-jarige flankaanvaller op bepaalde vlakken verder staan dan Jérémy Doku, toen die pas kwam piepen bij RSC Anderlecht. Al maakte Van Crombrugge Doku op nog jongere leeftijd mee bij Anderlecht.

Hij debuteerde op zijn zestiende in de eerste ploeg. Na 37 wedstrijden was hij op zijn 18de al voor 27 miljoen euro weg bij Anderlecht, dat hem verkocht aan Stade Rennes.

LEES OOK: Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Dure vogel voor Genk

Bonsu Baah wordt binnen twee maanden 19 jaar. De jonge Ghanees werd voor 5,2 miljoen euro gekocht door Genk en dat bedrag kan via enkele bonussen nog enkele miljoenen euro’s stijgen. De talentvolle speler moet net als de piepjonge Doku nog werken aan zijn statistieken. Voorlopig staat die teller op 0 goals en 0 assists in 13 wedstrijden (376 minuten).

Zoals Doku richting de top?

Hij heeft heel veel talent en zeker het potentieel om op een dag in een van de grootste competities ter wereld te spelen, zoals Doku nu doet bij Manchester City. Bonsu Baah pakte wel al twee domme rode kaarten en moet in bepaalde fases nog slimmer worden.

Hoe meer matchen hij speelt en ervaring zal opdoen, hoe beter hij dergelijke situaties zal aanvatten. De speler heeft tijdens zijn speelminuten ook al heel veel mooie zaken laten zien.

 

Gaat Bonsu Baah net als Doku de wereldtop halen?

Meest recent

Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

0
0
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

8
8
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

99
99
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

82
82
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

111
111
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

119
119
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

296
296
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

177
177
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

127
127
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

65
65
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

136
136
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

187
187
Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

419
419
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

293
293
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

111
111
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

185
185
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

627
627
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

334
334
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

443
443
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

297
297
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

124
124
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

804
804
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

615
615
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

383
383
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

269
269

Meer sportnieuws