Van Crombrugge over Genkie: "Staat verder dan de piepjonge Doku"

door
Van Crombrugge over Genkie:

Bij RSC Anderlecht en KRC Genk passeerden de afgelopen jaren heel wat talentvolle spelers die nu in Europese topcompetities spelen. Hendrik Van Crombrugge zag er heel wat bij Anderlecht komen en gaan, en nu bij KRC Genk. In de podcast Terril Talks sprak hij over twee spelers.

Van Crombrugge liet in de podcast weten dat Christopher Bonsu Baah heel leergierig is. Hij vindt de 18-jarige flankaanvaller op bepaalde vlakken verder staan dan Jérémy Doku, toen die pas kwam piepen bij RSC Anderlecht. Al maakte Van Crombrugge Doku op nog jongere leeftijd mee bij Anderlecht.

Hij debuteerde op zijn zestiende in de eerste ploeg. Na 37 wedstrijden was hij op zijn 18de al voor 27 miljoen euro weg bij Anderlecht, dat hem verkocht aan Stade Rennes.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Dure vogel voor Genk

Bonsu Baah wordt binnen twee maanden 19 jaar. De jonge Ghanees werd voor 5,2 miljoen euro gekocht door Genk en dat bedrag kan via enkele bonussen nog enkele miljoenen euro’s stijgen. De talentvolle speler moet net als de piepjonge Doku nog werken aan zijn statistieken. Voorlopig staat die teller op 0 goals en 0 assists in 13 wedstrijden (376 minuten).

Zoals Doku richting de top?

Hij heeft heel veel talent en zeker het potentieel om op een dag in een van de grootste competities ter wereld te spelen, zoals Doku nu doet bij Manchester City. Bonsu Baah pakte wel al twee domme rode kaarten en moet in bepaalde fases nog slimmer worden.

Hoe meer matchen hij speelt en ervaring zal opdoen, hoe beter hij dergelijke situaties zal aanvatten. De speler heeft tijdens zijn speelminuten ook al heel veel mooie zaken laten zien.

 

Gaat Bonsu Baah net als Doku de wereldtop halen?

Meest recent

'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

18
18
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

90
90
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

131
131
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

337
337
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

63
63
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

52
52
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

140
140
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

351
351
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

151
151
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

79
79
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

315
315
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

433
433
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

46
46
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

185
185
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

653
653
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

182
182
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

135
135
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

198
198
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

34
34
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

379
379
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

84
84
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

246
246
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

382
382
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

208
208
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

334
334

Meer sportnieuws