Selectie Club: onverwachte naam meldt zich voor Noorse trip

door
Selectie Club: onverwachte naam meldt zich voor Noorse trip

Donderdagavond is het opnieuw uitkijken naar de drie Belgische ploegen in de Conference League. Club Brugge gaat op het veld van Bodo/Glimt bijvoorbeeld op zoek naar zijn eerste zege. En inmiddels maakte coach Ronny Deila ook zijn selectie bekend.

Blauw-Zwart startte behoorlijk goed aan zijn allereerste campagne ooit in het jongste Europese clubtoernooi. Tijdens de openingsspeeldag was Club veruit de beste ploeg tegen het Turkse Besiktas JK. Maar na een late miscommunicatie werden alsnog twee punten weggegeven: 1-1.

Donderdag moet dus één en ander rechtgezet worden op bezoek bij Bodo/Glimt. De ex-club van Hugo Vetlesen en Philip Zinckernagel staat momenteel aan de leiding in de Noorse eerste divisie en mag dus niet onderschat worden. Twee jaar geleden haalde ze nog de kwartfinales van de UECL.

LEES OOK: Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Terugkeer Buchanan

In aanloop naar het duel tegen zijn landgenoten, kreeg coach Ronny Deila wel een flinke opsteker. Zo maakt Tajon Buchanan zijn rentree in de wedstrijdselectie. De Canadees begon het seizoen als titularis op de rechtsback-positie, maar viel vlak voor de voorbije interland-break geblesseerd uit.

Sindsdien kwam Buchanan niet meer in actie, nu lijkt hij dus voldoende hersteld om zijn seizoen te hervatten. Al valt af te betwijfelen of hij ook meteen klaar zal zijn om te starten. Dat zou nochtans welgekomen zijn, zijn doublure Kyriani Sabbe ligt immers wel nog steeds in de lappenmand.

Géén Nusa en Skov

Voor Bjorn Meijer, die afgelopen weekend minuten maakte bij Club Nxt, komt de match dan weer te vroeg. Ook Antonio Nusa zal er niet bij zijn tegen zijn landgenoten, al reist hij mogelijk wel mee naar Noorwegen. De meest opvallende afwezige is echter Andreas Skov Olsen, over zijn absentie werd vooralsnog niet gecommuniceerd. Tot slot heeft Deila in zijn selectie ook plaats voorzien voor jonkies Shion Homma en Victor Barbera, al is de kans erg klein dat zij ook speelminuten zullen maken.

Club moet in januari een extra rechtsback aantrekken ...

Meest recent

Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

24
24
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

110
110
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

81
81
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

178
178
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

106
106
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

58
58
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

472
472
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

226
226
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

560
560
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

404
404
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

278
278
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

159
159
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

108
108
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

114
114
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

99
99
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

69
69
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

160
160
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

168
168
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

388
388
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

120
120
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

357
357
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

50
50
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

455
455
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200

Meer sportnieuws