Dit is hét pijnpunt dat Vrancken moet oplossen bij Genk

door
Dit is hét pijnpunt dat Vrancken moet oplossen bij Genk

KRC Genk mag niet tevreden zijn over de eerste maanden van het seizoen. In Europa wist het zijn grote doelstelling: minstens Europa League, niet te bewerkstelligen. Het werd gelukkig nog Conference League. In de competitie is de start ook niet geslaagd.

KRC Genk is een van de meest aantrekkelijke ploegen van het land. Dimitri De Condé kiest voor spelers die technisch zeer vaardig zijn. Alleen mist Genk precies dat ‘killersinstinct’ om echt voor die resultaten te gaan.

LEES OOK: STVV-fans opgeschrikt: Groot geheim komt naar boven

Aanvallend sterk 

Killian Overmeire denkt dat hij weet waarom Genk zo moeilijk matchen wint. “Genk is aanvallend bijzonder sterk, maar de discipline die Antwerp verdedigend heeft, komen zij te kort", vertelt Overmeire in Extra Time.

Het is Wouter Vrancken zijn stijl. Ook bij KV Mechelen hanteerde hij een aanvallende stijl, waardoor het defensief soms wel eens mis ging. "Zo lieten ze zich tegen Westerlo enkele keren kinderlijk in de luren leggen in hun rug. Een neveneffect van hun aanvallende voetbalstijl”, aldus Overmeire. 

Veel mooie voetballers 

Genk heeft aanvallende backs, een heel aanvallend middenveld en achteraan ook spelers die graag uitvoetballen. Het zijn veel 'mooie voetballers".

"Al die spelers hebben zo'n immense drang naar voren. Als ze aanvallen, zie je ze allemaal gigantische inspanningen naar voren toe leveren. Dat maakt ze ook zo aantrekkelijk om naar te kijken. Verdedigend missen ze diezelfde over-mijn-lijk-mentaliteit. Dan sprinten ze niet zo hard terug of gooien ze er niet nog een extra tackle in."

Trending:

'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Speelt Genk té aanvallend?

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

3
3
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

100
100
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

40
40
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

34
34
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

345
345
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

129
129
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

147
147
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1002
1002
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

39
39
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

219
219
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

508
508
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

683
683
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

908
908
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

352
352
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

213
213
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

102
102
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

344
344
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1049
1049
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

196
196
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

344
344
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

899
899
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

363
363
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

470
470
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

96
96
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws