Antwerp ontvangt hoopgevende update uit ziekenboeg

door
Antwerp ontvangt hoopgevende update uit ziekenboeg

In een uitverkochte Bosuil hoopt Antwerp woensdag tegen Shakhtar Donetsk haar eerste punten in de Champions League te pakken. Mark van Bommel kan dan wellicht nog geen beroep doen op Ritchie De Laet, al lijkt de ziekenboeg van de Great Old wel langzaam leeg te lopen.

Zo was Bjorn Engels een opvallende aanwezige op de laatste training voor de ontmoeting met de Oekraïners. De kans dat hij na anderhalf jaar in de lappenmand eindelijk nog eens in actie komt oogt weliswaar gering, al maakt de verdediger wel deel uit van de Europese spelerslijst.

LEES OOK: Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

Vines overtreft verwachting

In tegenstelling tot Sam Vines, die omwille van een administratieve blunder sowieso niet inzetbaar is. Niettemin viel er ook omtrent de Amerikaanse linksback, die intussen al een maand aan de kant staat, goed nieuws te rapen op het oefenveld. Hij traint er namelijk alweer individueel.

Het herstel van Vines lijkt dus voorspoedig te verlopen. Mogelijk is hij dan ook sneller dan verwacht klaar om links achterin de concurrentie aan te gaan met Owen Wijndal. Gelet op het drukke programma zijn alle wisselopties alleszins meer dan welkom voor Van Bommel en zijn staf.

Wachten op Ondrejka

In het offensieve compartiment hoeft hij op Jacob Ondrejka helaas dan weer nog niet meteen te rekenen. Van de langdurig geblesseerde flankaanvaller, die deels in zijn thuisland Zweden mag recupereren, viel volgens Gazet van Antwerpen tenslotte nog altijd geen spoor te bekennen.

🚀

Wie is volgens u een betere linksback?

Meest recent

Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

39
39
‘Anderlecht flikt het: oude bekende komt aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

489
489
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

57
57
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

355
355
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

112
112
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

155
155
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

40
40
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

302
302
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

156
156
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

543
543
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

94
94
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

158
158
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

112
112
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

160
160
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

198
198
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

301
301
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

131
131
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

53
53
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

72
72
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

350
350
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

77
77
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

389
389
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

350
350
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

85
85
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

261
261

Meer sportnieuws