Antwerp verwelkomt opvallend gezicht op training

door
Antwerp verwelkomt opvallend gezicht op training

Royal Antwerp FC staat woensdag voor een belangrijke opdracht in de Champions League. De Great Old ontvangt Shakhtar Donetsk in wat meteen cruciaal duel kan zijn in de strijd om de derde plek in de groep. Daags voor de partij trainde Antwerp nog een laatste keer.

Geen Ritchie De Laet in die laatste oefensessie. De verdediger is nog altijd out met een knieblessure en moet het duel tegen de Oekraïners aan zich voorbij laten gaan. Wie wel van de partij was, was Björn Engels. De centrale verdediger trainde volgens Het Nieuwsblad tijdens het open gedeelte voor de pers mee met de groep.

Engels kwam in 2021 over van Aston Villa voor 3,5 miljoen euro. Hij speelde tot nu toe 20 keer voor de Great Old, maar staat al een lange tijd geblesseerd aan de kant met een probleem aan de achillespees. Nu loert er echter licht aan het einde van de tunnel voor de ex-speler van Club Brugge, die nog een contract heeft tot midden 2026 in de Scheldestad.

LEES OOK: Ongeziene Jupiler Pro League-jackpot: één club oppermachtig

Eerste punten

Antwerp hoopt tegen Shakhtar zijn eerste punten te pakken in de Champions League. Op speeldag 1 was het meer dan een maatje te klein voor FC Barcelona, dat het nu opneemt tegen FC Porto. De Portugezen wonnen in hun eerste duel met 3-1 tegen Shakhtar, waardoor de leidersplaats in de groep op het spel staat.

Zien we Engels snel een wedstrijd spelen?

Meest recent

Geplaagde coach Amorim komt met héél pijnlijke boodschap

Manchester United was 25 jaar geleden nog de beste club ter wereld, maar anno 2025 zijn ze niet meer ...

22
22
Onder vuur: Renard breekt stilzwijgen met droomscenario

Olivier Renard kreeg de nodige kritiek voor zijn toch wel wisselvallige zomermercato. De sportieve ...

123
123
Degryse fileert Club-bestuur: “Hoelang lachen ze nog?"

Club Brugge is pover begonnen aan het seizoen in de Jupiler Pro League. Ze verloren terecht met 1-0 ...

205
205
3 op 10 - RSCA-speler krijgt keiharde veeg uit de pan

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd de volle buit te pakken in een topwedstrijd in eigen ...

154
154
Bal aan het rollen: tweede grote doorbraak in DAZN-soap?

Na maanden van onderhandelingen werd afgelopen weekend een eerste groot akkoord bereikt omtrent de ...

631
631
Tzolis op bank gezet: Hayen onthult de echte reden

Na amper zes competitieduels is de tweede nederlaag van Club Brugge in de eigen Jupiler Pro League ...

217
217
Samoise moet zélf ingrijpen na VAR-fase: "Bizarre situatie"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

101
101
El Ouahdi verkoopt messcherpe sneer aan Anderlecht

KRC Genk is er zondagavond niet in geslaagd om het tweede luik van het seizoen met een overwinning ...

289
289
Jackers stort in: Club riskeert groot drama

Het bestuur pusht, Jackers kraakt: twee momenten en het huis staat in brand. Achter de storm zit een ...

402
402
Engeland in shock na waanzinnig optreden Doku

Na een aarzelende start van de competitie heeft Manchester City zondagavond nog eens indruk gemaakt ...

282
282
Anderlecht genaaid door arbitrage? Ex-ref antwoordt Hasi

RSC Anderlecht speelde zondagavond een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op een ...

939
939
Afgang met zware gevolgen: eerste slachtoffer bij Club

Club Brugge heeft allerminst een geslaagde aanloop naar het Champions League-duel tegen AS ...

702
702
Vrancken trekt belangrijke les uit afstraffing

Na zeven wedstrijden is STVV zijn ongeslagen status kwijt. De Kanaries gingen zondagavond pijnlijk ...

78
78
Vazquez doet Anderlecht straffe belofte na bevrijdende goal

Anderlecht speelde zondag zijn eerste wedstrijd na de interlandbreak en na het turbulente einde van ...

411
411
Barça houdt voor minipubliek schietoefening tegen Valencia

FC Barcelona heeft de aansluiting met Real Madrid zondag niet verloren. Het blijft in het spoor van ...

80
80
Modric en Saelemaekers doen San Siro ontploffen

AC Milan begon zijn seizoen dramatisch met een thuisnederlaag tegen Cremonese, maar lijkt stilaan ...

175
175
Rode kaarten Anderlecht: Hasi sloopt de scheids

De kraker tussen Anderlecht en Genk van zondagavond heeft heel wat voer voor discussie opgeleverd. ...

873
873
El Ouahdi komt met bizarre reactie na schwalbe

De topper tussen Anderlecht en Genk heeft zondagavond uiteindelijk een gelijkspel opgeleverd. ...

340
340
Storm bij Anderlecht: Coosemans haalt uit na rode kaart

Anderlecht heeft zondag vrede moeten nemen met een puntje in de topper tegen Genk. Het leek nochtans ...

538
538
Skoras steekt Club pijnlijke waarheid onder neus

AA Gent maakte zondag een statement, want het boekte een zeer knappe zege tegen Antwerp. Met een man ...

607
607
STVV gaat volledig met de billen bloot tegen Westerlo

STVV begon uiterst fraai aan de competitie en kon vandaag weer mee aan kop komen. De Kanaries ...

63
63
Rob Schoofs koestert één grote droom na debuut bij Union

Union pakte gisteren in de absolute slotfase de zege op het veld van Dender. De landskampioen trekt ...

138
138
Lotto Park kookt: Vazquez en rood zorgen voor spektakel

In het Lotto Park werd het vanavond allesbehalve een gewone topper. Anderlecht moest al vroeg met ...

443
443
Dries Mertens viert babyborrel in kolkend Lotto Park

Anderlecht staat momenteel op voorsprong in de topper tegen Racing Genk, al moet het wel nog een ...

137
137
Doku schittert in verwoestende Manchester-derbyzege

Jérémy Doku heeft zich op weergaloze wijze in de kijker gespeeld tijdens de ...

246
246

Meer sportnieuws