Genk krijgt cruciaal nieuws over schorsing Bonsu Baah

door
Genk krijgt cruciaal nieuws over schorsing Bonsu Baah

KRC Genk speelde het voorbije weekend op eigen veld 3-3 gelijk tegen KVC Westerlo. Een opvallend moment in die wedstrijd was de rode kaart voor Christopher Bonsu Baah. De jonge Ghanees kreeg rood na een discutabele fase.

Op slag van rust kreeg Bonsu Baah een rode kaart onder de neus geschoven. De flankaanvaller probeerde in een duel zich los te rukken van Thomas Van den Keybus en raakte daarbij zijn tegenstander met de hand in het gezicht. Scheidsrechter Wesli De Cremer toonde geen genade, want hij gaf de jonge Ghanees zelfs geen tweede geel maar meteen rechtstreeks rood.

HLN meldde daarna dat het Bondsparket een schorsing eiste van maar liefst drie speeldagen, al zou er daarvan wel slechts één effectief zijn en twee met uitstel. Daarnaast zou Bonsu Baah ook een boete van 2.500 euro moeten betalen. Scheidsrechter De Cremer verduidelijkte daarop de rode kaart van Bonsu Baah en gaf toe dat een gele kaart misschien beter was geweest, waarop de bondsprocureur meteen ingreep.

LEES OOK: Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Schorsing ingetrokken

HLN meldt namelijk dat de bondsprocureur de schorsing van Bonsu Baah ingetrokken heeft. Baah zal dus niet op de strafbank moeten zitten na de gecontesteerde fase, ongetwijfeld tot grote tevredenheid van coach Wouter Vrancken, die na afloop van de wedstrijd tegen Westerlo niet te spreken was over de rode kaart voor zijn speler.

Correcte beslissing?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

36
36
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

26
26
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

50
50
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

63
63
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

95
95
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

26
26
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

75
75
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

257
257
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

110
110
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

187
187
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

49
49
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

194
194
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

90
90
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

87
87
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

347
347
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

235
235
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

331
331
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

304
304
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

441
441
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

215
215
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

373
373

Meer sportnieuws