Genk krijgt cruciaal nieuws over schorsing Bonsu Baah

door
Genk krijgt cruciaal nieuws over schorsing Bonsu Baah

KRC Genk speelde het voorbije weekend op eigen veld 3-3 gelijk tegen KVC Westerlo. Een opvallend moment in die wedstrijd was de rode kaart voor Christopher Bonsu Baah. De jonge Ghanees kreeg rood na een discutabele fase.

Op slag van rust kreeg Bonsu Baah een rode kaart onder de neus geschoven. De flankaanvaller probeerde in een duel zich los te rukken van Thomas Van den Keybus en raakte daarbij zijn tegenstander met de hand in het gezicht. Scheidsrechter Wesli De Cremer toonde geen genade, want hij gaf de jonge Ghanees zelfs geen tweede geel maar meteen rechtstreeks rood.

HLN meldde daarna dat het Bondsparket een schorsing eiste van maar liefst drie speeldagen, al zou er daarvan wel slechts één effectief zijn en twee met uitstel. Daarnaast zou Bonsu Baah ook een boete van 2.500 euro moeten betalen. Scheidsrechter De Cremer verduidelijkte daarop de rode kaart van Bonsu Baah en gaf toe dat een gele kaart misschien beter was geweest, waarop de bondsprocureur meteen ingreep.

LEES OOK: Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

Schorsing ingetrokken

HLN meldt namelijk dat de bondsprocureur de schorsing van Bonsu Baah ingetrokken heeft. Baah zal dus niet op de strafbank moeten zitten na de gecontesteerde fase, ongetwijfeld tot grote tevredenheid van coach Wouter Vrancken, die na afloop van de wedstrijd tegen Westerlo niet te spreken was over de rode kaart voor zijn speler.

Correcte beslissing?

Meest recent

Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

23
23
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

53
53
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

57
57
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

50
50
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

80
80
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

32
32
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

111
111
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

52
52
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

186
186
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

78
78
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

60
60
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

307
307
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

115
115
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

60
60
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

54
54
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

49
49
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

293
293
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

131
131
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

181
181
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

56
56
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

148
148
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

161
161
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

133
133
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

182
182

Meer sportnieuws