Refs bekend voor JPL-toppers Standard-Club en Gent-Genk

door
Refs bekend voor JPL-toppers Standard-Club en Gent-Genk

Binnen een dikke week zijn de nationale ploegen weer aan zet. Maar eerst staat nog een erg interessante tiende speeldag in de Jupiler Pro League op het programma. En inmiddels maakte de KBVB ook de scheidsrechters-aanduidingen bekend.

Alvorens de tweede interland-periode van het seizoen losbarst, hebben de kalendermakers in de Jupiler Pro League nog enkele fraaie affiches ingepland. Zo wordt het komend weekend onder meer uitkijken naar de clash tussen Standard en Club Brugge, de topper AA Gent-KRC Genk en de kelderkraker Westerlo-KV Kortrijk.

LEES OOK: Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Terugkeer Deila

Het Referee Department van de KBVB besloot ondertussen ook welke scheidsrechters die matchen in goede banen zullen leiden. Erik Lambrechts mag zich alvast opmaken voor een pittige zondagmiddag. Hij fluit immers het duel tussen Standard en Club Brugge op Sclessin, waar het ongetwijfeld zal kolken voor de terugkeer van Ronny Deila.

Enkele uren later kruisen AA Gent en KRC Genk dan weer de degens met mekaar. Twee ploegen die dit seizoen al mooi voetbal lieten zien en worden bestempeld als potentiële titelkandidaten. Voor deze wedstrijd werd beroep gedaan op Jasper Vergoote als hoofdscheidsrechter.

Kelkerkraker in Kuipje

Daags voordien is de blik dan weer op de onderste regionen van het klassement gericht. Westerlo strijdt met KV Kortrijk, waar Glen De Boeck voor het eerst plaatsneemt op de trainersbank, immers in een rechtstreeks duel om de rode lantaarn. Het is Nahan Verboomen die de kelderkraker voor zijn rekening neemt.

Nicolas Laforge trekt zaterdagavond dan weer naar het Lotto Park om Anderlecht-KV Mechelen te leiden. Landskampioen Antwerp krijgt dan weer het bezoek van Eupen, Bram Van Driessche mag zich opmaken voor een trip naar de Bosuil. Het afsluitende duel tussen STVV en Union, is tot slot bestemd voor Kevin Van Damme.

In welke match verwacht u de meeste gele kaarten?

Meest recent

'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

5
5
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

101
101
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

102
102
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

42
42
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

151
151
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

177
177
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

23
23
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

85
85
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

177
177
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

158
158
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

328
328
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

207
207
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

74
74
Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

234
234
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

338
338
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

338
338
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

101
101
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

64
64
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

405
405
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

489
489
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

210
210
Lavia níét naar Jonge Duivels: oorzaak bizarre soap bekend

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

133
133
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

158
158
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

500
500

Meer sportnieuws