Wéér geen zege: Koita zadelt ook Club met kater op

door
Wéér geen zege: Koita zadelt ook Club met kater op

Club Brugge heeft zondagavond voor de vierde wedstrijd op rij vrede moeten nemen met een 1-1-gelijkspel. Uitblinker Andreas Skov Olsen bracht Blauw-Zwart vlak na de rust nochtans op voorsprong tegen STVV. Maar Gouden Stier Aboubakary Koita bezorgde de Limburgers alsnog een knap punt.

Club-coach Deila had voor de gelegenheid enkele wissels doorgevoerd. Zo kregen Boyata, Odoi, Nielsen en Jutgla hun kans vanaf de aftrap. Met die aangepaste basiself kwam de thuisploeg in de openingsminuten wel goed weg. Zo kwam Godeau iets tekort om STVV op voorsprong te zetten.

Vervolgens nam Blauw-Zwart de wedstrijd wel stevig in handen. Met name Skov Olsen zette de bezoekende doelman Suzuki meermaals aan het werk, terwijl Zinckernagel op zijn beurt het doelhout liet trillen. Aan de overzijde liet Kaya het dan weer liggen om de score te openen.

LEES OOK: STVV-fans opgeschrikt: Groot geheim komt naar boven

Koita met 4de goal op één week

Na de pauze kon Club echter meteen toeslaan. Uitblinker Skov Olsen werd goed bediend door De Cuyper en de Deen maakte er 1-0 van met zijn zesde competitietreffer van het seizoen. Via Vanaken en Jutgla liet Blauw-Zwart vervolgens de kansen liggen om de match helemaal op slot te doen.

En die missers kwamen de thuisploeg duur te staan. Koita dook immers de zestien en wist Mignolet te kloppen met zijn vierde treffer op één week tijd. De spits kreeg niet veel later zelfs de kans om de match helemaal te doen kantelen, maar mikte zijn vrije trap op Mignolet.

Vierde 1-1-gelijkspel op rij

Club moest dus alles op alles zetten om de drie punten thuis te houden, Deila gooide ook nog Thiago en Vetlesen in de strijd. Maar het mocht niet baten, wederom bleef Blauw-Zwart steken op een 1-1-gelijkspel. Komende donderdag moet dan ook een gepaste reactie volgen in het Europese duel tegen Bodo/Glimt. STVV staat op zijn beurt aan de rand van de top 6 en kan spreken over een meer dan geslaagde seizoensstart.

Trending:

‘Club Brugge ontsnapt aan miljoenenflop met Meijer’
‘Club Brugge ontsnapt aan miljoenenflop met Meijer’

Wie verdiende de overwinning het meest?

Meest recent

‘Inter en Spurs vechten om Rode Duivel: 25 miljoen euro’

De Rode Duivels zijn ook deze zomermercato gewild. Wie zeker klaar lijkt voor een stap hogerop is ...

16
16
‘Lionel Messi op zucht van straffe transferwending’

Waar ligt de toekomst van Lionel Messi? Het contract van de Argentijn bij Inter Miami loopt in ...

17
17
‘Transferbom: De Cuyper kiest níét voor AC Milan’

Maxim De Cuyper was afgelopen seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge en de linksback stond ...

414
414
Antwerp-fans eisen wraak na fiasco: “Smijt die nu buiten!”

Royal Antwerp FC kwam plots met het nieuws naar buiten dat Jelle Bataille de club zal verlaten. ...

103
103
‘Lavia bezorgt Chelsea wéér nachtmerrie’

Romeo Lavia is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder maakte al op jonge leeftijd ...

73
73
‘Trossard zet eerste stap richting schokkende Arsenal-exit’

Arsenal zag de titel vorig seizoen weer aan zich voorbijgaan. The Gunners willen op de zomermercato ...

100
100
‘Ruzie loert: Club Brugge aast op ster van rivaal’

Club Brugge liep vorig seizoen de titel mis, maar Blauw-Zwart maakte wel veel indruk in de Champions ...

376
376
Jonkie maakt indruk: Standard boekt vlotte zege

Vorig seizoen wist Standard te verrassen door met zeer beperkte middelen toch lange tijd mee te ...

147
147
'Barça schakelt bliksemsnel na njet van Williams'

FC Barcelona hield zich deze zomer tot dusver vrij koest op de transfermarkt. Het liet enkele ...

89
89
Einde in mineur: Arsenal stuurt oude JPL-bekende ongenadig door

Arsenal greep vorig seizoen nog maar eens naast de prijzen. Ondanks het falen van Manchester City ...

69
69
'Westerlo ziet miljoenentransfer in duigen vallen'

Bij KVC Westerlo heerst er op dit moment nog stilte voor de storm. Het bleef tot dusver relatief ...

90
90
'Standard zwiert met miljoenen voor laatste transfer'

Geen Belgische ploeg die deze zomer al zo actief was op de transfermarkt als Standard. De Rouches ...

249
249
‘Transferoorlog breekt uit tussen Gent en Anderlecht’

Het blijft een zeer hete transferzomer voor Anderlecht. Er werden de voorbije weken en maanden al ...

364
364
TRANSFERUURTJE: 'Club vermijdt transferflop, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

420
420
Westerlo toont ferme ambities: totaal van 46 miljoen euro

Westerlo is al sinds 2019 in handen van Turkse eigenaar Oktay Ercan en de zakenman is niet vies van ...

137
137
Nico Williams schokt iedereen met definitieve transferkeuze

FC Barcelona aast al een tijdje achter Nico Williams en deze zomermercato kwam ook Bayern ...

272
272
Anderlecht-fans reageren woedend: “Ze lachen met ons!”

RSC Anderlecht stelde vier nieuwe shirts voor. Paars-Wit legde het volledige creatieve ontwerp in de ...

584
584
STVV gaat weer Japanse toer op met aanwinst nummer acht (!)

Sint-Truiden VV zit niet stil op de zomermercato. Op de officiële kanalen werd al de achtste ...

60
60
KBVB komt met groot nieuws: contract tot 2028

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is al een tijdje een nieuwe weg ingeslagen. Onder leiding van ...

79
79
Straffe Stromae: Anderlecht verbaast met vier nieuwe shirts

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen de nieuwe shirts voor volgend seizoen voorgesteld. ...

252
252
'Lokeren past voor ex-Rode Duivel, wel zoon Gouden Schoen?'

Begin augustus wordt het seizoen in de Challenger Pro League afgetrapt en dus zijn heel wat clubs ...

212
212
'Jashari-bom barst: Milan en Club neus aan neus'

Bij Club Brugge lijkt het echte transfervuurwerk nog te moeten losbarsten. Ferran Jutgla trok wel ...

1216
1216
‘Bang afwachten: Bakayoko dreigt alles te verliezen’

In de voorbije mercato's draaide de geruchtenmolen telkens op volle toeren rond Johan Bakayoko, maar ...

109
109
‘Spaans duel ontbrandt: Anderlecht ruikt miljoenen’

Bij Anderlecht blijft het een zeer drukke transferzomer. Vooral op inkomend vlak is sportief ...

855
855
'Genk sluit opvallende transferdeal’'

Bij KRC Genk kennen ze tot dusver een vrij rustige zomermercato. Met Daan Heymans streek er tot ...

441
441

Meer sportnieuws