Wéér geen zege: Koita zadelt ook Club met kater op

264 stemmen
Wéér geen zege: Koita zadelt ook Club met kater op

Club Brugge heeft zondagavond voor de vierde wedstrijd op rij vrede moeten nemen met een 1-1-gelijkspel. Uitblinker Andreas Skov Olsen bracht Blauw-Zwart vlak na de rust nochtans op voorsprong tegen STVV. Maar Gouden Stier Aboubakary Koita bezorgde de Limburgers alsnog een knap punt.

Club-coach Deila had voor de gelegenheid enkele wissels doorgevoerd. Zo kregen Boyata, Odoi, Nielsen en Jutgla hun kans vanaf de aftrap. Met die aangepaste basiself kwam de thuisploeg in de openingsminuten wel goed weg. Zo kwam Godeau iets tekort om STVV op voorsprong te zetten.

Vervolgens nam Blauw-Zwart de wedstrijd wel stevig in handen. Met name Skov Olsen zette de bezoekende doelman Suzuki meermaals aan het werk, terwijl Zinckernagel op zijn beurt het doelhout liet trillen. Aan de overzijde liet Kaya het dan weer liggen om de score te openen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

Koita met 4de goal op één week

Na de pauze kon Club echter meteen toeslaan. Uitblinker Skov Olsen werd goed bediend door De Cuyper en de Deen maakte er 1-0 van met zijn zesde competitietreffer van het seizoen. Via Vanaken en Jutgla liet Blauw-Zwart vervolgens de kansen liggen om de match helemaal op slot te doen.

En die missers kwamen de thuisploeg duur te staan. Koita dook immers de zestien en wist Mignolet te kloppen met zijn vierde treffer op één week tijd. De spits kreeg niet veel later zelfs de kans om de match helemaal te doen kantelen, maar mikte zijn vrije trap op Mignolet.

Vierde 1-1-gelijkspel op rij

Club moest dus alles op alles zetten om de drie punten thuis te houden, Deila gooide ook nog Thiago en Vetlesen in de strijd. Maar het mocht niet baten, wederom bleef Blauw-Zwart steken op een 1-1-gelijkspel. Komende donderdag moet dan ook een gepaste reactie volgen in het Europese duel tegen Bodo/Glimt. STVV staat op zijn beurt aan de rand van de top 6 en kan spreken over een meer dan geslaagde seizoensstart.

Wie verdiende de overwinning het meest?

Meest recent

'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

96
96
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

52
52
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

25
25
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

210
210
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

89
89
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

97
97
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

40
40
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

492
492
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

340
340
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

177
177
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

236
236
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

50
50
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

79
79
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

29
29
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

75
75
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

128
128
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

408
408
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

152
152
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

379
379
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

512
512
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

44
44
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1255
1255
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

44
44
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

51
51
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

134
134

Meer sportnieuws