Wéér geen zege: Koita zadelt ook Club met kater op

264 stemmen
Wéér geen zege: Koita zadelt ook Club met kater op

Club Brugge heeft zondagavond voor de vierde wedstrijd op rij vrede moeten nemen met een 1-1-gelijkspel. Uitblinker Andreas Skov Olsen bracht Blauw-Zwart vlak na de rust nochtans op voorsprong tegen STVV. Maar Gouden Stier Aboubakary Koita bezorgde de Limburgers alsnog een knap punt.

Club-coach Deila had voor de gelegenheid enkele wissels doorgevoerd. Zo kregen Boyata, Odoi, Nielsen en Jutgla hun kans vanaf de aftrap. Met die aangepaste basiself kwam de thuisploeg in de openingsminuten wel goed weg. Zo kwam Godeau iets tekort om STVV op voorsprong te zetten.

Vervolgens nam Blauw-Zwart de wedstrijd wel stevig in handen. Met name Skov Olsen zette de bezoekende doelman Suzuki meermaals aan het werk, terwijl Zinckernagel op zijn beurt het doelhout liet trillen. Aan de overzijde liet Kaya het dan weer liggen om de score te openen.

LEES OOK: STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Koita met 4de goal op één week

Na de pauze kon Club echter meteen toeslaan. Uitblinker Skov Olsen werd goed bediend door De Cuyper en de Deen maakte er 1-0 van met zijn zesde competitietreffer van het seizoen. Via Vanaken en Jutgla liet Blauw-Zwart vervolgens de kansen liggen om de match helemaal op slot te doen.

En die missers kwamen de thuisploeg duur te staan. Koita dook immers de zestien en wist Mignolet te kloppen met zijn vierde treffer op één week tijd. De spits kreeg niet veel later zelfs de kans om de match helemaal te doen kantelen, maar mikte zijn vrije trap op Mignolet.

Vierde 1-1-gelijkspel op rij

Club moest dus alles op alles zetten om de drie punten thuis te houden, Deila gooide ook nog Thiago en Vetlesen in de strijd. Maar het mocht niet baten, wederom bleef Blauw-Zwart steken op een 1-1-gelijkspel. Komende donderdag moet dan ook een gepaste reactie volgen in het Europese duel tegen Bodo/Glimt. STVV staat op zijn beurt aan de rand van de top 6 en kan spreken over een meer dan geslaagde seizoensstart.

Wie verdiende de overwinning het meest?

Meest recent

Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

0
0
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

18
18
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

35
35
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

25
25
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

53
53
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

48
48
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

279
279
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

618
618
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

307
307
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

307
307
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

288
288
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

37
37
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

225
225
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

232
232
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

34
34
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

40
40
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

89
89
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

135
135
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

195
195
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

878
878
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

198
198
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

234
234
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

231
231
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

225
225

Meer sportnieuws