Wéér geen zege: Koita zadelt ook Club met kater op

door
Wéér geen zege: Koita zadelt ook Club met kater op

Club Brugge heeft zondagavond voor de vierde wedstrijd op rij vrede moeten nemen met een 1-1-gelijkspel. Uitblinker Andreas Skov Olsen bracht Blauw-Zwart vlak na de rust nochtans op voorsprong tegen STVV. Maar Gouden Stier Aboubakary Koita bezorgde de Limburgers alsnog een knap punt.

Club-coach Deila had voor de gelegenheid enkele wissels doorgevoerd. Zo kregen Boyata, Odoi, Nielsen en Jutgla hun kans vanaf de aftrap. Met die aangepaste basiself kwam de thuisploeg in de openingsminuten wel goed weg. Zo kwam Godeau iets tekort om STVV op voorsprong te zetten.

Vervolgens nam Blauw-Zwart de wedstrijd wel stevig in handen. Met name Skov Olsen zette de bezoekende doelman Suzuki meermaals aan het werk, terwijl Zinckernagel op zijn beurt het doelhout liet trillen. Aan de overzijde liet Kaya het dan weer liggen om de score te openen.

LEES OOK: STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Koita met 4de goal op één week

Na de pauze kon Club echter meteen toeslaan. Uitblinker Skov Olsen werd goed bediend door De Cuyper en de Deen maakte er 1-0 van met zijn zesde competitietreffer van het seizoen. Via Vanaken en Jutgla liet Blauw-Zwart vervolgens de kansen liggen om de match helemaal op slot te doen.

En die missers kwamen de thuisploeg duur te staan. Koita dook immers de zestien en wist Mignolet te kloppen met zijn vierde treffer op één week tijd. De spits kreeg niet veel later zelfs de kans om de match helemaal te doen kantelen, maar mikte zijn vrije trap op Mignolet.

Vierde 1-1-gelijkspel op rij

Club moest dus alles op alles zetten om de drie punten thuis te houden, Deila gooide ook nog Thiago en Vetlesen in de strijd. Maar het mocht niet baten, wederom bleef Blauw-Zwart steken op een 1-1-gelijkspel. Komende donderdag moet dan ook een gepaste reactie volgen in het Europese duel tegen Bodo/Glimt. STVV staat op zijn beurt aan de rand van de top 6 en kan spreken over een meer dan geslaagde seizoensstart.

Wie verdiende de overwinning het meest?

Meest recent

Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

5
5
'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

13
13
Anderlecht heeft diamant beet: cashen of alsnog houden?

RSC Anderlecht moet Europees voetbal halen, of anders in de zomer weer een speler extra verkopen. ...

74
74
Union SG ongeduldig: wanneer ontbolstert ‘vedette’ écht?

Bij Union SG hebben ze een zeer goed oog voor talent. De transfers zijn heel vaak een schot in de ...

17
17
Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

29
29
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

78
78
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

77
77
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

120
120
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

289
289
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

74
74
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

91
91
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

52
52
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

214
214
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

53
53
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

43
43
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

72
72
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

107
107
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

322
322
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

145
145
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

205
205
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

159
159
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

108
108
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

713
713
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

101
101
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

19
19

Meer sportnieuws