Blessin stelt gerust voor clash op Anfield: "Uit voorzorg"

40
Blessin stelt gerust voor clash op Anfield:

In aanloop naar het duel tussen RWDM en AA Gent, heeft Union SG beslag gelegd op de koppositie in de Jupiler Pro League. De Brusselaars wonnen zondagmiddag immers met 3-1 van Sporting Charleroi. Al kwam Union niet ongehavend uit dat duel.

De thuisploeg klaarde de klus tegen de Carolo's al voor rust. Na een dik kwartier klom Ross Sykes het hoogste om de score te openen. Parfait Guiagon de bordjes vervolgens wel terug in evenwicht. En Isaac Mbenza leek er vervolgens zelfs 1-2 van te maken, maar werd afgevlagd wegens buitenspel.

Dat afgekeurde doelpunt bleek een breekpunt voor Charleroi. Niet veel later maakte Christian Burgess er immers 2-1 van. En met het derde kopbaldoelpunt van de middag maakte Sykes er nog voor de rust 3-1 van.

LEES OOK: Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Moeilijke fase

Na de pauze hield Union de match goed onder controle. De ingevallen Mohamed Amoura leek er zelfs 4-1 van te maken. Zijn treffer werd echter afgekeurd na een fout die aan de actie vooraf ging. Toch kwam de zege van de thuisploeg niet in gevaar.

Desondanks was coach Alexander Blessin niet helemaal tevreden. "Na de 1-0 werden we wat slordig en dus was het geen verrassing dat de gelijkmaker viel. Die buitenspelgoal had de wedstrijd helemaal kunnen veranderen, wij maakten Charleroi sterker op dat moment", reageerde de coach bij Sporza.

Wissel Moris

In de tweede helft was er wel nog een shrikmomentje voor Union. Zo moest doelman Antony Moris noodgedwongen gewisseld worden. Maar zijn deelname aan de Europese clash van aanstaande donderdag op Liverpool, lijkt niet in gevaar te komen. "Met Moris is er niks aan de hand, het was een klein probleem. Het was vooral uit voorzorg dat we hem naar de kant haalden", aldus Blessin.

Union heeft een minder sterke kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

Selectie Van Bommel: deze acht 'nieuwe' namen staan klaar

Eind deze week is het zover, dan maakt kersvers bondscoach Mark van Bommel zijn eerste selectie ...

0
0
Opvolger Vanaken: Club-leiding krijgt immense transferjob

Club Brugge won zondagmiddag met 3-1 van Antwerp FC terwijl aanvoerder Hans Vanaken geblesseerd in ...

156
156
Nieuw Anderlecht-duo zakt door ijs: "Dan beter de jongeren"

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije zomermercato een elftal verse krachten in huis. Een aantal ...

110
110
Courtois bloost: Real maakt keepersstatement op mercato

Thibaut Courtois is ook dit seizoen weer van cruciaal belang van Real Madrid. De Spaanse grootmacht ...

97
97
‘Leko stunt met onmogelijke comeback bij Club Brugge’

Bij Club Brugge ligt plots een comeback op tafel die vijf weken geleden nog compleet ondenkbaar ...

435
435
'Bruno hakt knopen door: drie wissels bij Anderlecht'

Na de zuinige zege tegen KV Mechelen richt RSC Anderlecht de blik op Europa League, waar het ...

256
256
Leko moet puzzelen: debutant aan aftrap bij Club Brugge?

Club Brugge won zondag met 3-1 van Antwerp, maar net zoals enkele dagen eerder tegen Aston Villa ...

221
221
Coucke ziet nieuwe storm losbarsten aan Belgische kust

Het zomerse plaatje aan de Belgische kust krijgt een opvallend staartje. Wat voor heel wat ...

50
50
AA Gent strikt goudhaantje: contract tot medio 2030

Na het 1-1 gelijkspel in Genk is AA Gent zijn perfect rapport kwijt, maar met een 16 op 18 zijn de ...

94
94
'Club Brugge dumpt Sommer: vervanger al in wachtkamer'

Club Brugge boekte zondag een 3-1 zege tegen Antwerp, maar dat leek achteraf slechts bijzaak. ...

554
554
Ruben Van Gucht onthult verrassende reden na plotse exit

Ruben Van Gucht heeft een drukke periode achter de rug. De VTM presentator is momenteel volop te ...

88
88
Hoe Club Brugge én Sommer één pion keihard missen

Yann Sommer werd afgelopen zomer door Club Brugge met grote trom binnengehaald. Enkele weken later ...

528
528
Degryse voorspelt: "Als Kompany dat zou doen..."

Marc Degryse is onder de indruk van de stormachtige ontwikkeling van Vincent Kompany als trainer. De ...

171
171
Verrassende vervanger voor Overmars bij Antwerp?

Toby Alderweireld ziet voor zichzelf op termijn mogelijk een rol weggelegd in het sportieve beleid ...

933
933
Zulte Waregem trots: "Voor altijd legendes van de club"

Bij Zulte Waregem kijken ze met trots terug op het parcours van Jeppe Erenbjerg en Daniel Opoku. De ...

90
90
Delorge looft ploegmaat: "Enorm veel kwaliteiten"

AA Gent is met een 16 op 18 voortreffelijk aan het seizoen begonnen. Gaan de Buffalo's eindelijk nog ...

87
87
Degryse met slecht nieuws voor JPL-topclub: "Geen titel"

Club Brugge en Union SG zullen ook dit jaar voor de titel strijden. Daarachter is het afwachten hoe ...

1148
1148
"Pure horror"-Kat Kerkhofs legt pijnlijke waarheid bloot

Kat Kerkhofs en Dries Mertens vormen al jaren één van de bekendste showbizzkoppels van ...

64
64
'Ajax wil alsnog toeslaan met grote transfervrije naam'

Ajax kende een zeer ambitieuze zomermercato. De Amsterdammers gaan voluit voor een eerste titel in ...

70
70
Rigaux onder vuur: "In België schreven ze hen ook af"

Dévy Rigaux krijgt zéér veel kritiek in Nederland. Feyenoord lijkt verzwakt uit ...

253
253
'Club Brugge wil weer toptalent in Engeland oppikken'

Bij Club Brugge waren ze deze zomer weer druk in de weer op de transfermarkt. Daarin gingen ze ook ...

167
167
Goots vreest: bom op barsten bij KV Mechelen?

KV Mechelen blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het had afgelopen weekend gehoopt op ...

425
425
Van der Elst ziet Club-speler gered worden door reputatie

Club Brugge blijft in de competitie op koers met een nette vijftien op achttien, met enkel de ...

193
193
Furo maakt grote indruk: weldra kans in Premier League?

Club Brugge weet dezer dagen zijn talenten zeer duur te verkopen, zelfs als ze nog amper of niet aan ...

98
98
Club-fan Julie Vanloo grijpt iedereen naar de keel

Het ene moment lijkt alles nog mogelijk, even later blijft vooral de pijn over. Voor Julie Vanloo en ...

177
177

Meer sportnieuws