Blessin stelt gerust voor clash op Anfield: "Uit voorzorg"

40
Blessin stelt gerust voor clash op Anfield:

In aanloop naar het duel tussen RWDM en AA Gent, heeft Union SG beslag gelegd op de koppositie in de Jupiler Pro League. De Brusselaars wonnen zondagmiddag immers met 3-1 van Sporting Charleroi. Al kwam Union niet ongehavend uit dat duel.

De thuisploeg klaarde de klus tegen de Carolo's al voor rust. Na een dik kwartier klom Ross Sykes het hoogste om de score te openen. Parfait Guiagon de bordjes vervolgens wel terug in evenwicht. En Isaac Mbenza leek er vervolgens zelfs 1-2 van te maken, maar werd afgevlagd wegens buitenspel.

Dat afgekeurde doelpunt bleek een breekpunt voor Charleroi. Niet veel later maakte Christian Burgess er immers 2-1 van. En met het derde kopbaldoelpunt van de middag maakte Sykes er nog voor de rust 3-1 van.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Moeilijke fase

Na de pauze hield Union de match goed onder controle. De ingevallen Mohamed Amoura leek er zelfs 4-1 van te maken. Zijn treffer werd echter afgekeurd na een fout die aan de actie vooraf ging. Toch kwam de zege van de thuisploeg niet in gevaar.

Desondanks was coach Alexander Blessin niet helemaal tevreden. "Na de 1-0 werden we wat slordig en dus was het geen verrassing dat de gelijkmaker viel. Die buitenspelgoal had de wedstrijd helemaal kunnen veranderen, wij maakten Charleroi sterker op dat moment", reageerde de coach bij Sporza.

Wissel Moris

In de tweede helft was er wel nog een shrikmomentje voor Union. Zo moest doelman Antony Moris noodgedwongen gewisseld worden. Maar zijn deelname aan de Europese clash van aanstaande donderdag op Liverpool, lijkt niet in gevaar te komen. "Met Moris is er niks aan de hand, het was een klein probleem. Het was vooral uit voorzorg dat we hem naar de kant haalden", aldus Blessin.

Union heeft een minder sterke kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

40
40
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

15
15
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

11
11
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

73
73
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

22
22
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

46
46
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

28
28
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

156
156
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

38
38
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

188
188
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

114
114
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

68
68
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

203
203
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

188
188
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

247
247
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

140
140
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

227
227
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

249
249
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

300
300
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

252
252
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

330
330
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

509
509
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

235
235

Meer sportnieuws