Anderlecht speelde tegen Eupen de nodige kansen bij elkaar. Net als tegen Club Brugge begonnen ze ijzersterk aan de match. Deze keer volgden er wel kansen. Anderlecht had vijf of zes keer kunnen scoren, al had Eupen ook dé kans op de 2-2. Paars-Wit moet nog efficiënter worden.
Verdiende zege
"We scoorden voor de tweede keer dit seizoen binnen de minuut (eerder gebeurde dit al tegen Westerlo, nvdr.). Onze start van een wedstrijd is vaak goed, wat ook ons plan is. In de periode na de goal kregen we via Rits nog een grote kans op 0-2. Eupen komt dan via een geweldige goal op 1-1, maar nadien vond ik ons te passief. We verloren de controle over de match en er was te weinig beweging. Daarnaast gaven we te veel ruimte weg”, verklaarde Riemer op zijn perspraatje.
"De laatste 20 minuten van de eerste helft waren niet goed. De tweede helft was terug een stuk beter. We scoorden twee keer. Het was een verdiende zege, maar we hadden het wel eerder moeten afmaken", klonk het nog.
Schmeichel en Vazquez
Kasper Schmeichel moest een goede redding doen en bij de tegengoal was hij kansloos. Luis Vazquez toonde zich. Hij is geen verfijnde spits, maar woog wel op de defensie. Hij scoorde een goede goal en de 1-2 stond eigenlijk ook voor 50% op zijn naam. Riemer was tevreden over beiden.
"Vazquez heeft het geweldig gedaan met twee doelpunten, al is die eerste uiteindelijk een eigen doelpunt. Het zou moeilijk zijn geweest om het beter te doen. Ik ben erg blij voor hem. Hij heeft het geweldig gedaan toen hij Dolberg kwam vervangen en tegen Eupen deed hij het ook goed als basispion”, zei hij over de Argentijn.
"Schmeichel deed verschillende goede reddingen. We hebben drie goede keepers bij de club en ik ben erg blij met de onderlinge concurrentie. We zullen zien hoe die zich ontwikkelt”, aldus Riemer