Riemer looft twee spelers: "Zij deden het zeer goed"

347 stemmen
Riemer looft twee spelers:

Anderlecht speelde tegen Eupen de nodige kansen bij elkaar. Net als tegen Club Brugge begonnen ze ijzersterk aan de match. Deze keer volgden er wel kansen. Anderlecht had vijf of zes keer kunnen scoren, al had Eupen ook dé kans op de 2-2. Paars-Wit moet nog efficiënter worden.

LEES OOK: Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Verdiende zege 

"We scoorden voor de tweede keer dit seizoen binnen de minuut (eerder gebeurde dit al tegen Westerlo, nvdr.). Onze start van een wedstrijd is vaak goed, wat ook ons plan is. In de periode na de goal kregen we via Rits nog een grote kans op 0-2. Eupen komt dan via een geweldige goal op 1-1, maar nadien vond ik ons te passief. We verloren de controle over de match en er was te weinig beweging. Daarnaast gaven we te veel ruimte weg”, verklaarde Riemer op zijn perspraatje.

"De laatste 20 minuten van de eerste helft waren niet goed. De tweede helft was terug een stuk beter. We scoorden twee keer. Het was een verdiende zege, maar we hadden het wel eerder moeten afmaken", klonk het nog. 

Schmeichel en Vazquez

Kasper Schmeichel moest een goede redding doen en bij de tegengoal was hij kansloos. Luis Vazquez toonde zich. Hij is geen verfijnde spits, maar woog wel op de defensie. Hij scoorde een goede goal en de 1-2 stond eigenlijk ook voor 50% op zijn naam. Riemer was tevreden over beiden.

"Vazquez heeft het geweldig gedaan met twee doelpunten, al is die eerste uiteindelijk een eigen doelpunt. Het zou moeilijk zijn geweest om het beter te doen. Ik ben erg blij voor hem. Hij heeft het geweldig gedaan toen hij Dolberg kwam vervangen en tegen Eupen deed hij het ook goed als basispion”, zei hij over de Argentijn. 

"Schmeichel deed verschillende goede reddingen. We hebben drie goede keepers bij de club en ik ben erg blij met de onderlinge concurrentie. We zullen zien hoe die zich ontwikkelt”, aldus Riemer

Is er progressie merkbaar bij Anderlecht?

Meest recent

Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

14
14
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

12
12
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

51
51
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

236
236
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

125
125
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

143
143
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

105
105
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

82
82
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

358
358
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

304
304
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

129
129
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

128
128
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

108
108
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

18
18
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

122
122
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

504
504
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

316
316
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

207
207
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

193
193
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

62
62
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

108
108
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1073
1073
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

540
540
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

233
233
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

83
83

Meer sportnieuws