Riemer looft twee spelers: "Zij deden het zeer goed"

door
Riemer looft twee spelers:

Anderlecht speelde tegen Eupen de nodige kansen bij elkaar. Net als tegen Club Brugge begonnen ze ijzersterk aan de match. Deze keer volgden er wel kansen. Anderlecht had vijf of zes keer kunnen scoren, al had Eupen ook dé kans op de 2-2. Paars-Wit moet nog efficiënter worden.

LEES OOK: 'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

Verdiende zege 

"We scoorden voor de tweede keer dit seizoen binnen de minuut (eerder gebeurde dit al tegen Westerlo, nvdr.). Onze start van een wedstrijd is vaak goed, wat ook ons plan is. In de periode na de goal kregen we via Rits nog een grote kans op 0-2. Eupen komt dan via een geweldige goal op 1-1, maar nadien vond ik ons te passief. We verloren de controle over de match en er was te weinig beweging. Daarnaast gaven we te veel ruimte weg”, verklaarde Riemer op zijn perspraatje.

"De laatste 20 minuten van de eerste helft waren niet goed. De tweede helft was terug een stuk beter. We scoorden twee keer. Het was een verdiende zege, maar we hadden het wel eerder moeten afmaken", klonk het nog. 

Schmeichel en Vazquez

Kasper Schmeichel moest een goede redding doen en bij de tegengoal was hij kansloos. Luis Vazquez toonde zich. Hij is geen verfijnde spits, maar woog wel op de defensie. Hij scoorde een goede goal en de 1-2 stond eigenlijk ook voor 50% op zijn naam. Riemer was tevreden over beiden.

"Vazquez heeft het geweldig gedaan met twee doelpunten, al is die eerste uiteindelijk een eigen doelpunt. Het zou moeilijk zijn geweest om het beter te doen. Ik ben erg blij voor hem. Hij heeft het geweldig gedaan toen hij Dolberg kwam vervangen en tegen Eupen deed hij het ook goed als basispion”, zei hij over de Argentijn. 

"Schmeichel deed verschillende goede reddingen. We hebben drie goede keepers bij de club en ik ben erg blij met de onderlinge concurrentie. We zullen zien hoe die zich ontwikkelt”, aldus Riemer

Is er progressie merkbaar bij Anderlecht?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

21
21
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

23
23
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

45
45
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

25
25
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

24
24
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

120
120
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

53
53
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

170
170
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

560
560
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

242
242
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

196
196
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

98
98
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

62
62
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

108
108
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

717
717
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

192
192
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

327
327
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

688
688
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

149
149

Meer sportnieuws