Hoefkens krijgt Rouches op de rails met dank aan ex-Club pion

door
Hoefkens krijgt Rouches op de rails met dank aan ex-Club pion

Een volwassen voetballend Standard lijkt bezig aan een remonte in de Jupiler Pro League. Hoefkens en co pakten in het slot de zege bij OHL en zijn nu al drie wedstrijden ongeslagen. Een ex-speler van Club Brugge kroonde zich tot matchwinnaar.

Met OHL en Standard stonden twee ploegen tegenover mekaar die een moeizame start kenden. Onder Marc Brys rechtten de Leuvenaren de laatste weken echter knap de rug, met een heuse remonte tot gevolg. Hoefkens zag zijn team vier op zes pakken in de laatste twee wedstrijden.

LEES OOK: Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

Rouches slaan toe op slag van rust

De bezoekers openden sterk aan den Dreef. Na vijf minuten spelen was er een licht contact tussen Sagrado en Djenepo in de zestien meter, zowel scheidsrechter als VAR zagen er geen strafschop in. Even later schakelde OHL dan weer razend snel om: Maziz speelde door tot bij Thorsteinsson en die botste van dichtbij op Bodart. De Rouches kregen het balbezit maar de beste kansen kwamen voorlopig wel van de thuisploeg. Op het kwartier kopte Dom naast de kooi van de bezoekende doelman.

Halfweg de eerste helft kreeg ook Standard een eerste doelrijpe kans. Na een prima hoekschop knikte Kanga voorlangs. Bij de Leuvenaren was vooral Thorsteinsson de man in vorm, de IJslander was ook regelmatig gevaarlijk, al vergat hij in de zone van de waarheid ook meer dan eens om de juiste keuze te maken. Op slag van rust waren het toch nog de Rouches die op voorsprong klommen: Kanga werd prima de straat ingestuurd, omspeelde Prévot en legde de 0-1 in doel.

 

Magistraal doelpunt helpt Standard over de streep

De Rouches incasseerden dit seizoen nog maar zeven tegengoals en ook na de pauze stond het verdedigende blok van Standard aanvankelijk als een huis. Pas iets voorbij het uur was OHL nog eens gevaarlijk maar dat leverde wel meteen de gelijkmaker op. Thorsteinsson loodste plots Mendyl door de buitenspelval en die maakte de 1-1.

Voor Hoefkens meteen het sein om een driedubbele wissel door te voeren: onder meer Canak kwam op het veld, Djenepo maakte de omgekeerde beweging. In het slot was het toch nog Standard dat met de zege aan de haal ging. Centraal kwam een afvallende bal voor de voet van Sowah en die trapte prinsheerlijk in de winkelhaak. De thuisploeg kwam niet meer aan de gelijkmaker en blijft na een prima periode achter met een nederlaag. Hoefkens ziet zijn team dan weer elke week verbeteren.

Scoreverloop:

0-1 (44') Kanga, 1-1 (65') Mendyl, 1-2 (81') Sowah

Vindt u Hoefkens een goede coach?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

16
16
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

45
45
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

49
49
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

86
86
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

206
206
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

67
67
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

74
74
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

47
47
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

194
194
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

45
45
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

39
39
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

68
68
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

103
103
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

302
302
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

138
138
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

189
189
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

141
141
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

106
106
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

549
549
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

95
95
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

19
19
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

20
20
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

170
170

Meer sportnieuws